Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546743 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1580 poslato: 02. Jul 2016. u 19:21 »
@ Bart

Ma sudije su zaitsa stoka ove godine na Wimbledon-u, pa jel si video sta su uradili Troickom?? Kako je urlao Troicki na onog sudiju! haha :grin: :rofl:

Joj bas mi krivo...mislio sam da moze da osoji sva cetiri grand slam-a u godini, ali nema veze...idemooo u Rioo Noleee, da se uzme Olimpijsko zlatooo!! :thumbup:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1581 poslato: 02. Jul 2016. u 19:50 »
 ^^ Ma ne verujem da postoji zavera jednostavno ljudi su pa grese kao i Nole sto je izgubio nije on masina, sad reko i da sa zdravljam nije naj ali nije hteo da prica o tome a videlo se pomalo...I meni krivo kao da sam pao na tiket ya 5000  ::) Nek se odmori  i uzeli tenisa...To mu nedostaje da vidimo tu ostrinu u igri sad mu se nije igralo...Naravno uz nase sportiste uvek i kad ne ide kako treba...  :)
Raspored
Toronto 25.08-31. 7.
OI           6.08-14.08
Sinsinati 14.08-21.08
Us open 29.08-11.08
Ovakav je raspored... Ja mislim da je mozda najbolje da preskoci Toronto naravno jer nema Sinsinati a razlika u temperaturi i klimi je ocigledna iako je Toronto kod Velikih jezera mislim da je vlaynost veca u Rio de Zeneiru...Ali sa druge strane Sinsi odmah pocinje kad se zavrse OI ali tu moze u sredu najkasnije da igra prvi mec a i nije svejedno bez pravog meca vise od mesec dana doci na OI,  naravno nadamo se da dodje do kraja ali ne valja toliko unapred pricati...  Ali eto da vas informisem za raspored...Sve u svemu nista nije ovo strasno sto je izgubio sada, Noletu zelimo sve najbolje...  :)

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1582 poslato: 02. Jul 2016. u 23:56 »
Kakva je bila utakmica? Gledao sam samo penale. Bufon, legenda, skoro svaki put je pogodio stranu.

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1583 poslato: 03. Jul 2016. u 00:33 »
Pa šta znam, jako je malo tu bilo pravog fudbala. Možda je malo bolja bila u prvom  poluvremenu Italija, a u drugom Nemačka.

Nemci su za prvi gol imali sreće da se lopta baš odbije Ozilu, a sa druge strane Italija je imala sreće da stvarno Boateng  veoma neoprezno iznudli njima penal igranjem rukom.

Produžetak naravno smarački...

Penal završnicu ne treba ni komentarisati, po čak 3 promašaja sa obe strane u prvih 5 penala.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1584 poslato: 03. Jul 2016. u 00:51 »
Sve je Kimi rekao...Zao mi za Italiju ali realno mislim da je malo bolja bila Nemacka...Steta, Bufon je bio blizu kod skoro svakog penala...Stoji da je on najbolji golman svih vremena ali sam misljenja da su mu penali slabija strana...Kakva greska Kontea da uvede Zazu da sutne penal, Bernardeski i Sharavi su bolji izbori definitivno....Zaza je dzoker igrac a ne neko ko ce preuzeti na sebe veliku odgovornost, jeste Bonuci na kraju promasio ali ipak on je odbrambeni igrac i nije na njemu da ih sutra a bio je dobar penal samo sto je Nojer odlicno odbranio... Nemci su imali prednost kod penala jer su im igraci tehnicki mnogo bolji...Ova slika ace informacije sve govori o ucinku Zaze...  :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1585 poslato: 03. Jul 2016. u 01:21 »
@ Bart

Ali penal Svajnstajgera!?!?  :grin: :laught:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1586 poslato: 03. Jul 2016. u 09:02 »
  ^^ Ja gledao u kladionici utakmicu, mislim da sve govori to da je bilo mnogo komentara upucenih Ani Ivanovic, shvatas u kom smislu...To od onih sto su imali na tiketu da Nemacka prolazi ili navijali za Nemacku...Valjda im tako bilo lakse...  :)

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1587 poslato: 03. Jul 2016. u 10:11 »
Zao me Italijana,pogotovo legende Bufona. Prizeljkivao sam penale,obozavam tu vrstu neizvesnosti :) Crni Graziano Pele(provokator) i Simone Zaza(usao u 120om i onako da sutne).Sudar dva ponajbolja golmana danasnjice mada sto se tice penala tu su neprkosnoveni  specijalisti Samir Handanovic i golman Valensije Alveš :) Nisam ocekivao da ce Svajni da promasi,kao ni Pele,Darmjana ne bih komentarisao(covek veze s vezom nema) Konte sjajan takticar i trener,izvukao maksimum iz tima koji ima-jedina zamerka Zasto mu  Lorenzo Insinje ne igra od starta,covek pravi razliku na terenu,dobar jedan na jedan a o slobodnjacima da ne govorim... ZABRANIO BIH ZASTAJANJE PRI SUTIRANJU PENALA,ako golman ne sme van crte,zalazem se i da igraci nemaju pravo da cimaju,zastaju i sl!!Bojim se da je Nemacka 70% posla zavrsila oko pehara :) Osim Francuza,ne vidim ko bi mogao da im pruzi otpor. Ostajem uz "Spartance" sa Islanda pa sta im Bog da.Ps:i da malo smanje u zimskim situacijam one njihove ciklone :D
@Bravo Profi-pogodio si situaciju oko Novakovog meca,ja sam ocekivao da posle po meni kljucnog treceg seta lagano dovrsi posao,ali nije dovoljno spreman,nije na svom nivou bio,+nestvarna partija Kverija,sve se poklopilo da iz ovog meca izadje pognute glave. Spremi se za Oi i Sinsinati majstore-kompletiraj riznicu :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1588 poslato: 03. Jul 2016. u 13:30 »
Pele kad je pokazivao Nojeru nesto u smislu padas ili preko tebe dajem gol, ne znam ni ja sta je hteo da ga isprovocira i na kraju promasi gol, tu je bas ispao... :rofl: Ovakva Italija sa ovoliko borbenosti a sa onim talentom do 2010 bila bi nepobediva...Stvarno i ja bi zabranio zastajkivanje a ono Zazino je bilo stajanje ili trcanje u mestu ne znam kako bih nazvao...Covek udje da sutne penal i 5 ili 6 minuta samo na to misli i kad treba da sutne ne zna gde i sta da radi...  :/ Verovatno ga trema ubila, sta da se radi...Veceras cela Srbija uz Island... :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1589 poslato: 03. Jul 2016. u 22:43 »
Joj ovo je ponizavanje Islanda majko mila! :facepalm:

Ja navijam za Portugal, nema sta, to je definitivno sada.. Sanchez je zakon.. :grin:

@ Bart

Sta mislis, ko osvaja evropsko??

I sta mislis da li ce se Sam Querey okliznuti vec u sledecem kolu  protiv Mahut-a? :D

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1590 poslato: 03. Jul 2016. u 22:52 »
Nije to nikakvo ponižavanje. I pored ubjedljivog poraza nisu ni najmanje razočarali. :) Pitam se kad bi oni naši posle zaostatka od 4:0 nakon prvog poluvremena uspjeli da daju 2 u drugom, a mogli su još koji uz malo sreće. Francuzi su iskoristili praktično sve šanse koje su im se ukazale i otud ovakav rezultat.

Francuska-Njemačka će biti finale prije finala. Ne znam za koga tu da navijam.

A na Wimbledonu, nakon Noleta ispade i Del Potro, tako da ni tu nemam za koga da navijam više. :cf:

Zato čekam košarku sutra sa nestrpljenjem!  :comeon:


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1591 poslato: 03. Jul 2016. u 23:16 »
Jao @ Miloshe, znam ali ipak su "natrpani" golovima, sad se ne igra kao ranije sa puno golova, ali ovi primise 5 komada..nema veze.. :)

Da sutra kosarka, mislim da bi to trebali da prodjemo!! :comeon: valjda ce i Nedovic sad moci da igra..

A na Wimbledonu pa gde ne navijas bre za tvog zemljaka i imenjaka!!!?? :D :) :laugh:
Ja za njega navijam!  :grin:

@ Bart

A sta mislis jel Velimir Stjepanovic ima sansu za medalju na OI, ako znas o plivanju uopste? :) ja se nadam da ima.. mada je na svetskom nivou dosta teze nego na evropskom.


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1592 poslato: 03. Jul 2016. u 23:24 »
Nije to nikakvo ponižavanje. I pored ubjedljivog poraza nisu ni najmanje razočarali. :)
Francuska-Njemačka će biti finale prije finala.
A na Wimbledonu, nakon Noleta ispade i Del Potro, tako da ni tu nemam za koga da navijam više. :cf:
Slazem se sa ovim sto je rekao Milos.
 Mozda ce nekima biti cudno a nekima smesno ali ja navijam da Portugalci posle  produzetka u polufinalu i finalu osvoje...To bi bas bilo smesno  :)
@ Bart
Sta mislis, ko osvaja evropsko??
I sta mislis da li ce se Sam Querey okliznuti vec u sledecem kolu  protiv Mahut-a? :D
Na prvo pitanje dacu ti analizu u sansama ko prolazi dalje preostalih utakmica i potencijalnog finala...
Portugal-Vels 70%-30%
Francuska-Nemacka 45%-55%
Ako eventalno prodje Vels u sta ne verujem u finale protiv Nemaca i Francuza sanse su im 15%
Potencijalno finale:
Nemacka-Portugal 75%-25%
Francuska-Portugal 70%-30%

Mislim da se nece Kveri okliznuti protiv Mahut-a ali sanse su mu 60%-40% pre svega jer je ispraznjen... Al sam se veceras razbacao sa ovim procentima  ;)

Velimir Stjepanovic ima sansu naravno ali ipak malu ali cuda su moguca....Mare ja i ti pre neko vece o Boltu a on se povredi i sad upitan za OI valjda 22. jula su kvalifikacije pitanje dal ce se oporavi do tada...Bila bi velika steta...

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1593 poslato: 04. Jul 2016. u 00:04 »
Daleko od ponizenja.Borili su se,na 4:0 bi vecina reprezentacija potonulo,oni su se borili kao da je 0:0. 5:2 previsok rezultat,Francuze je bas hteo gol :) Finale Portugalija:(voleo bih i ja kao Bart-po mogucstvu da kroz produzetke i penale osvoje ) Nemacka. Portugalija jos uvek nije pokazala nista od svoje prepoznatljive igre a dosla do polufinala,ako se sad razigraju zasto da ne i zlato. :D Nemacka bi trebalo da dobije Francusku,ali ovi su ipak domacini,sudije itd itd... Wels sam nekako otpisao,nece igrati Remzi,kljucni covek njihove sredine terena.
Belgija me izneverila,ocekivao sam ih u borbi za zlato xD

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1594 poslato: 04. Jul 2016. u 00:14 »
Nemoj me zezati za Bolta!!  :O :(

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1596 poslato: 04. Jul 2016. u 20:12 »
Uskoro počinje Srbija - Portoriko. Mislim da će biti teže nego što mnogi očekuju. Protiv Angole očekujem sigurnu i ubjedljivu pobjedu, sad će biti teško.
Kasnije u polufinalu potencijalni rivali Češka i Letonija. O tom po tom.  :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1597 poslato: 05. Jul 2016. u 00:26 »
http://hangtime.blogs.nba.com/2016/07/04/durant-announces-hell-join-warriors/?ls=iref:nbahpt3b

Možda će GSW biti potrebne 3 lopte  ;) -ovime ne umanjujem kvalitet Durenta.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1598 poslato: 05. Jul 2016. u 01:23 »
Dobro je, pobeda protiv Puertorika, moglo je malo bolje rezultatski ali nema veze to su tek zagrevanja..
 :laie:

Kveri ipak prođe dalje, i to lako 3:0, i Miloš pobedi Goffin-a, dobro je, preokrenu od 0:2, nadam se da će Miloš sada stati na put tom Kveriju..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1599 poslato: 06. Jul 2016. u 22:54 »
Dobro ovo se i ocekivalo, Bejbl je igrachina ali samo on je igrac extra klase ili visoke klase u Velsu, videlo se da nema Remzija... Konacno Portugalci pobedise u regularni tok utakmice...  :oboze: Kada je bilo 2:0 navijao sam za 2:2 i produzetke ali nista :) Sutra je pravo polufinale Francuska-Nemacka, poslastica...   :)

Sto se tice Vimbldona, videlo se da je Federer kvalitetniji, bez obzira na mec lopte Cilica, on nije mogao bolje dok je Federer mogao, prva dva seta izgubio je pre svega zbog loseg bekhenda a katastrofalnogo bekhend riterna, ali ja sam sve vreme meca ocekivao da Federer udje  u ritam i pobedi sto se na kraju desilo i na 2:0 za Cilica sam to ocekivao, svez je Federer malo je igrao ove godine, cim je preskocio RG znao sam da se posebno priprema za Vimbldon i da ce sve bolje igrati kako odmice turnir... Steta za Congu sto nije mogao do kraja da igra kao u 3. i 4. setu, on ima te periode kad udje u zonu i sve pogadja... Mislim da ce tesko Berdih nesto napraviti protiv Mareja, nema on takvo srce ali aj videcemo mozda i SMarej se veceras dosta umorio a Raonic ima sanse protiv Federera, ali ocekujem da Rodja grize, pokusava i rukama i nogama sto bi se reklo, verovatno ovo vidi kao jednu od poslednjih ako ne i poslednju sansu za GS...
Sportski pozdrav  :)