Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546670 puta)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1420 poslato: 19. Januar 2016. u 17:28 »
Ima da čekam tri dana ispred Arene, ako bude bilo potrebe. :D

Ne znam da li je neko od vas bolje upoznat sa sastavom Kanadske reprezentacije. Po imenima možda i najjača reprezentacija u kvalifikacijama. Francuzi i Grci jesu jaki, ali ja se više Kanade plašim. Mada, ako nam pored standardno najboljih budu igrali i Bobi i Jokić, nećemo se plašiti nikoga.  :tu:


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1421 poslato: 19. Januar 2016. u 17:54 »
Ja ih nisam bas pratio ali dobru ekipu imaju, video sam nekoliko rezultata njihovih prijateljskih utakmica, ali to nije za analizu...Wigins kad  je raspolozen on je potencijal da bude kvalitet kao Vins Karter ali kad ga nece forsira mnogo i tu im je utakmica izgubljena...  Ipak su Francuzi i Grci najtezi protivnici, ja procitao da i Hrvati usli u kvalifikacije...Najvise bi nam prijali Cesi od tih jacih sto sam malopre izdvojio, a Kanadu bih da izbegnemo, nepredvidivi su ako odigraju dobro bojim se da ce da  nam naprave mnogo problema... Bobi ima dosta da napreduje ove sezone i Jokic iako Bobi ne igra toliko ali kad nauci da igra sa mnogo brzim igracima,  mnogo ce mu znaciti i bice bolji igrac... I kod Francuza i kod Grka i kod Kanadjana ima kod da cuva Bobija, tako da njegova visina nam nije prednost...

Van mreže gambino

  • **
  • Poruke: 757
  • Lokacija: Beograd-Surcin
Odg: Sport
« Odgovor #1422 poslato: 19. Januar 2016. u 18:13 »
Jel prati neko NBA sa foruma?

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1423 poslato: 19. Januar 2016. u 18:20 »
Wigins igra cini mi se u Denveru sa Jokicem i redovno je najefikasniji... Kanadjani igraju tipicnu Nba kosarku,kao i Australija i NZ.Trci i sutiraj,mozemo ih zgaziti ali ako ih sut ide bice problema..Francuzi ako igraju u punom sastavu bice najtezi protivnik,Grci su neugodni ali nisu bas kao sto su nekad bili. Ako budu igrali Bobi i Jokic,bicemo bar za 20 do 30% jaci ,jer smo upravo na tim pozicijama bili najtanji.. Ali nema dileme,posto je u pitanju OI,svi ce doci u najjacim sastavima,ulog je veliki..

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1424 poslato: 19. Januar 2016. u 18:45 »
Jok, Wigins igra u Minesoti sa Bjelicom i jedan je od najboljih u timu. Pomenuću samo još neka zvučna imena iz reprezentacije Kanade:
Olinik, Tristan Tompson, Endrju Nikolson, Benet, Stauskas, Kori Džozef...


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1425 poslato: 19. Januar 2016. u 18:58 »
Jok, Wigins igra u Minesoti sa Bjelicom i jedan je od najboljih u timu. Pomenuću samo još neka zvučna imena iz reprezentacije Kanade:
Olinik, Tristan Tompson, Endrju Nikolson, Benet, Stauskas, Kori Džozef...
Pomesao sam ga  sa jednim iz Nagetsa :) Uglavnom on je uvek najbolji strelac Timbervulsa,Iako su ove godine jako losi po ucinku..Imaju foru poput Niksa,Filadelfije cak i Lejkersa da budu sto gori-zarad bolje pozijije na draftu :) Razigravaju mlade pritom .. Falice im Stiv Nesh jedan od najboljih asistenata svih vremena NBA

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1426 poslato: 19. Januar 2016. u 19:04 »
Ја бих највише ипак волео Французе, Грци су јако неугодни и на једну утакмицу могу свакога да добију, а Французи су сигурно без Паркера и Дијаоа, сад иако волим Сакраменто, боље би било да Јута улети у плејоф јер за Французе не би играо ни Гобер, то им је костур репрезентације,такође Орландо, а поготово Шарлот је близу доигравања тако да не би било ни Батума, а не би играо ни Фурније, тако да им остаје Де Коло и Ловерњ и играчи из њихове лиге, тако да сматрам да је Француска ривал по мери.  :laie:

Иначе једва чекам турнир,коначно неке такмичарске утакмице у Арени  :D

Jel prati neko NBA sa foruma?

Пратим ја gambino, видим да си активан на другом форуму на NBA теми...  :laugh:

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1427 poslato: 19. Januar 2016. u 19:37 »
Htedoh da pitam sem ovih da ne kazem klasicnih sportova,prati li neko Americki fudbal,Snuker,Ski skokove,Skijanje? :D Ja bukvalno sve pratim,neke manje neke vise ali bukvalno skoro sve  :grin:
Kladionicarsku listu takodje,U Evropi pratim i druge,trece,cetvrte lige u fudbalu,Basket i hokej mnogo manje igram,jedino kad nema nista iz fudbalske ponude  :grin:

Van mreže milandijana

  • milan
  • *
  • Poruke: 264
  • Starost: 47
  • Lokacija: crepaja
Odg: Sport
« Odgovor #1428 poslato: 19. Januar 2016. u 19:44 »
ja obozavam ski skokove,snuker isto volim,skijanje sam pre vise pratio dok sam bio dete kada smo bili jugoslavija,tu su najbolji bili slovenci kao i sada u ski skokovima peter prevc,stvarno je najbolji ove sezone.fudbal pratim sve lige zbog kladionice.

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1429 poslato: 19. Januar 2016. u 21:44 »
Mi smo u osnovnoj bili ludi za snukerom i skijaškim skokovima. To nam je bilo mnogo interesantnije od ostalih 'mainstream' sportova. Mada meni je ipak oduvek najdraži drumski biciklizam  :D

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1430 poslato: 19. Januar 2016. u 21:51 »
Dobar je ove sezone i Peterov brat Domen. Star je  samo 16 godina a ima nekoliko plasmana u prvih 10 među kojima i jedno 2. mesto kada je pobedio baš Peter

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1431 poslato: 19. Januar 2016. u 21:58 »
Ski skokove pratim godinama, ali nesto manje od kako je Jane Ahonen prestao da se takmici. Ove godine osim Prevca i Frojnda niko se posebno ne istice. Generalno gledano, dosta slabija konkurencija u odnosu na period kada su skakali Ahonen, Malis, Hautameki, Peterka itd.


Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1432 poslato: 19. Januar 2016. u 22:07 »
И ја обожавам ски скокове, не сећам се кад сам последњи пут пропустио неку скакаоницу или летаоницу, свака част Петеру Превцу, али и млађи буразер је поприлично добар,биће и он шампион за коју годину,заиста су добри, али знатно је било занимљивије претходних сезона када је био у топ форми Аман, Швили, Кофлер, Јакобсен и остала гарда.

А шта рећи за Касаија, човек помера границе, у 43 години пре неки дан летео ту негде око 240 m у Кулму....  :worthy:
 

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1433 poslato: 19. Januar 2016. u 22:12 »
Samo je još Kasai prisutan iz te generacije. Čovek je jednom rekao da osim skokova nema nikakve druge sposobnosti i nema ideju šta će raditi na kraju karijere. Stvarno je legenda. Takmiči se više od 20 godina na istom nivou.

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1434 poslato: 19. Januar 2016. u 22:17 »
Ski skokove pratim godinama, ali nesto manje od kako je Jane Ahonen prestao da se takmici. Ove godine osim Prevca i Frojnda niko se posebno ne istice. Generalno gledano, dosta slabija konkurencija u odnosu na period kada su skakali Ahonen, Malis, Hautameki, Peterka itd.

Istinska legenda  :worthy: :worthy: :nnc:

NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1435 poslato: 19. Januar 2016. u 22:31 »
Uz Prevca i Frojnda,ove godine su dobri i Norvezani sa Gagnesom i ekipom..Ali nije to to-Ahonen covek koji pobedi a ni ne nasmeje se,Adam Malis inace po struci vojno lice,Sven Hanavald,legendarni Japanci-Masahiko Harada i Kazujosi Funaki,Kasai je i tad skakao sa njima..Pratim i danas ali oni su legende,Aman takodje sa dva zlata na OI :) Gledam ih tokom cele sezone ali Novogodisnja turneja je nesto posebno-pogotovo Garmis i ono kad se probudis mamuran 1.1og neprocenjivo :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1436 poslato: 20. Januar 2016. u 13:52 »
http://www.sportske.net/vest/kosarka/olaksanje-srbija-ne-moze-u-grupu-sa-francuskom-250649.html

Dobra vest, nema sta, izbegnuti Francuzi i Grci.... Iskreno ne znam samo sto su Turci dobili, verovatno pare odradile svoj posao...  Hrvati i Turci nam mogu biti nezgodni, ali verujem u nase... :)

Van mreže gambino

  • **
  • Poruke: 757
  • Lokacija: Beograd-Surcin
Odg: Sport
« Odgovor #1437 poslato: 20. Januar 2016. u 15:07 »
Mislim da bi startna postava trebala ga izgleda ovako:Teo,Bogdan,Bjelica,Jokic,Bobi.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1438 poslato: 21. Januar 2016. u 01:14 »
Čudno da Adama Malisza iz Poljske ne pomenuste kada ste skokove pominjali, i Jakuba Jandu iz Češke...

Da ne prati neko i karling možda? hahah :laugh:
--------------------------
Novak Đoković je odlično krenuo sezonu, čoveče koji niz pobeda, pa to je neprekidno, samo nek se tako nastavi, i da uzme ove godine taj Rolland Garros i OLIMPIJADU!!! :worthy:

Vaterpolisti uzimaju prvenstvo, tu nema govora više.. :laie:

 

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #1439 poslato: 21. Januar 2016. u 01:19 »
Ove godine fokus samo na olimpijadu.. i na Crvenu Zvezdu, da dogura do top8 i da uđe u ligu šampiona  :comeon:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina