Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546684 puta)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1600 poslato: 06. Jul 2016. u 22:59 »
Greškom napisah u Chat-u :)

Nema se šta reći, Portugal ide dalje u finale. Pobeda 2-0 mada je drugi gol jako sumnjiv, ali ipak bili su bolji rival u svakom slučaju i zasluženo prošli (plus su imali još par šansi da daju još jedan).

Vels kao da je ostao nekako bez snage.

NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1601 poslato: 06. Jul 2016. u 23:04 »
Nije imao ni ko da im organizuje napade, ostali bez Remzija...
Drugi gol cist pasivani ofsajd iako ovaj sad tupi na rts da nije,  jednostavno mogao je da ode u stranu a on kao preskace loptu a ustvari tako pravi da kazem laznjak da ce igrati i samim tim utice na odbrambene igrace i igru...Bilo jos nekoliko gresaka sudija ali dobro...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1602 poslato: 06. Jul 2016. u 23:11 »
@ Bart
Neverovatno kako me ove godine Wimbledon podseca na one stare nekad kad sam bio klinac, kad je redovno Federer osvajao i sestre Williams igrale jedna protiv druge u finalu. Mada jos nije doslo dotoga ali vrv ce tako biti ove godine, videcemo sutra, Kerberka je jaka ove godine cak je Serenu u Australiji dobila u finalu, moze Venus da izbaci sutra..ja bih voleo da Miloš udje u svoje prvo grand slam finale ali tesko ce mu biti pritiv Federera..

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1603 poslato: 06. Jul 2016. u 23:15 »
Spanovicka danas prva u kvalifikacijama ubedljivo. Skoro 20 cm ispred drugoplasirane. Ide ona po evropsko zlato vidim ja! :thumbup: :laie: A sto da ne i u Riu! :grin:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1604 poslato: 06. Jul 2016. u 23:19 »
Sjajna atmosfera u Areni i ubjedljiva pobjeda Srbije protiv Angole. U polufinalu kvalifikacionog turnira nas čeka Češka, a ako njih prođemo u finalu Letonija ili Portoriko. Letonija bi bila možda i najneugodniji protivnik.

Evo jedne slike telefonom. Za mene je ipak košarka uvijek bila i uvijek će biti sport broj 1:



padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1605 poslato: 06. Jul 2016. u 23:33 »
@ Bart
Neverovatno kako me ove godine Wimbledon podseca na one stare nekad kad sam bio klinac, kad je redovno Federer osvajao i sestre Williams igrale jedna protiv druge u finalu. Mada jos nije doslo dotoga ali vrv ce tako biti ove godine, videcemo sutra, Kerberka je jaka ove godine cak je Serenu u Australiji dobila u finalu, moze Venus da izbaci sutra..ja bih voleo da Miloš udje u svoje prvo grand slam finale ali tesko ce mu biti pritiv Federera..
Mene ovaj Wimbledon podseca na one stare gde serveri najbolje prodju, cini mi se da ih je u zavrsnici ove godine vise nego prethodnih, pricam o muskom delu...A Kerberka je dobra, fantastican mec sa Halep je igrala, ja navijam za nju..Ima igru za travu...E sad si me podsetio da pogledam koja kvota na nju ali ne verujem da je vise od 1.5...
Spanovicka je dobra kako god pogledas...  ;)

Losmi nije bilo nesto gledalaca, jeste da je Angola neatraktivan protivnik ali ipak mislio sam da ce biti puno, da ce spustiti cenu karte, pustiti besplatno itd...Pratim i ja basket ali ovde dve utakmice sam ocekivao sigrnu pobedu odnosno prolaz tako da nisam ih gledao a sa Cesima gledacu :)

Sad sam se setio da kazem i nesto o NBA, u moru sramotnih cifara za ugovore igraca ove godine, najsramotniji je potez Duranta da ode u GSW a nema veze sa novcem, kad je Lebron presao u Majami to sam mogao da razumem taj tim je imao 47:35 skor i nije bio ni Bos znaci manje vise nepoznato tim trebao da se izgradi  a i u Klivlendu je tada imao nikakav tim ali ovo da odes u tim sa skorom 73:9 to je bezobrazluk i nedostatak klase da udjes medju legende...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1606 poslato: 06. Jul 2016. u 23:54 »
@ Bart

Tako je, ali i za zenski deo vazi poprilicno to, Venus u ovim godinama ne bi dosla do polufinala da nije Wimbledon u poranju, servis joj je jaca strana..i ja sam vise za Kerber, ali kao sto rekoh secam se tih "davnih" dana kad su sestre Williams igrale finala Wimbledona redovno.. :)

Mislim da za kosarkase nema zime, ako im nisu kupljene avio karte za Rio do sada, bolje da im kupuju sto pre da ne bi bilo da nema posle.. :grin: pretpostavljam da ce ici redovnim linijama..

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1607 poslato: 07. Jul 2016. u 22:52 »
Francuska je drugi finalista, pobeda 2:0. Ironija je da je Nemačka, koji obično uvek prati sreća, ne jednom već dva puta totalno nesrećno primala gol... prvi neverovatno, kao i protiv Italije, potpuno nepotrebnim igranjem rukom Švajnštajgera, pritom čuvajući jednog Evru što je jako glup potez. Drugi gol, Nojer nesvojstveno za sebe loše procenjuje centaršut, lopta pada ka Grizmanu i ovaj uz malo sreće daje gol kroz nekoliko fudbalera.

S obzirom da mi ni jedni ni drugi nisu preterano dragi, ipak se usuđujem da kažem da je slabiji tim prošao dalje, iako je Nemačka bila pod ozbiljnim hendikepom jer nisu igrala tri standardna prvotimca.

Iritantno mi je bilo u vezi Nemačke, iako su igrali bez klasičnog napadača, da oni, kao i Barselona pokušavaju bukvalno loptu da uguraju u gol, što je apsolutno nepotrebno bilo (npr. dođu blizu ivice šesnaesterca i onda pokušavaju nekim suludim duplim pasovima tu u gužvi)... trebali su da pucaju iz daljine.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1608 poslato: 07. Jul 2016. u 23:35 »
Moze se reci da je dobra utakmica bila...Nemce je presekao onaj gol iz penala, veoma glup potez Švajnija... Cuh komentare unisti ga Ana a i on nju unisti ni 1. kolo ne moz na GS prodje...Ne znam koliko tu ima istine ali najiskusniji je napravio najvecu gresku, pre toga Nemci povezani imali polusanse  i sanse posle toga do ovog suta glavom na kraju nista...Setih se i onog ogorcenja fudbalske javnosti na pocetku sto ga je Lev poveo a ne Rojsa, bez obzira na to sto je bio povredjen i da je sedeo na klupi bolje bi bilo za Nemce da je poveo Lev Rojsa... I ocigledno je da je Sane trebao ranije da udje, Miler 0 na ovom prvenstvu, kao sto rece sad u studiju RTS-a neko ova igra Nemaca je sterilna bez nekog superstara.... I mene iritira ovo kopiranje Barsine igre doduse Nemci su direktniji ali ipak to je procitano samo treba kvalitetan tim i da bude disciplinovan... Ne znam kolko su Francuzi bili disciplinovani narocito u prvom poluvremenu ali imali su ociglednu fizicku prednost i zato ne razumem zasto su toliko Nemci inistirali na centarsutevima ali izgleda da su ih Francuzi sjajno pokrivali u polju i onemogucili pas igru... Glupo sa Desampove strane da igra sa 3 zadnja vezna, dva izrazito defanzivna ali donelo je rezultat u drugom poluvremenu narocito... Ne znam sta je sa Komanom on je morao da udje u igru ako nije povredjen on je sjajan igrac za kontre,... Sve u svemu i Desamp i Francuska su veceras imali vise srece nego pameti...Mora se pohvaliti i sudija osim onogo faula nad Krosom na pocetku bez greske je sudio i potpuno imao autoritet i kontrolisao situaciju na terenu...
Finale Francuska-Portugalija, cini mi se da ovde Ronaldo i druzina imaju vise sanse nego da su Nemci prosli ali videcemo kako ce se razvijati utakmica...

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #1609 poslato: 07. Jul 2016. u 23:47 »
Slažem se Bart za sve, pogotovo za poslednje.

Zato i napisah da je slabiji tim prošao, odnosno povoljniji za Portugal.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #1610 poslato: 07. Jul 2016. u 23:54 »
Iz ''nase'kvalifikacione grupe Finale  :laught: Doduse Francuska kao domacin igrala prijateljske :)
Nemci hendikepirani usli u ovaj mec i kao takvi su bili bolji,ali ne pobedjuje uvek bolji, ;) Ni za koga iz ovog duela nisam navijao,uzivao u realno dobrom mecu(Grizman je masina,nastavlja da reseta kao i u Atletiku! )..
Slazem se sa Bartom da Portugalija ima mnogo vece sanse protiv Francuza ali je Francuska ipak domacin tako da.... Ajmo Portugal kroz produzetke i penale do titule ;)
Wimbldon  finale Marej-Raonic  :grin: Ajmo Milose do prvog GS kad vec Noleta nema u zavrsnici  :tu:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1611 poslato: 08. Jul 2016. u 00:09 »
Iz ''nase'kvalifikacione grupe Finale  :laught: Doduse Francuska kao domacin igrala prijateljske :)
Nemci hendikepirani usli u ovaj mec i kao takvi su bili bolji,ali ne pobedjuje uvek bolji, ;) Ni za koga iz ovog duela nisam navijao,uzivao u realno dobrom mecu(Grizman je masina,nastavlja da reseta kao i u Atletiku! )..
Slazem se sa Bartom da Portugalija ima mnogo vece sanse protiv Francuza ali je Francuska ipak domacin tako da.... Ajmo Portugal kroz produzetke i penale do titule ;)
Sto znaci da mi nismo tolko slabi kao sto mislimo, salim se jesmo  :)
I ja nisam imao favorita veceras navijao sam da bude 2:2 i sve odluce penali  :) Bez obzira sto Portugalci pobedili Vels u regularnih 90 minuta, ako u finale posle produzetaka eventualno penala pobede i to ce se pamtiti dugo i biti predmet podsmeha :)

Zanimljivo mi je da igraci 90-o godiste i mladji nemaju Grend Slem titulu, mozda Losmi to uspe sada, mislim da ima igru i da je najnezgodniji od svih servera  na Vimbldonu....
Jedna slika koju sam video kod Ace informacije na fejsu da nas podseti kakva je velicina Nole  :)


Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1612 poslato: 08. Jul 2016. u 01:43 »
@ Bart

Sve si dobro rekao za drugo polufinale.. :laie:

Pobedi Kerberka danas Venus i spreci finale sestara, a Serena je zgazila protivnicu, no ipak vidim sansu za Kerber u finalu! Dobila je Serenu u Australiji u finalu ove godine..
Sutra ce biti i te kako zabavno na Wimbledonu. Navijam za Miloša! :)

Cestitke i zahvalnost Dudasu za medalju na evropskom prvenstvu u atletici za Srbiju! Desetoboj nije mala stvar! :comeon: :thumbup: Od Ivane ocekujem nista manje od ZLATA! :)

Van mreže astrogodra

  • **
  • Poruke: 580
  • Lokacija: Kragujevac-Loznica
Odg: Sport
« Odgovor #1613 poslato: 08. Jul 2016. u 13:23 »
Navijam za Miloša ali čini mi se da protiv plačljivka neće imati šanse. Uvek je bio maher za bombardere mada je na travi to malo teže. Miloš mora,ako hoće pobedu,da podigne procenat uspešnosti prvog servisa na 75% i više i da traži  šansu i u tie break-ovima ili eventualno lošem danu plačljivka .Daj bože da me Miloš demantuje. Tipujem 3:1 za baletana,na žalost....
Na drugoj strani Marej čini mi se rutinski sa Berdihom....
Astronomsko društvo Aristarh - Kragujevac

http://aristarh.rs/

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #1614 poslato: 08. Jul 2016. u 13:43 »
Svaka čast Dudašu na bronzi   :third:  Bio je blizu medalje 2012. ali je sad konačno uspeo

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1615 poslato: 08. Jul 2016. u 17:41 »
Da svaka cast Dudasu  :worthy:  Veceras navijamo za Ivanu  :comeon:

Ode Rodja kuci...Njemu nista nije znacilo sto Nole ispao,  on ispade u polufinale svejedno... Raonic dosta napredovao od prosle godine...Gledam kako Rodja riternira i uporedi ga sa Noleta i neverovatno sta Nole stize...Sendi Smarej je isto dobar riterner odmah iza Djokovica, tako da Losmija u finalu ako prodje Smarej ceka mnogo tezi zadatak a i servis ce mu znaciti manje...  :)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1616 poslato: 08. Jul 2016. u 17:44 »
Bravo za Raonića! :) Odavno nisam za nekoga toliko navijao a da nije Novak.

A sada košarka. Pozdrav za sve forumaše iz Arene! :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1617 poslato: 08. Jul 2016. u 21:14 »
Srpska kraljica atletike   :worthy:  :thumbup:  :D

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #1618 poslato: 08. Jul 2016. u 22:32 »
Ivanaaa dominacijaaa! :worthy: :thumbup: :morning:

@ Bart

Malocas su prenosili dodelu medalja, Boze pravde se orilo Amsterdamom! :tu: :grin:

Odlicno je trcala Terzicka danas u polufinalu na 800 m. Moze da padne medalja mozda..

@ astrogodra

Za Mareja si pogodio, razorio je Berdiha, ali za Federera nisi bio u pravu, Raonic je u pet setova odrafio. Vrlo dobro, svaka mu cast, neka dobije Marejaaaa! :thumbup:
--------
Portoriko Bogami pobedi Letoniju, nisam ocekivao, mi razbijamo Cesku..nece biti maciji kasalj sa Portorikom ali Rio imamo u dzepu.. :D 8) :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #1619 poslato: 08. Jul 2016. u 23:25 »
Raonicev mec je lako mogao i u drugom smeru, ali nije i ovo smo svi ocekivali, lak posao za Mareja a da Raonic ima dobre sanse protiv Federera...

Gledao sam mare i ja dodelu medalja, lepa devojka sa zlatnom medaljom nema sta lepse...  :)

Odose nasi kosarkasi u finale kvalifikacionog turnira  :)