Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 548779 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.457
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1540 poslato: 27. Jun 2016. u 22:32 »
 ^^
Posle ove kise ulazim u kucu i pogledam rezultat i kadar nevera...  :O
Kakvi su ovi carevi Islandjani samo da izdrze do kraja da ne prime gol...  :) risbo nisam verovao u Islandjane jer mislio sam da su englezi veoma motivisani i da ce biti cvrsti od samog pocetka i agresivni a i ipak kvalitet na njihovoj strani ali veceras izgleda je nesto drugo vaznije...Cojones...  :)

Spanci ne znaju sta rade igraju procitanu igru i igru koja prolazi ako imas veliki mozak ove igra Cavija i Mesija...Morata nije za ovakav tip igre, sjajan igrac ali on jednostavno je najbolji u trcanju i brzim promenama tempa...Fabregas je jednostavno prosek a sta Buskets ce im organizuje igru... Inijesta ipak bio treca violina u onoj Barsi a druga u onoj sampinskoj Spaniji... Drago mi je sto su Italijani prosli ipak navijam za njih...   :)

ISLAND U CETVRTFINALU!!!
 :)
« Poslednja izmena: 27. Jun 2016. u 22:57 Bart »

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.390
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1541 poslato: 27. Jun 2016. u 22:53 »
Kakva reprezenacija, kakva nacija, kakv je to mentalitet!  :D Island najprijatnije iznenađenje ovog prvenstva.  :comeon:
Kod mene u kraju neka ekipa se raduje kao da je Srbija igrala.  :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024 (do 16.):
Vračar - 2.3mm
Miljakovac - 2.5mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.190
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1542 poslato: 27. Jun 2016. u 23:01 »
Došli ljudi da uživaju u igri, u fudbalu... bravo islađani, jedna od najdražih reprezentacija  :comeon:

Nek se uče malo i stide ovi naši splavaraši  :rools:

Vala baš Bart, mora Španija da se mane tika-taka igre više jednom za svagda... ajde, još može proći protiv slabijih od sebe, ali protiv kvalitetnijih ekipa (Hrvatska, evo sada i Italija) zna se ishod...  što kaže kolega pročitana igra jednostavno.

Jučerašnje utakmice ste već prokomentarisali, favoriti očekivano prošli dalje, da ne trošim reči.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1543 poslato: 27. Jun 2016. u 23:06 »
Uz Lester sigurno najbolja stvar koja se dogodila u fudbalu ove godine. Šta god da urade na kraju, pamtićemo ovo prvenstvo po njima   :comeon:

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.995
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1544 poslato: 27. Jun 2016. u 23:07 »
Ali kada pogledas gde njihovi igraci igraju,po Svedskim i Norveskim prvim i drugim ligama(Hamrabi,Bodo Glimit itd itd,par njih imaju i svoj posao kao sto rece Strajnic,zubar :D,samo je onaj Bjonarson iz Basela koliko toliko poznat i Sigurtson :) Pa njihov celi tim vredi koliko jedan Kejn i ljudi izginuse za pobedu  :tu: Kada bi Island kojim slucajem osvojio,radovao bih se kao da je Srbija osvojila,pobrali su sve simpatije,Njihovi dresovi se prodaju vrtoglavo velikom brzinom,potraznja ogromna(Vazi za celu Evropu i one koji naravno ne ucestvuju)
Sve mi vise lice na Lester  :D  :thumbup:

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1545 poslato: 27. Jun 2016. u 23:14 »
Kod mene u kraju neka ekipa se raduje kao da je Srbija igrala.  :)

Razumem ih -ja sam se radovao slično kao da je Srbija pobedila  :D
Ne mogu da kažem "isto kao" jer mi je teško da zamislim da su naši "Splavarsoni" sposobni da odigraju 50% onoga što pružaju Islanđani (na prvom mestu požrtvovanost i maksimalna borba u nacionalnom dresu; mi npr. imamo Kolarova koji u dve utakmice psuje svoje/srpske navijače u Beogradu jer mu opravdano zvižde a "sedma sila" umesto da ga "razapne na krst" piše kako ima razumevanja za našeg igrača pa kao "šlag na tortu" o istom istetoviranom "mangupu" detaljno piše kada mu je švalerka rodila dete ).
P.S. Strajnić ne posustaje sa svojim "biserima" pa smo tako čuli da je golman Islanda ostao na gol-liniji što je opasnost za Engleze  :rofl: a saznali smo i da je "igra prekinuta zbog izmene"  :facepalm: kao i da se "u svakom slučaju ništa ne menja, ulazi defanzivac umesto napadača"  :D

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1546 poslato: 27. Jun 2016. u 23:17 »
Свака част за Исланд, каква борбеност, којом поништавају квалитет ривала, једноставно прави old school фудбал, без икаквог страха према противнику, још раније рекох омиљена репзентација поред Италије, а сад њихов сусрет могућ у полуфиналу, ко би реко.  :D
ува без главе и једини адут му је управо та брзина.  :facepalm:

Али оно што играју енглези, је најблаже речено кукала им мајка, највеће разочарење убедљиво Стерлинг, лик не би могао да игра у Раднику из Сурдулице, без икаквог омаловажавања према нашем клубу, једноставно имам осећај да трчи као мува без главе и једини адут му је управо та брзина.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.457
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1547 poslato: 27. Jun 2016. u 23:25 »
Bogami i ja sam se radovao...  :thumbup: Za cetvrtfinale okupljam ljude da gledaju kod mene ili idem kod nekog  :)
Dodao bih na Profijevu listu Strajnicevih bisera: Ako dva fudbalera imaju isto prezime to uopste ne mora da znaci da su u srodstvu  :facepalm:

Meni licno zanimljivo sto je napisao Gari Linaker:
"The worst defeat in our history. England beaten by a country with more volcanoes than professional footballers. Well played Iceland."

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.995
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1548 poslato: 27. Jun 2016. u 23:32 »
 ^^ Kakav crni Sterling :D Covek je precenjen i samo zato sto je ''Englez',Englezi imaju taj obicaj da sve svoje reprezentativce precenjuju u transferima,dizu ih u nebesa,a niko ne vredi ni upola od toga.Svaka cast Premijer ligi,jeste najlepsa za gledanje ali jos jednom su pokazali da su kao reprezentacija jako losi i ne homogeni! I tesko da ce ikada nesto osvojiti :)
Eh sto bih voleo da i domacina isprase u sledecoj  :laught:

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1549 poslato: 27. Jun 2016. u 23:38 »
Onaj Hodžson je mnogo čudan lik. Drinkvotera nije ni stavio na spisak, a poveo Vilšera koji je odigrao 3 utakmice ove sezone  :facepalm: Vardija drži na klupi, Kejn izvodi kornere, uvodi dete od 18 godina u najkritičnijim delu utakmice. Ima sve predispozicije da bude trener Srbije. Lepo bi se uklopio  :rofl:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.390
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1550 poslato: 28. Jun 2016. u 00:23 »
Haha, Aca legenda  :rotf:



padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024 (do 16.):
Vračar - 2.3mm
Miljakovac - 2.5mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.390
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1551 poslato: 28. Jun 2016. u 23:55 »
Još jedna u nizu pobjeda naših košarkaša. Nadam se da će taj niz nastaviti i na kvalifikacionom turniru.
Djelić atmosfere sa večerašnje utakmice.  :comeon:



padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024 (do 16.):
Vračar - 2.3mm
Miljakovac - 2.5mm
prosek - 51.5mm


Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1552 poslato: 30. Jun 2016. u 23:51 »
Portugal u polufinalu bez ijedne pobede u regularnom delu. Bila bi žešća fora da na penale ili produžetke dobiju još dve utakmice pa da budu šampioni bez prave pobede

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.457
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1553 poslato: 30. Jun 2016. u 23:59 »
 ^^ Epa to je jedna od negativnih stvari kod ovog sistema i 24 reprezentacije na EP. Sto se mene tice losa i tvrda utakmica ali ne i najgora na prvenstvu to sam pre rekao koja je...Ipak ocekivano tvrda utakmica, produzeci su bili za plakanje od dosade...Najzanimljiviji deo meca je bio kad je onaj navijac uleteo a Kristijano se izmakao... ;) Bolje sto je prosao Portugal jer ipak ima vece zvezde i ko zna mozda Kristijano i ostali prorade i prirede nam spektakl u polufinalu verovatno sa Belgijom....Od Poljaka se zna sta bi se ocekivalo ovako nekako tvrda utakmica...Mada mozda i ne prorade Portugalci i bude kao ova utakmica...

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1554 poslato: 01. Jul 2016. u 00:06 »
Gledao sam samo kraj produžetka i penale. U drugom kolu sam se smorio pa sam propustio većinu utakmica  :yawn: I ja se nadam da će da nam prirede nešto zanimljivo u samoj završnici

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.190
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1555 poslato: 01. Jul 2016. u 10:24 »
Prođoše Portugalci da, ali mislim da više sa ovakvim traljavim partijama nemaju šta da traže protiv Belgije...
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.457
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1556 poslato: 01. Jul 2016. u 11:38 »
Belgijanci jesu favoriti, ja se nadam i da Portugal pokaze nesto i da bude odlicna utakmica i jedna i druga ekipa imaju sjajne pojedince...

Ali ljudi moji sta se radi u NBA, kako se razbacuju milionima... E jedan Mozgov sto uzeo 16 miliona po sezoni a prosle sezone za 17 minuta imao prosek od 5.4 poena i 4.1 skoka... Derozan iako mislim da je dobar igrac 27 milki po sezoni skoro 28, sto je mnogo mnogo je, nije bas toliko dobar...Lista duga preplacenih igraca, Noa 18, Vajtsajd mislim da pregovara za 94 miliona za 4 godine, jeste dobar bloker i ume da zakuca ali tako lako ispada u nekim akcijama da se pitam koliko je on uopste znacajan u odbrani...Da sam i ja otisao tamo mozda bi dobio neki milion kad se ovako razbacuju... ;)

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #1557 poslato: 01. Jul 2016. u 14:57 »
 ^^
Nikada necu poverovati u zvanicne plate tj. primanja koja imaju sportisti.
U premijer ligi svaki osrednji fudbaler ima po 50-60 hiljada nedeljno???
Ima fubalera koji zaradjuju milion mesecno, po meni nerealno...

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1558 poslato: 01. Jul 2016. u 15:21 »
 ^^
Lampard je u Čelsiju imao 250 000 funti nedeljno...

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1559 poslato: 01. Jul 2016. u 15:25 »
Страшно шта се ради у NBA по питању плата, ускоро ће и Европа остати без врхунских играча јер очито не може да се парира по финансијама, уосталом тамо да ће бити неколико пута више плаћени, плус разни бонуси, а биће обични играчи у ротацији и ништа више, све али један Мозгов 16 "милки" годишње, следеће сезоне ће бити плаћенији и од Карија.  :cry:

Од ових досадашњих потписа једино ми је Ноа некако оправдан, добра чита игру и одличан је дефанзивац, то је оно што Никсима треба, са друге стране офанзивно је тешка катастрофа последњих година, све у свему симпатичну екипу прави Њујорк, биће их занимљиво пратити следеће сезоне.  :D

По мени дефинитивно лош систем на Европском, стварно срамота без победе у регуларном делу стићи до полуфинала, а и оно најблаже речено јајарење и чекање пенала синоћ ме поштено избацило из такта.  :facepalm: