Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546589 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1400 poslato: 19. Septembar 2015. u 11:32 »
I ja sam optimistican po tom pitanje i mislim da mi sa Francuzima necemo u istu grupu sigurno biti a ni sa Grcima...
mareeram postoje razlicite betonske podloge kao npr ultrabrza kao u Sinsinatiju i spora kao na US openu, Djokovicu odgovara ova druga vise i ja se nadam njoj...Ali samo nek budu zdravi i nek daju maksimum pa sta bude nek bude... :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1401 poslato: 19. Septembar 2015. u 11:52 »
Sve bre znaš o sportu @ Bart!  ;D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1402 poslato: 19. Septembar 2015. u 12:03 »
Sve bre znaš o sportu @ Bart!  ;D
Kladionicarska je tuga pregolema :) Salim se mnogo volim sport i pratim i kad ne igram kladionicu :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1403 poslato: 20. Septembar 2015. u 12:26 »
Danas u 14h utakmica za bronzu protiv Francuza... Jaki su i domacini ali niko sem De Koloa nije u formi to je nasa sansa... Sve u svemu bice zanimljiva utakmica...Idemo Orlovi do pobede!

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1404 poslato: 20. Septembar 2015. u 12:43 »
Срећно момци, заслужили смо ту бронзу.  :!:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1405 poslato: 20. Septembar 2015. u 12:48 »
Kao što i rekoh, uvijek je falilo motivacije kod ovakvih utakmica. Da samo prve tri reprezentacije idu direktno na OI, umjesto prve dvije, sve bi bilo drugačije. Razočarani smo mi, razočarani su oni, ali imali su jedan dan više da se oporave. Dodatna motivacija im je domaći teren i publika, a i da nam se osvete za polufinale prošle godine.
Nego, i mi možemo imati još jedan motiv. Danas je tačno 10 godina od jednog od najtužnijih dana u našoj košarci. Tada je reprezentacija Srbije i Crne Gore kao domaćin ispala u osmini finala Evropskog prvenstva i to upravo od Francuske, koja tada nije bila ni približne jačine kao danas. Mnogi od nas se sjećaju toga dana, teško je bilo. Neka i to bude dodatna motivacija našima.
http://archive.fiba.com/pages/eng/fa/game/p/gid/A/grid/28/rid/4317/sid/3769/_/2005_EuroBasket/statistic.html

U svakom slučaju, očekujem dobru utakmicu sa puno koševa. Vjerujem da će biti lijepih poteza sa obije strane. Nemaju šta da izgube ni jedni drugi, igraju za čast.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1406 poslato: 20. Septembar 2015. u 14:46 »
Jako loša igra u prvom poluvremenu, i naših i Francuza. Nisu se definitivno ni jedni ni drugi oporavili. Francuzi su uz pomoć sudija ostvarili lijepu prednost. Nadam se boljoj igri u drugom poluvremenu i preokretu.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1407 poslato: 20. Septembar 2015. u 14:51 »
Ово је блага катастрофа, ово није ни игра, силујемо за 3 поена као Исланђани, не добијају се тако битне утакмице, али верујем да можемо да преокренемо...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1408 poslato: 20. Septembar 2015. u 15:39 »
Mogli su makar časno da se oproste od prvenstva, ovako ostaje baš gorak ukus poslije ove očajne igre. Potpuno su ubijeni u pojam, bolje da su predali meč prije početka.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1409 poslato: 20. Septembar 2015. u 16:31 »
Da budemo realni Francuzi su na svakoj poziciji individualno bolji od nasih igraca... Ja mislim da su se trudili ali u ovom trenutku nisu mogli bolje, negativna energija od poraza od Litvanaca je ostala... Fizicki su bili jaci Francuzi ipak oni imaju Nba petorku to sve govori... Svaka cast nasim momcima na 4. mestu jer ni to nije lako biti 4. u Evropi, sta bi komsije dale da su na nasem mestu zadnjih godina :)...Moglo je bolje ali ipak nije bilo i ostaje nam da se borimo i trudimo da odemo na OI... Pa sta bude... Jos jednom svaka im cast :)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1410 poslato: 21. Septembar 2015. u 00:51 »
Na kraju,furiozno je Španija  osvojila zlato.

Litvanci su hteli čini mi se sličnim sistemom da sputaju Špance kao nas,ali oni prave odmah 8:2 prednost,do poluvremena 19:8 i tu je kraj svake priče bio.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1411 poslato: 21. Septembar 2015. u 01:16 »
 ^^

На крају сасвим заслужено, иако их не миришемо уопште, да је Шредер убацио оно треће бацање, вероватно би испали још у групној фази, али ето још једна драж спорта.

Искрено ми је драго само због Гасола, какав играч, нема мишиће, нема 150 килограма, али има кошарку у малом прсту...

Што се нас тиче, ипак је остао као што рече Милош горак укус у устима, штета што је шут заказао против Литванаца када је било најпотребније, ово против Француске је само било последица полуфиналног меча, не и наше право лице, реално шансе да идемо у Рио су нам 70-80 % и апсолутно сам уверен у успешни исход квалификација.


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1412 poslato: 22. Septembar 2015. u 17:40 »
Prvi korak je ucinjen, naravno jos smo daleko od domacinstva ali bar neka pokusaju :)
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvanicno-srbija-se-kandiduje-za-kvalifikacioni-turnir-za-rijo/116241

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1413 poslato: 08. Oktobar 2015. u 22:52 »
A u Elbasanu muk... :)
Pobeda protiv Albanije 0:2... Zadovoljan sam kao da idemo na Evropsko prvenstvo... :D Realno los fudbal ali u nadoknadi vremena dupli nokaut... Pravda je barem malo zadovoljena :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1414 poslato: 15. Januar 2016. u 11:55 »
Kidamo u vaterpolu na evropskom :comeon: :whistling:

Nema nam ravnih trenutno, osvajamo garant! :laie:

Van mreže ssoney

  • **
  • Poruke: 1.731
  • Starost: 44
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Sport
« Odgovor #1415 poslato: 17. Januar 2016. u 05:09 »
 ^^
Kidamo kidamo, ako samo nek nastave...

Evo jedne akcije sa meca protiv slovacke...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JFuf5hZzoNo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JFuf5hZzoNo</a>

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1416 poslato: 17. Januar 2016. u 11:18 »
Jel ste videli kako su na AO napisali NovaCk Djokovic na terenu?!?! :confused: :facepalm:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1417 poslato: 19. Januar 2016. u 16:44 »
Sjajne vijesti za ljubitelje košarke!  :thumbup:

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1086971


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1418 poslato: 19. Januar 2016. u 16:58 »
S'obzirom da smo kosarkaska a i sportska nacija,zasluzili smo domacinstvo  :) + Arena koja ce biti krcata  :thumbup:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1419 poslato: 19. Januar 2016. u 17:00 »
Odlicne vesti  :comeon: Sad da vidimo ko ce igrati sa nama, ne znam kako ce ih raspodeliti, ali ne bih voleo Francuze i Grke ocigledno je zasto... Tu su nezgodni Cesi, Kanadjani i uvek neko moze biti iznenadjenje ali ostale bi trebalo sigurno da dobijemo... :)
A vaterpolisti sjajni sinoc, samo tako nek nastave  :comeon: