Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 549376 puta)

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.392
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #1140 poslato: 02. Jun 2013. u 14:54 »
Naslov sve govori!  :jupi: :jupi: :jupi:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ABkpwcvbvKM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ABkpwcvbvKM</a>
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1141 poslato: 03. Jun 2013. u 15:20 »
Nisam zvezdaš, ali se uvek radujem kada neki od naših klubova uradi nešto na evropskoj ili svetskoj sceni! Zato, čestitam igračima Crvene Zvezde! :first:

Van mreže Srks

  • **
  • Poruke: 1.542
  • Lokacija: Novi Beograd - Studentski grad
Odg: Sport
« Odgovor #1142 poslato: 07. Jun 2013. u 19:28 »
Šteta što je Nole izgubio...neverovatan meč za praćenje (i za kidanje živaca), ali na kraju nije bilo sreće...  :(  A i sudija je imao pogrešnih odluka protiv Novaka u vrlo važnim momentima!  >:(

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.147
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1143 poslato: 07. Jun 2013. u 22:38 »
A tek ovaj prst...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ifY3YVZhaEM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ifY3YVZhaEM</a>

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.392
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #1144 poslato: 02. Avgust 2013. u 09:04 »
Ovo ne sme da nam promakne!

Srbija je šampion Evrope!



Svaka cast za fudbalere !  :first:

http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/Fudbal/1370162/Srbija+je+%C5%A1ampion+Evrope%21.html
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Sport
« Odgovor #1145 poslato: 02. Avgust 2013. u 12:41 »
Топло-хладно за српски фудбал ових дана. Свака част омладинцима, гледао сам целу утакмицу и лавовски су се борили до краја. Ипак мени су утисак оставили порази Звезде и Партизана од неких клубова за које први пут чујем. Штета и због Војводине што је у последњем минуту испустила победу.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1146 poslato: 09. Avgust 2013. u 17:23 »
Sve pohvale za Vojvodinu sinoć protiv Burse ... nije mala stvar pobediti u gostima 3:0. Žalosno je što niko od nacionalnih emitera nije prenosio utakmicu. :-\
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8GqrLxKIA8M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8GqrLxKIA8M</a>

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.400
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1147 poslato: 16. Septembar 2013. u 02:39 »
Da malo oživimo ovu temu. :) Prvo su me ovog popodneva obradovali teniseri koji su se očekivano izborili za finale Dejvis kupa. A onda nakon toga, oduševljenje, košarkaši velikom pobjedom protiv Francuske dokazali da im je mjesto među 8 najboljih reprezentacija u Evropi. Ko god da bude protivnik u četvrtfinalu (vjerovatno će biti Italija), neće biti lako, ali ja vjerujem u ove momke. I ako izgube, siguran sam da je pred njima budućnost i da će nam mnogo radosti donijeti i narednih godina. Lijepo je vidjeti ovu tabelu :D



padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #1148 poslato: 16. Septembar 2013. u 09:01 »
Bas tako Milose.
Neverovatno je da smo uspeli da budemo prvi u obe grupe dosadasnjeg dela takmicenja. Nasa igra nije bila na zavidnom nivou jos od utakmice sa BiH ali smo uspevali da pobedimo kada je trebalo. Juce smo odusevili, da smo imli bolji procenat suta slobodnih bacanja bilo bi skoro 20 razlike ali utakmica je bila mnogo teza nego sto to rezultat govori. Verujem u prolaz do polufinala s kim god da se bude igralo.

Ovaj sportski vikend mi je jedino pokvario poraz odbojkasica od Belgije, imali smo medalju na dohvat ruke ali smo je neshvatljivo izgubili.


Van mreže ssoney

  • **
  • Poruke: 1.731
  • Starost: 44
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Sport
« Odgovor #1149 poslato: 16. Septembar 2013. u 13:24 »
Sto se tice kosarke, ja sam zadovoljan igrama nasih. Mi mozemo da izgubimo od svakog, ali i da pobedimo svakog. Mladi su srcani bore se za svaku loptu, pogadjaju iz nemogucih pozicija. Oscilacije u igri su neminovne jer su mladi i to je normalno. Imaju petlju da sutnu iz svih pozicija i to me odusevljava. Jedino sto treba da se popravi su slobodna bacanja, koja su stvarno katastrofa. Tu im izgleda fali koncentracije malo vise, ali dobrom odbranom sve to uspevamo da kompenzijemo. Svaka im cast samo neka nastave tako.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pdWSIywDb4o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pdWSIywDb4o</a>

Sto se tice tenisa iskreno nisam verovao u pobedu Tipse, posto cesto ume da oscilira u igri, ali me je prijatno iznenadio. Svaka mu cast.
« Poslednja izmena: 16. Septembar 2013. u 13:35 ssoney »

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.392
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #1150 poslato: 16. Septembar 2013. u 20:36 »
Ipak cemo u cetvrtfinalu igrati sa Spancima, bice tesko  :-\
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.147
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1151 poslato: 16. Septembar 2013. u 23:01 »
Namesteno bre,misle lakse cemo sa Srbijom,a neznaju ko su Krstic i sinovu uz Dusan Duda Ivkovic.


Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1152 poslato: 17. Septembar 2013. u 09:08 »
 :D Srbija pokazala da može svakog da pobedi, ali i od svakog da izgubi. Španci su po meni favoriti, ali kao što rekoh ...

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1153 poslato: 17. Septembar 2013. u 09:44 »
Spanci su se ozbiljno za*ebali,objasnicemo im neke stvari,siguran sam!

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.199
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1154 poslato: 18. Septembar 2013. u 18:44 »
Španci nama trenutno drže lekciju kako se igra košarka.

Znam da je najlakše samo kritikovati,ali zaista užasna igra naših.

Deluju skroz uplašeno i nepovezano.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.400
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1155 poslato: 18. Septembar 2013. u 20:05 »
Španija je većinu utakmica do sada igrala sa 50% svojih kapaciteta, tj. dobro su igrali samo utakmice koje su im bile bitne za prolaz dalje. Kalkulisali su na kraju u grupi, izabrali za njih najlakšeg protivnika (što su, ispostaviće se, uradili pametno). Sa druge strane, naši su odigrali svaku drugu utakmicu dobro, mnogo oscilacija od početka prvenstva, ali to je i karakteristično za ovako mlad tim.
Uopšte ne želim da ih kritikujem i pored katastrofalnog rezultata. Moraju da se skoncentrišu da pobijede jednu od naredne dvije utakmice, pa da imamo za koga da navijamo na svjetskom prvenstvu dogodine. :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1156 poslato: 18. Septembar 2013. u 20:48 »
Sa ovim timom ovo je maksimum ... nemamo pravo da se ljutimo. Pored svih problema, mislim da je Ivković izvukao maksimum. Možda smo mogli stepenik više da smo imali malo sreće.

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.392
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #1157 poslato: 18. Septembar 2013. u 21:32 »
Ma da nismo onako lose poceli, drzali bi se posle .. pa nisu ni nasi toliko losi kao sto se prica.. ipak smo mi tukli jednu Litvaniju i jednu Francusku !
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #1158 poslato: 19. Septembar 2013. u 23:51 »
Juce sam bio u Ljubljani na utakmici. Veoma lepo gostovanje i veoma losa utakmica po nas.

Jos dok su se igraci zagrevali videlo se da su u grcu, to mi je prvo zapalo za oko. Jednostavno su se uplasili utakmice sa Spanijom iako nismo imali sta da izgubimo i kao autsajderi smo trebali uci apsolutno rastereceno u mec.
Na tribinama veliki broj nasih navijaca koji su bili odlicno raspolozeni i raspevani, medjutim sve je splaslo veoma brzo jer su nas Spanci odvalili u prvih par minuta.
Bez obzira, Srbija iznad svega!

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.199
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1159 poslato: 22. Septembar 2013. u 14:57 »
Na kraju pobeda naših košarkaša nad Italijom i  ostvaren direktan plasman na svetsko prvenstvo u Španiji !

Nisam naravno na početku ni očekivao da ćemo doći do finala ,ali potajno sam se nadao  tu  nekom plasmanu od 3-eg do 5-og mesta.

Mada,kada se pogleda i 7-mo mesto je premija.Ipak smo imali dosta problema sa povređenim igračima (uz standardan problem neodaziva određenih).
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*