Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546609 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1480 poslato: 05. Jun 2016. u 19:46 »
NOLE  :worthy:  :worthy:  :worthy:
Svaka cast nasoj legendi jednostavno danas je obradovao sve ljude koji su navijali za njega... :D
Mec je bio tezak kao sto se ocekivao ali iskreno ocekivao sam tezi, cini mi se da su navijaci nasi(najjaci je onaj sto se razdrao sudija peee... hahaha) malo izbacili Mareja iz ritma pred kraj prvog seta, ali on je takav jednostavno plane i izgubi fokus... Naravno veliki uticaj je imala i Novakova igra, uso je u ritam i dobio samopouzdanje posle 3:0 u drugom setu...
Moram da se osvrnem i na izjave Kesa i Vilandera kao neke koje privlace paznju samo kod onih tabloida gde prolazi takvo omalovazavanje bolje reci u zutoj stampi... :oboze:
Svaka cast Borgu sto je rekao istinu da i pored Nadala Novak je bio favorit za osvajanje...Jednostavno legenda a ne placenik...Ovo sam rekao objektivno...
Da je ziv i zdrav i da osvoji jos puno titula nadam se GS i olimpijske igre a sto da ne i Mastersa pre svega Sinisinati  :)

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1481 poslato: 05. Jun 2016. u 23:15 »
Bravo za velikog Noleta!!! Svaka čast!!!

Mnogo manje važan ali ipak veoma interesantan događaj je večerašnja utakmica Partizan-Zvezda u košarci:

čestitke Zvezdi, gubila je 20 razlike (tačnije Partizan je sasvim zasluženo vodio sa ogromnom razlikom jer je "razbio" Zvezdu u 1. poluvremenu), na početku 4. četvrtine Partizan je imao +13 (75:62, a potom se Zvezda serijom 12:0 primakla na 75:74 uz promašen našad za vođstvo) ali evroligaško iskustvo Zvezde je pomoglo i u neizvesnoj završnici (nakon što je Zvezda povela a Partizan "vratio" na +3) mladi Gudurić je presudio trojkom "o tablu" sa 8 metara (uzgred, Gudurić je u igru ušao tek u 28. minutu u situaciji kada je Partizan imao dvocifren "plus").
Posle "klinačnog" radovanja i "busanja u grudi" iskusnog Veličkovića (takvo ponašanje je prikladnije nekim "napaljenim" klincima a ne ovako iskusnom košarkašu, poznatom i po veoma korektnim izjavama), ovakav poraz je dokaz da se ne treba opuštati ni posle velikog vođstva (a i mnogo hvaljeni trener Džikić će ući u malobrojnu grupu onih koji su u nekom finalu izgubili utakmicu u kojoj su imali +17 na poluvremenu).

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1482 poslato: 11. Jun 2016. u 19:59 »
EP u fudbalu . Imam jedan komentar na ove tuce koje su se desile u Francuskoj , mislim ad je to opet unistavanje fudbala i lakrdija i izgleda jadno kad se oni huligani izivljavaju nad nevinim narodom unistiti fudbal je jedno a povrediti nekoga je druga stvar mislim da treba zabraniti ulaz svima koji su izazvali nerede .

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1483 poslato: 11. Jun 2016. u 22:24 »
EP u fudbalu . Imam jedan komentar na ove tuce koje su se desile u Francuskoj , mislim ad je to opet unistavanje fudbala i lakrdija i izgleda jadno kad se oni huligani izivljavaju nad nevinim narodom unistiti fudbal je jedno a povrediti nekoga je druga stvar mislim da treba zabraniti ulaz svima koji su izazvali nerede .

Stvarno ne znam sta je ovo Aco, narocito u Marseju!?!  :facepalm: :( :confused:

Tako nije bivalo ranije na prvenstvima, klubski fudbal da, ali ovo zaista na reprezentativnim takmicenjima nije bilo, strasno, ja reci nemam.. :angry:

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1484 poslato: 14. Jun 2016. u 23:37 »
Pratim skoro sve meceve i nema meca da se nezvizdi ...

Ok zvizdanje moze da se protumaci da se zbuni protivnik , ajde to shvatam , ali ostalo ...

Nego da se okrenemo fudbalu fenomenalni Island ne samo da je odigrao 1:1 s Portugalom , nego je malo trebalo za pobedu :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1485 poslato: 14. Jun 2016. u 23:53 »
Od meceva prvog kola samo 3 su zavrsena sa 2 gola razlike... A niko nije dao 3 gola... Cini mi se da ce biti bas tvrdo prvenstvo i da se kao nikad do sada ne moze predvideti sampion...Nemci jesu najveci favorit ali ipak nisu to oni Nemci od pre 2 godine... Uvek kada su svetska i evropska prvenstva u fudbalu bar kod mene vlada neko posebno pozitivano raspolozenje... :D
Kao i svako prvenstvo navijam za Italijane valjda zbog onog legendarnog kalca od pre 10 i vise godina, zavoleo sam ih jer me seca na to lepo vreme u zivotu a i kad je i fudbal bio na vrhuncu...

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1486 poslato: 15. Jun 2016. u 18:48 »
Odlicni Rumuni 1:0 prvo poluvreme sa Svajcerskom , sad se ocekuje nalet Svajcaraca sigurno , ali najvijam za Rumune :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1487 poslato: 15. Jun 2016. u 18:50 »
Ovo su sve samo ne Svajcarci ali dobro to je njihovo...Rumuni me bas iznenadili na ovom prvenstvu i ja navijam za njih ovu utakmicu...

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1488 poslato: 15. Jun 2016. u 20:00 »
Kad je bilo u onoj prvoj tekmi protiv Albanaca (sunarodnici  :grin: ) , ne možeš da pohvataš ko je ko :rofl:

Islanđani su mi vrh, desetina stanovništva ukupnog na terenu sinoć  :pleasantry: Ali najdraže mi je što su to sve pravi Islanđani, nema tu naturalizovanih igrača ko zna odakle... svaka im čast.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1489 poslato: 15. Jun 2016. u 21:25 »
 ^^ 16 ili 17 kako sam ja cuo su bili Albanci u startnoj postavi na toj utakmici... Albanija A vs. Albanija B... Ladno je Island veci za nekih 70hiljada nego ceo Nis i uzese bod Portugalcima a ako se secam bili su u grupi sa Holandjanima i tu bili 2. a Holandjani 4. to sve govori o njihovom uspehu...

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1490 poslato: 15. Jun 2016. u 23:28 »
Ma sve na stranu i igru posle onih slika veceras , ponovo zastava velike Albanije u kadru 5 sekundi ...

Jednostavno kako neshvate da to nije primereno da se desava pogotovo na ovakvom takmicenju ...

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1491 poslato: 16. Jun 2016. u 00:04 »
Primereno je ako žele da provociraju Srbe


Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1492 poslato: 16. Jun 2016. u 13:46 »
Primereno je ako žele da provociraju Srbe

Pa mislim da to nije cilj , cilj je pomirenje kakvo-takvo , jer smo i dalje susedi izauvek ce tako biti hteli oni ili ne ...

Izvinjavam se za off .

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1493 poslato: 16. Jun 2016. u 15:10 »
 ^^ Ne razmisljaju oni tako aco, imaju podrsku jakih pa misle da su jaki...ali to je vec zavrsena tema znamo na cemu smo....

E ovo je licno za mene veoma interesantna utakmica Engleska-Vels...Iako su u V. Britaniji postoji netrpeljivost ali bogati su pa nije im primarno, sve u svemu bilo je zapaljivih izjava pre meca.... I veceras Nemacka-Poljska, kolko god da su Nemci jaki Poljaci nisu za otpisivanje, a znamo sta kaze istorija to su zbog toga uvek posebne utakmice jer veoma motivisu igrace...

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1494 poslato: 16. Jun 2016. u 16:43 »
Severna Irska ima petoricu fudbalera u svom sastavu koji igraju u 3. i 4. Engleskoj ligi, a na kraju Englezi neće mnogo dalje da doguraju od njih  :rofl: Nije mi jasno kako Engleska ne može godinama da napravi tim koji može da osvoji neko prvenstvo.

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1495 poslato: 16. Jun 2016. u 17:01 »
Uvek gube moji favoriti ... pih bas mi krivo evo i Vels sad izgubi , nadam se da mogu dalje ;)

Van mreže sabac

  • **
  • Poruke: 1.365
  • Starost: 34
  • Lokacija: Sabac
  • 2024
Odg: Sport
« Odgovor #1496 poslato: 16. Jun 2016. u 17:11 »
Zato ja navijam samo za srbiju, uvek znam sta ce da urade, iznenadjenja nikad nema .. :D :D :)
Svak je rođen da po jednom umre,
čast i bruka žive dovijeka.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1497 poslato: 16. Jun 2016. u 17:20 »
Моји фаворити су без дилеме Италијани,једноставно фанатично играју,погледаш само како Буфон пева химну и буде ти јасно зашто нисмо на првенству,иако смо међу најскупљим репрезентацијама,такође Исланд ми је симпатичан поприкично, а и Словаци играју поприлично лепршав фудбал.  :)

Ја не знам о ком се помирењу овде прича са Албанцима, није помирење када ти челни људе те државе пусте дрона у сред Београда са заставом Албаније која се простире ту негде до Шумадије...  ;)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1498 poslato: 16. Jun 2016. u 17:28 »
Da vam skrenem pažnju da se tom diskusijom opasno približavamo nečemu što je jako zabranjeno ovde, a to je politika... držimo se sporta  :tu:

Nema tu šta da se kaže, svako je ovde na šampionatu zato što je zaslužio. Nema više nikakvih autsajdera, timova za punjenje mrše i slično..

Vidite kako se Engleska namučila sa Velsom, sinoć Francuzi protiv spomenutih Albanaca...
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1499 poslato: 16. Jun 2016. u 17:41 »
Izvukose se Englezi ali ipak zasluzena pobeda, sad i braca Rusi imaju dobru sansu za prolaz...
Nema slabih ono da gube lagano od svih bar 3:0...Medo me podseti za Bufona iako sam veliki navijac Juventusa objektivno receno covek izgara u zelji kad igra za reprezentaciju iako ne znam koje mu je prvenstvo po redu 7 ili 8 ima 38 godina i daje 150% ponasa se kapitenski... Ali iskreno i  dobro me nasmejao, cuti kad se ne povredi...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yItPklqLOsE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yItPklqLOsE</a>