Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10
21
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Johnny colchonero poslato juče u 15:14 »
Kod mene u centru u BG nista specijalno, grmelo 20ak minuta, mozda 3 puta jace i palo nesto kise pljuskovitog tipa, ali nikakav potop ni jak pljusak cak. Pitomo prilicno, cini mi se i bez neke vece kolicine padavina, u vrh glave nekoliko mm. Vec je stalo, trenutno nista ne pada.

Pocela opet sitna slaba do eventualno umerena kisa, ali ne pljusak

Edit 2: pojacava kisa sada vec jaka i mozda cak slabiji pljusak, i dalje sitna, opet se cuje grmljavina
22
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka chmi poslato juče u 15:11 »
Na MIljakovcu od prve ture jedno 6-7mm uz lepu grmljavinu. Provuklo se i koje zrnce leda uz kišu. Počinje lagano druga tura. Jedino me je žao što je sve prošlo uz neko sivilo bez interesantnih formacija
23
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Jovan99 poslato juče u 15:09 »
Pravi potop u južnim delovima Beograda. Intenzivan pljusak sa grmljavinom uz sitan grad.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
24
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Kisni oblak poslato juče u 14:43 »
Totalni mrak, grmi vec 20 min. i jak pljusak krenuo. Kao u sred leta.
25
Креће пљусак, баш се смрачило

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

26
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Dakula25 poslato juče u 14:37 »
Slab pljusak, uz povremenu jaču grmljavinu, lepo se smračilo.
Takt. 14.4°C.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

27
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka valjevac poslato juče u 14:30 »
Potop i kod mene, evoo i grada pada mamu mu je#em

Prestao grad, trajalo 2min.. sreća sitan je bio
28
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Kiraj poslato juče u 14:22 »
Bašaid .
Kod mene 15 litara .Kolega prema Kikindi 14.
Merna stanica RHMZ 12,6.
29
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Liki poslato juče u 14:17 »
Nema Miloša u gradu i odmah ima nade za BG i okolinu, lep razvoj, za sada dve lepe ćelije koje daju grmljavinu, i koje bi mogle ka Beogradu i Banatu, uskoro bi moglo da bude zanimljivo :)
30
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Liki poslato juče u 12:55 »
Posle tmurnog jutra uz dosta niske oblačnosti, od nekih 10 časova se razvedrilo i nisku oblačnost su zamenili kumulusi još uvek bez značajnijeg vertiklanog razvoja, zemlja i biljke izgledaju natopljeno,zbog niske temperature i jake rose u jutarnjim časovima, sada već mnogo razvijenijih kumulusa i po satelitu uskoro kreće konkretnije tačkanje i prvi pljuskovi u okolini
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10