Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546586 puta)

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #2620 poslato: 18. Februar 2018. u 20:38 »
Utisak dana do sada mi je da je Barsa uzela kup.. Pešić ih digao iz mrtvih!

U Nišu očekujem da naši pobede i odbrane kup  :tu:

ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #2621 poslato: 18. Februar 2018. u 20:53 »
Видећемо, једина нада што је једна утакмица, па може свашта да буде, наравно квалитет је на другој страни.

Ту је и ајде да кажеш подршка навијача, пошто друге стране неће бити, па да видимо.

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2622 poslato: 18. Februar 2018. u 21:23 »
Bgmi lepo nam ide  :grin:

Van mreže man

  • **
  • Poruke: 1.184
  • Starost: 47
  • Lokacija: Odžaci ; zapadno-backi okrug 45,5°N i 19,25°E
  • U nadi je spas!
Odg: Sport
« Odgovor #2623 poslato: 18. Februar 2018. u 21:31 »
Lepo Zvezdi ide,gube 15 poena.
Ne mogu da verujem da imam 46 godina,a još volim sneg kao malo dete!

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #2624 poslato: 18. Februar 2018. u 23:05 »
KUP je naš!!!!!!!!!1

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2625 poslato: 18. Februar 2018. u 23:07 »
Tako je bre! Gagil o Nil od tragicara (gubio lopte) do junaka kako je pogodio ono preko Lesora ni sam ne zna  :laugh:

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2626 poslato: 19. Februar 2018. u 19:06 »
Jucerasnje osvajanje kupa za Partizan moze biti i prekretnica sezone.Veliki sam zvezdas ali onakav pristup utakmici za trofej je sraman.
Jos jednom se pokazalo da u derbiju nema favorita.

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #2627 poslato: 19. Februar 2018. u 19:23 »
Zemljak jeste iznenađenje i jeste Zvezda podbacila mnogo na voljnom momentu ali nemaš razlog da se brineš za nastavak sezone. Mnogo će još vode Savom proći dok se bitno promene stvari u našoj klupskoj košarci. Zvezda je za klasu iznad svih i može slučajno u jednoj utakmici da izgubi ali u seriji na tri pobede nema niko šanse. Da ne pominjem uticaj na svim nivoima i finansijsku superiornost.

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2628 poslato: 19. Februar 2018. u 19:31 »
Slobo ne brine mene nasa liga.Mene najvise brine ABA liga.Buducnost je opasna ekipa ove godine a ovakav pristup zvezde u utakmici za trofej plasi.Moj najveci utisak sa jucerasnjeg finala je Novica.Novica na terenu izgleda kao da je jedan navijac sisao na teren i resio da da poslednji atom snage za klub.Nama u zvezdi je to falilo juce.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #2630 poslato: 25. Februar 2018. u 22:16 »
Pa dobro mu je i rekao... :grin:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2631 poslato: 26. Februar 2018. u 09:32 »
Samo da proverim da li je neko juce ispratio tesnu pobedu nasih kosarkasa u Austriji.
Ovaj novi sistem kvalifikacija bukvalno otezava favoritima prolaz dalje.Hrvatska je cist primer.


Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 597
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #2632 poslato: 04. Mart 2018. u 23:35 »
Venger je po meni odavno za šut kartu..koliko su zaređali poraza do sad,pa evo čak i danas izgubiše od brajtona 2:1  :facepalm: ..strašno,aj to,nego nema nikakvih ni titula godinama,u ligi sampiona se ne pamti kad su bili  :rofl:
I čisto da spomenem današnji "derbi",normalno Barselona - Atletiko gde je normalno kao i uvek barselona bila ta koja je celu utakmicu vodila u svakom smislu,odlucivala u svemu,bila bolja u svemu i naravno spektakularan gol Messija dovoljan za minimalnu pobedu,ali pobeda je pobeda..  :D

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2633 poslato: 05. Mart 2018. u 00:24 »
 ^^ Sa ili bez Vengera, Arsenal ne može bolje od ovoga. PL je jača nego ikad. A u ligi šampiona jednostavno nisu imali sreću pa su 5 puta u 7 godina igrali u 1/8 finala protiv Barse i Bajerna ( još po jednom protiv Milana dok je još uvek bio vrhunski klub i Monaka koji je nenormalno trošio tih par sezona ). 


Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 597
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #2634 poslato: 05. Mart 2018. u 22:38 »
 ^^ Gaara,izvini ako si fan Arsenala,čisto sam rekao to u poređenju sa time kakav su klub pre bili dok su igrali npr. legendarni Anri,Hleb i kompanija..ja licno gajim afinitete prema njima zbog navedenih igrača,iako sam navijač čelzija..ali kad si vec to spomenuo oko trošenja,pa druže niko ni njima ne brani da kupuju skupe igrace i troše pare..a i to što su gubili od bajerna,barse itd.. pa nece sigurno od ludogoreca u 1/8 finala LIGE ŠAMPIONA izgubiti.. i koliko me puta venger "bacio" na tiketu kad ih odigram,računajući da je 1.50 kvota poklon.. cc  :facepalm:

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2635 poslato: 06. Mart 2018. u 17:03 »
Ma ne navijam za Arsenal ( daleko bilo  :grin: ), ali su mogli na žrebu da izvuku Marsej, Porto, Benfiku, Sevilju, Leverkuzen, Volfsburg... a ne uvek najjače. Što se tiče trošenja tu su krivi uprava i vlasnici kojima je jedini cilj da klub zarađuje, a Arsenal ima dovoljno veliko ime da još uvek privlači navijače i sponzore.

Rekao sam samo da nije Venger sam kriv za pad Arsenala poslednjih godina, a činjenica je da su daleko od ekipe od pre 10-15 godina.


Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2636 poslato: 12. Mart 2018. u 12:09 »

Da li je neko video desavanja na jucerasnjoj utakmici u grckom prvenstvu.Mislim da su PAOK i AEK igrali.
Predsednik PAOK-a izasao na teren sa pistoljem...  :rofl: :rofl: :oboze:
« Poslednja izmena: 13. Mart 2018. u 10:45 Joe »

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Sport
« Odgovor #2637 poslato: 13. Mart 2018. u 10:42 »
^^

Niste sto nije vec vidjeno na nasim terenima.
Bio prisutan na Karadjordju igrali Vojvodina - Zeta jos dok smo sa Crnom Gorom bili u istoj drzavi. I sudija standardno krece da svira nepostojece penale i cuda (kao i skoro kada je zvezda gostovala) i navijaci prsli, preskocili ogradu da lincuju sudiju i u tom momentu preskace iz loze Rajo Bozovic ispada mu pistolj saginje se, uzima ga preskace u teren i trci ka sudiji da ga zastiti.
Dakle isto to video uzivo samo sto je ovaj pistoljem stitio sudiju koji je ociglegledno bio izvrsilac krivicnog dela. Evo pre par dana ista prica protiv Zvezde samo pistolji fale da bude potpun ugodjaj, mada da su navijaci uleteli da tuku sudiju nista be nebi zacudilo. Nista nismo napredovali, bili i ostali leglo kriminalaca i nalagodavaca.
« Poslednja izmena: 13. Mart 2018. u 19:03 Joe »

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2638 poslato: 14. Mart 2018. u 20:42 »
Slavi Sabac!  :thumbup: :thumbup:
Porazena je Zvezda u sred Spaca na penale.Retko vidjena atmosfera u reziji domacih navijaca.
Iskreno mislim da sam prisustvovao istoriji danas,jer retko se Zvezda izbacuje u kupu i prolazi u polufinale.
IDEMO MACVA SABAC! :worthy:

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #2639 poslato: 14. Mart 2018. u 20:52 »
Bravo za moj Šabac i Mačvu. Nadam se da će i u Nedelju biti isto.