Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum

Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Prognoze / Odg: Februar 2018
« Poslednja poruka marko79 poslato danas u 21:02 »
gfs 12z glavni je najtopliji od svih, verovatno preteruje, ostaje to hladna kiša na 3-4 stepena većinom, možda krajnji NW dobije nešto bljuzgavice
2
Prognoze / Odg: Februar 2018
« Poslednja poruka Somborac poslato danas u 20:56 »
GFS naduvava pravu toplotu sredinom nedelje uz kišu, dok EC daje hladniji scenarijo uz više snega...
3
Pričaonica / Odg: Sport
« Poslednja poruka Медо poslato danas u 20:53 »
Видећемо, једина нада што је једна утакмица, па може свашта да буде, наравно квалитет је на другој страни.

Ту је и ајде да кажеш подршка навијача, пошто друге стране неће бити, па да видимо.
4
Aktuelne vremenske prilike / Februar 2018 - II dekada
« Poslednja poruka Boce poslato danas u 20:53 »
Dok se u Knjaževcu lepo ispadala kiša na 3.8℃ u Banskom je prilično toplo za 900 m.n.v 2.3℃. Narednih nedelju dana izveštavaću iz ovog poznatog ski centra :)

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

5
« Poslednja poruka Zika poslato danas u 20:38 »
Utisak dana do sada mi je da je Barsa uzela kup.. Pešić ih digao iz mrtvih!

U Nišu očekujem da naši pobede i odbrane kup  :tu:

6
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Медо poslato danas u 20:37 »
Ја колико пратим карте, а то је неколико година, када имамо овакве ситуације, односно када се уцрта овако брутална хладноћа, обично се после неког времена ту појави и нешто циклонске активности и падавине, што неко рече и пар mm је довољно за идилу.

Одавно није било неке ледаре, без барем декоративног покривача, причам за мој крај.

Али отом, потом, има времена за свакакве промене.
7
« Poslednja poruka slobopfc poslato danas u 20:30 »
Bolji jesu ali borba pa šta bude. Nema predaje.
8
« Poslednja poruka Bart poslato danas u 20:15 »
Realno nadam se pobedi nasih ali isto tako realna je pobeda Zvezde...
Kako igra ona Kvitova danas gledao 2. i 3. set finala u Dohi ubija, steta za Garbinje to mi omiljena teniserka a na drugom mestu Halep ali ova Kvitova teska udaracica jos kad se i dobro krece...  :ufff:
9
« Poslednja poruka diktator poslato danas u 20:13 »
Ja ne znam sta je problem 10-15mm na -10c,to je 20+cm snega garant
10
« Poslednja poruka Bart poslato danas u 20:11 »
Ljudi to je tek za nedelju dana tako da ne shvatati ozbiljno vec samo da je veoma verovatan hladan period... Koliko, sta i gde ne znamo...
Rano je da gledamo da li ce biti i gde ciklon itd... Sada samo vazno da hladnoca dolazi...
Inace danas sam procitao da je T golfske struje u februaru najniza, e sad kog datuma i gde mereno ne znam... Poy
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10