Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 550448 puta)

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1460 poslato: 20. Maj 2016. u 16:25 »
Ovo nije za rubriku sport nego za "verovali ili ne"  :O

Savo Milošević predložio Nikoliću: Dajte orden Toletu

Srećom, kada pogledam komentare lakše mi je...

Dajte lekove Savi...
(milan, 20. maj 2016 14:03) # Link komentara
Preporučujem (+1113) Ne preporučujem (-8)

Jel ovo njuz.net?
(PP#34, 20. maj 2016 14:02) # Link komentara
Preporučujem (+882) Ne preporučujem (-6)

Brukas se Savo!!!
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)
Preporučujem (+859) Ne preporučujem (-12)

Orden za najbolje rezultate u istoriji . Propustili smo poslednja tri prvenstva , rejting reprezentacije ikad manji . Cirkus
(Mijat Splitski bili, 20. maj 2016 14:03) # Link komentara
Preporučujem (+804) Ne preporučujem (-8)

Ja na ovaj predlog nemam komentar.Tacnije zgranut sam...Ne mogu da shvatim ko sve vodi srpski fudbal.Orden se daje kad se nesto dobro uradi a ne kad se nesto unisti..mada sve je danas izgubilo smisao...
(nikola uzice, 20. maj 2016 14:04) # Link komentara
Preporučujem (+520) Ne preporučujem (-7)

Savo Milošević? To beše onaj što je pljuvao Karadžića kada je hteo da se kandiduje za predsednika FSS?
(ja, 20. maj 2016 14:37) # Link komentara
Preporučujem (+476) Ne preporučujem (-6)

Ovaj do juce pricao sve suprotno, od kad se uhlebio i on ovaj postao Mesija.
Srbijo...
(mojeime, 20. maj 2016 14:04) # Link komentara
Preporučujem (+454) Ne preporučujem (-5)

Savo, nekada sam te obožavao, jer si bio jedan od rijetkih koji je uvijek davao više reprezentaciji nego klubu. Ali sada...
Ne mogu da vjerujem da sam se toliko razočarao u neke naše sportske legende nakon što su završili karijere...
(kameni, 20. maj 2016 14:02) # Link komentara
Preporučujem (+408) Ne preporučujem (-2)

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1133812

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1461 poslato: 20. Maj 2016. u 17:22 »
I treba da mu da orden!
Covek je unistio nas fudbal, treba ga odlikovati za to!

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1462 poslato: 20. Maj 2016. u 17:29 »
Da je samo on problem u ovoj drzavi lako bi nam bilo...Tole je unistio nas fudbal glupim postavljanjima  a jos glupljim smenama trenera, kad je Antica smenio sve je otislo u....  A o klupskom fudbalu i da ne govorimo i  umesto Toleta Kokeza... Ono sto do sada znamo o njemu je da nije bolji uopste ali ajde da mu damo sansu, mozda iznenadi...

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1463 poslato: 20. Maj 2016. u 18:18 »
Све,све али Кокеза мајко моја, са коња на магарца по мени...  :cry:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1464 poslato: 28. Maj 2016. u 18:19 »
Jooj valjda ce Djokovic uspeti da uzme Roland Garros! Sta mislite???

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1465 poslato: 28. Maj 2016. u 18:31 »
Nece biti ni sada lako ali je veca sansa bez Nadala...Ipak ne mogu ovi ostali taj nivo tenisa kao sto moze Nadal, naravno da je zdrav on bi ovde bio na vrhuncu, svedoci smo da je Djokovic i prethodnih godina pobedjivao Nadala na mastersima ali ne i na RG(sem prosle godine kad je bio totalno Nadal bez samopouzdanja sto nije slucaj i ove godine)... Sad bi bio favorit ali bilo bi jako tesko...Ja se plasim samo njegove malodusnosti u nekim mecevima, naravno opasni su pre svega Mari i Vavrinka u prvom redu...Drugi red Nisikori, a treci Tim i Gofan su dobri, sve u svemu nema opustanja...
Veceras u finalu LS navijam za Atletiko Madrid i ludog Cola Simeonea   :comeon:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1466 poslato: 28. Maj 2016. u 18:41 »
Sve bre znas @ Bart o sportu, nema, samo cepas!  :laugh: :laugh: :laugh:

Bas bih voleo da uzme Djokovic, jos mu to fali i Olimpijske, a sve to moze u ovoj godini.. :tu:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1467 poslato: 28. Maj 2016. u 19:00 »
Kad nesto volis mora da znas sve  :) I Sinsinati mu fali, ali ako osvoji RG to ce biti neverovatna inekcija samopouzdanja i pozitivne energije a samim tim i vece sanse na Sinsinati i OI...

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1468 poslato: 28. Maj 2016. u 23:40 »
Šteta za Atletiko  :( Valjda će jednom da osvoje

Van mreže sabac

  • **
  • Poruke: 1.367
  • Starost: 34
  • Lokacija: Sabac
  • 2024
Odg: Sport
« Odgovor #1469 poslato: 28. Maj 2016. u 23:56 »
Nece pa nece, opet smrdljivi Real ....     Krivo mi,Simeone  covek vredi kao svi u Atletiku pa i u Realu, zasluzio je titulu ... Steta, bas steta ...
Svak je rođen da po jednom umre,
čast i bruka žive dovijeka.

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.209
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1470 poslato: 29. Maj 2016. u 00:00 »
Hala Madrid !!!!  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :comeon: :comeon: :thumbup:

11-ta bajo moj  :grin: :comeon:
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1471 poslato: 29. Maj 2016. u 01:10 »
Sve ih je htelo ove sezone od zreba do toga da ih precka  i stativa spasu u finalu... Grizmanov penal isti onaj penal Mijatovca protiv Holandije na SP u Francuskoj 1998. godine... Ne mogu reci nezasluzeno, krivo mi za Cholove momke, sitna riba(finansijski) u moru ajkula ipak nije imala srece...Do sledece sezone  :bye:


Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1472 poslato: 30. Maj 2016. u 23:49 »
Cudi mi optimizam organizatora da ce danasnji odlozeni mecevi na Roland Gaross-u biti odigrani sutra...
Male su sanse da se bilo sta bitno sutra odigra jer je kisa maltene sigurna (90-95%) u jutarnjim i prepodnevnim satima (uz pojacan vetar) a tokom popodneva padavine su takodje moguce, doduse ne bas uz verovatnocu 95% ali i 65-70% je znacajno a i mokra sljaka nakon znacajne kise ce se tesko osusiti cak i da bude duzih suvih perioda popodne (temp. popodne verovatno nece biti iznad skromnih 16C).

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1473 poslato: 31. Maj 2016. u 14:52 »
Veoma los potez te uprave Rg da se igra po onoj slaboj kisi i Djokovic vidno iznerviran i uplasen da se ne povredi izgubio prvi set...Sad mi se cini prema sajtu sat24 da bi trebalo kisa uskoro da prestane...
Bilo bi dobro da Djokovic zavrsi danas naravno nadam se pobedom a da cetvrtfinalisti ne igraju danas... da se vrati koliko toliko ravnoteza

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1474 poslato: 31. Maj 2016. u 19:34 »
Evo malocas su se ukljucili na kratko u RG i kisa pada, izgleda nista od nastavka danas.. :confused:

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1475 poslato: 31. Maj 2016. u 19:49 »
 ^^
Cudi mi optimizam organizatora da ce danasnji odlozeni mecevi na Roland Gaross-u biti odigrani sutra...
Male su sanse da se bilo sta bitno sutra odigra jer je kisa maltene sigurna (90-95%) u jutarnjim i prepodnevnim satima (uz pojacan vetar) a tokom popodneva padavine su takodje moguce, doduse ne bas uz verovatnocu 95% ali i 65-70% je znacajno a i mokra sljaka nakon znacajne kise ce se tesko osusiti cak i da bude duzih suvih perioda popodne (temp. popodne verovatno nece biti iznad skromnih 16C).

Prognoze su bile dosta dobre (ne mislim samo na ono sto sam napisao nego na vecinu javno dostupnih prognoza) ali organizatori su se izgleda uzdali u "subjektivni osecaj" i zeleli su da po svaku cenu (ukljucujuci mrcvarenje takmicara i navijaca/posetilaca) "napabirce'" da se na nekom terenu odigra bar 2h01min (pa makar i iz vise nastavaka) jer u tom slucaju nema refundacije za skupo placene karte (ako se uopste ne igra vraca se sav novac a ako se igra do 2h refundira se deo novca). Osramotili su se organizatori, mucenje je da se igra po konstantnoj kisici i temp. koja je popodne jedva dosla do 15C (na terenu koji pri danasnjim vremenskim uslovima sigurno ne lici na teniski)...
Odavno se prica o izgradnji krova i postavljanju reflektora za ovaj GS turnir ali te price i obecanja iz Francuske mi lice na obecanja koja se cesto cuju u nekoj drugoj zemlji...

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1476 poslato: 01. Jun 2016. u 10:03 »
 ^^ Procitao sam i ja tako nesto na nekim vestima mislim b92 da ako se igra 2 sata se ne vracaju pare, veoma pokvareno sa njihove strane ali sta da se radi... Cini mi se da danas je dosta bolji dan vidim da je oblacnost sve slabija iznad Pariza a evo i prognoze koja moze da se kaze da se danas moze ocekivati vise tenisa...Nadam se da Djokovic sto pre zavrsi i da onaj bol u vratu nije nista opasnije sto bi mu smetalo i igri... Ja ne znam gde drugde pa gledam ec na yr.no...

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1477 poslato: 01. Jun 2016. u 17:14 »
http://www.b92.net/sport/rolandgarros2016/ozmo-na-sljaci.php?yyyy=2016&mm=06&dd=01&nav_id=1138519

"Možete da zamislite sada mene da pričam o novcu, a prosečna plata u Srbiji je 200-300 evra? Na šta bi to ličilo? To je sve što mogu da kažem."

BRAVO Novače!
Da ovo kaže neki "običan" čovek, pretpostavljam da bi se na raznim forumima brzo pojavili "dežurni komentatori" sa porukom kako je prosečna plata u ovoj zemlji bar 50.000din a da cene miruju već dve-tri godine, kako se broj zaposlenih ubrzano povećava i da nam maltene zavidi cela EU na neverovatnom progresu. Možda je ipak tako kako bi neki napisali a "jadan" Novak nije dobro informisan...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1478 poslato: 03. Jun 2016. u 23:21 »
Jooj finale protiv Mareja!! :O

Bice ludo i legendarno..

Nole do pobedeeeeee.. :comeon: pisemo tenisku istoriju... :comeon:



Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1479 poslato: 04. Jun 2016. u 10:05 »
Najteze moguce finale, Mari u zivotnoj formi... Ali nadam se da proradi srpski inat i da Djokovic da sve od sebe...Imam dobar osecaj. Uz Noleta u nedelju!  :comeon: