Meteorologija > Klima

Najhladniji i Najtopliji gradovi u Srbiji

(1/4) > >>

Kimi:
Želim da čujem vaše mišljenje o tome koji su po vama najhladniji,a koji natopliji gradovi u Srbiji,po meni jedna interesantna tema ??jQuery(document).ready(function($){jQuery(function(){jQuery("#msg_59077").css("overflow-y", "hidden");});});Tweet

Kimi:
AHHHHHHHHH kada nema nikoga da napiše post,onda ću ja napisati  :D :) ;)!!!!Po meni,gledajući Tmax zadnjih godina,izdvojuću TOP 5 najhladnijih i TOP 5 najtoplijih gradova u Srbiji (ne računajući palninska mesta )!!!
TOP 5 najtoplijih
NEGOTIN,KRUŠEVAC,ZAJEČAR,NIŠ,SUBOTICA
TOP 5 najhladnijih
KRALJEVO,UŽICE,VRNJAČKA BANJA  8)  :) :),DIMITROVGRAD,POŽEGA

Kimi:
Šta vi mislite o ovome  :?: :?: :?:Koji su po vama najtopliji,a koji najhladniji gradovi u Srbiji  :idea: :?: :?:

Stefano:
Pa sada koji su po nama najtopliji i najhladniji gradovi, to i nije toliko bitno, posto tebe pretpostavljam ne interesuje misljenje nekog od nas, nego egazktna cinjenica u obliku prosecne T.max i T.min za odredjeni niz godina...

Pomogao bih ti ali te podatke nemam. Jedino sto znam da je T.max u Srbiji u Zajecaru jula 2007 a T.min u Sijenici

Kimi:

--- Citat: Stefano  28. Jun 2009. u 23:08 ---Pa sada koji su po nama najtopliji i najhladniji gradovi, to i nije toliko bitno, posto tebe pretpostavljam ne interesuje misljenje nekog od nas,


--- Kraj citata ---
Ne Stefano,poenta je da hoću da čujem vaše mišljenje koji su po vama najtopliji a koji najhladniji gradovi  ;) ;)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju