Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546751 puta)

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1120 poslato: 22. Mart 2013. u 16:15 »
Ајде фудбалери, ајмо СРБИЈО!

Van mreže igorkonkolj

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: futog
Odg: Sport
« Odgovor #1121 poslato: 22. Mart 2013. u 16:32 »
FORZA SRBIJA.... :first: :first: :first: :popcorn:

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.691
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Sport
« Odgovor #1122 poslato: 22. Mart 2013. u 17:15 »
Teško,teško,9 poraza smo imali za godinu dana,bolje da ne pričam dalje  :-X

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1123 poslato: 22. Mart 2013. u 21:06 »
Bruka i sramota.
Alooo bre uvodis Stevanovica,a drzis Tadica na klupi.

Scepovic nije spreman za mec,stavljas ga u startnu postavu,sto se obilo o glavu vec na pocetku.

Kolarov kao pocetnik neki.

Brkic umesto da leti na loptu koja pada u peterac,on krece pa se vraca...alooo majstore,pa ti si kralj prostora,ti si Bog,idi pojedi je mamu joj *****.

I svi ostali,mars iz reprezentacije,obrukali ste taj dres.

Miha,vreme je da ti polako ides,kao i Tole i ostala gov*a.

Brukate naciju.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1124 poslato: 22. Mart 2013. u 21:19 »
Заиста брука права, немам речи.

Једноставно ово је утакмица деценије са драгим комшијама и не може се непоржтвовано играти.

Пуно нервирања заиста, јер не губе играчи, изгубила је читава нација вечерас.

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Sport
« Odgovor #1125 poslato: 23. Mart 2013. u 00:30 »
Ја искрено нисам очекивао победу вечерас, али нисам очекивао ни онакве почетничке грешке којима смо Хрватима буквално поклонили победу. И оно у чему се сви слажу, док Толе и екипа не оду из ФСС-а, нема нама бољитка.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Sport
« Odgovor #1126 poslato: 25. Mart 2013. u 09:23 »
Ja iskreno sam očekivao da će važnost meča odseći noge Hrvatima i tu sam tražio našu šansu. Nažalost bio sam u pravu i Hrvati su ceo meč odigrali amaterski. Nažalost i to je bilo dovoljno da nas pobede. Nazaslužniji za pobedu Hrvatske su Kolarov, Subotić i Brkić. Imam utisak da nismo grešili ne bi nam do prekosutra dali gol.

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.691
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Sport
« Odgovor #1127 poslato: 26. Mart 2013. u 00:00 »
Ne znam ni zašto su neki mislili da pobedimo,sa ovakvim timom mi nemamo šta da tražimo.I onaj Vels je bolji od nas.Ja nisam razočaran,jer ništa nisam ni očekivao.Šta ti da očekuješ,kad nas je jedna Belgija dobila sa 3-0.Samo pogledajte prethodne rezultate na sajtu FSS i sve je jasno ko dan.
Nazaslužniji za pobedu Hrvatske su Kolarov, Subotić i Brkić. Imam utisak da nismo grešili ne bi nam do prekosutra dali gol.
Pogledaj samo kako taj isti Kolarov igra za svoj klub,i sve će ti biti jasno koliko mu se **** da igra za Srbiju.
Ali zato jedna Crna Gora koja ima stanovnika koliko Novi Beograd ima snage da se nosi sa jednom Engleskom i bude PRVA  u grupi..najgori smo

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #1128 poslato: 26. Mart 2013. u 00:35 »
Dok nas vode Karadzic u savezu, Mihajlovic-Ramadani na klupi i ostalo drustvo u FSS nema napretka.
Razmisljao sam nesto ovih dana i ne mogu da se setim koji bi to trener mogao uspesno da nas vodi, da bude autoritet a i dokazani strucnjak(mada ovo drugo ne mora da poseduje) i nisam nasao odgovor.
Jedno je sigurno imamo veliki psihicki problem u timu i to ne od danas vec i od ranije.
Necu ici puno u proslost ali grupu na SP 2010. nismo prosli zbog poraza od Australije(njima ta utakmica nije nista znacila) zatim na EP ne odosmo zbog vise faktora ali smo u poslednjoj utakmici imali priliku da pobedimo nejaku Sloveniju kojoj opet nista nije znacila ta utakmica i nismo uspeli. Resavanje tog problema je mnogo teze od uigravanja ekipe pa cak i od nedostatka pojedinih igraca na kljucnim pozicijama u timu (plejmejker).
Nemamo kvalitet da budemo u vrhu ali imamo kvalitet da igramo na velikim takmicenjima samo mora da se menja sistem!

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1129 poslato: 26. Mart 2013. u 12:14 »
Firma objavila da nece prisustvovati utakmicama reprezentacije.
Pitam se kako ce danas da igraju,mogu da se isprljaju,ili jos gore da pokvare frizurice.

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1130 poslato: 26. Mart 2013. u 13:03 »
U svakoj fudbalskoj reprezentaciji selektor uzima najbolje igrace koji ce igrati za nacionalni tim! Jedino kod nas to nije slucaj, dosta nasih kvalitetnih fudbalera ne igra za nacionalni tim- mahom zbog tvrdoglavosti selektora, a i gomile menadzera koji guraju pojedine igrace da igraju za reprezntaciju kako bi se sto bolje prodali( imali smo  isti slucaj sa Terzicem dok je bio na celu fss) Tek kad to iskorenimo mozemo da ocekujemo i bolje rezultate   ;) ipak smo mi sportska zemlja i realno ne oskudevamo sa talentima  :)

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1131 poslato: 26. Mart 2013. u 14:11 »
Sad cujem da ce mozda mec da se odlozi...jel moguce da je bas toliki sneg u NS,pa ne mogu da ga ociste?


Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1132 poslato: 26. Mart 2013. u 22:45 »
Ocistili ga skotski navijaci u kiltovima ;D :D :D Video sam ih danas u Bg-u, na Studenstkom trgu.. :D

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1133 poslato: 27. Mart 2013. u 00:03 »
^^ I ja sam gledao u ova dva dana dosta Škota po Beogradu. Baš mi je bilo neobično da ih gledam u njihovim kiltovima, dok sam ja imao kapu, šal, rukavice, ne bi me ni majka poznala da me vidi... :D

Inače, sad gledao dvije utakmice uporedo, jednu na TV, drugu preko neta. Odlična igra moje dvije najdraže reprezentacije, prezadovoljan sam! :D
Srbija - Škotska 2:0
Crna Gora - Engleska 1:1


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1134 poslato: 27. Mart 2013. u 00:07 »
Meni samo nije jasno zasto ovaj tim Miha nije izveo protiv kroasana???
Koja je to logika?Mec koji ti je presudan,ti igras sa nekoliko potpuno nespremnih igraca.

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.691
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Sport
« Odgovor #1135 poslato: 27. Mart 2013. u 00:12 »
Jadna Srbijo,ugledaj se na Crnu Goru....treba da nas je sramota...

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.146
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1136 poslato: 27. Mart 2013. u 00:20 »
Meni samo nije jasno zasto ovaj tim Miha nije izveo protiv kroasana???
Koja je to logika?Mec koji ti je presudan,ti igras sa nekoliko potpuno nespremnih igraca.
Pa eksperimetise covek,uvezbava ekipu sa SP. :P

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1137 poslato: 27. Mart 2013. u 00:28 »
Добра игра и победа, али боли пораз против Хрвата, то је пораз читаве наше нације... и нећемо га тако лако заборавити.

Ипак мислим да њих више боле тројке Кецмана и Салета Ђорђевића, ал добро  ;D

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1138 poslato: 27. Mart 2013. u 14:07 »
BIH i CG bi mogli u Brazil? :P ;D :)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1139 poslato: 20. Maj 2013. u 13:29 »
Evo malo sporta iz Česterega, tj. iz mesta gde živim.
U našem mestu već više od četiri decenije postoji rukometni klub Napredak. Neko bi rekao, pa? Stvar je u tome da se on takmiči u Drugoj ligi Sever, sa željom da se plasira u Prvu ligu Srbije! Da to nisu samo puste želje, govori podatak da se RK Napredak nalazi u samom vrhu tabele (treće mesto), a prva dva vode u Prvu ligu. Da stvar bude još zanimljivija, Čestereg ima nešto više od 1100 stanovnika! Dakle, nešto kao "Donji Srem" u fudbalu ...
Sinoć je u Česteregu pobeđena ekipa Apatina (takođe u vrhu tabele).
Golovi koje je postigao Napredak ... video by Ja  ;D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KzhbDEY9S1A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KzhbDEY9S1A</a>