Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Decembar 2011 - III dekada  (Pročitano 183722 puta)

Van mreže bt-snow

  • *
  • Poruke: 67
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #60 poslato: 22. Decembar 2011. u 07:25 »
zdravo na site samo da kazam za bitola macedonia sneg je pocelo da pada veceras u 18h do sad ima 30sm i pada jak sneg tem -2 pozz

Van mreže bt-snow

  • *
  • Poruke: 67
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #61 poslato: 22. Decembar 2011. u 07:27 »
rekord  :first:  :jupi: :-* se nadevam do vecer jos 10 sm  a mislio sam da nece biti snega do kraja decembar :deda:

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #62 poslato: 22. Decembar 2011. u 07:28 »
Dobro jutro! :kafa:

U Čačku nema padavina, a jutros je "toplije" u odnosu na juče (-5.6°C), merenja pokazuju -1.3°C
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže ljubostinja

  • **
  • Poruke: 877
  • Starost: 40
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #63 poslato: 22. Decembar 2011. u 07:50 »
kod mene jutros leprsa slab sneg, malo se zabeleli krovovi nocas. Makedonije zatrpana a polako krece i Bugarska, pogledajte meteogram ovo nema ni na alpima http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-smoljan/nmm/11/213835/3/meteogram. Da je nas ovo pogodilo  proglasili bi vanredno stanje.

Van mreže martin

  • *
  • Poruke: 459
  • Lokacija: Skopje
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #64 poslato: 22. Decembar 2011. u 07:52 »
Dobro jutro Skopje pod beli jorgovan,ipak se formirao minimalna snezna pokrivka 2-3cm,u tek noc sneg padao je slab do umeren,to dobro su predvideli modeli i najobilne padavine bile su vo jugozapadna,zapadna,jugoistocna Makedonija.
evo live iz Stip centralna Makedonija: http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=60&lang=en

Kocani http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=84&Itemid=62&lang=en
Strumica http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=80&Itemid=61&lang=en
Bitola http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=63&lang=en

Niz cela Makedonija pada sneg ovo jutro,jedino samo vo Gevgelija ima susnezica.Skopje,slab sneg temperatura T= -1C.

EDIT:Umjeren sneg kod meni prava zimska idila,slikacu pa veceras ili sutra stavicu fotografije.
« Poslednja izmena: 22. Decembar 2011. u 08:22 martin »

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #65 poslato: 22. Decembar 2011. u 08:33 »
U Ivanjici umeren sneg.... slike od pre pola sata i dalje pada ne promenjenim intezitetom...








Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #66 poslato: 22. Decembar 2011. u 08:34 »
Tokom noći bilo nekoliko pahulja, ali ništa značajno! Malo se vidi po travi.
Trenutno 0°C, a s obzirom da je juče bilo -7°C, može se reći da je prijatno! :)

Na mreži srba

  • **
  • Poruke: 1.928
  • Starost: 57
  • Lokacija: Inđija,115m n.v.
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #67 poslato: 22. Decembar 2011. u 08:40 »
Dobro jutro Skopje pod beli jorgovan,ipak se formirao minimalna snezna pokrivka 2-3cm,u tek noc sneg padao je slab do umeren,to dobro su predvideli modeli i najobilne padavine bile su vo jugozapadna,zapadna,jugoistocna Makedonija.
evo live iz Stip centralna Makedonija: http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=60&lang=en

Kocani http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=84&Itemid=62&lang=en
Strumica http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=80&Itemid=61&lang=en
Bitola http://telekabel.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=63&lang=en

Niz cela Makedonija pada sneg ovo jutro,jedino samo vo Gevgelija ima susnezica.Skopje,slab sneg temperatura T= -1C.

EDIT:Umjeren sneg kod meni prava zimska idila,slikacu pa veceras ili sutra stavicu fotografije.
Zašto ne mogu da otvorim web kamere iz Makedonie

Van mreže sabac

  • **
  • Poruke: 1.365
  • Starost: 34
  • Lokacija: Sabac
  • 2024
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #68 poslato: 22. Decembar 2011. u 08:44 »
  Evo kakkokod mene izgleda sad ... S'obzirom da nisam ni video pahulju do sad. i ovih 0 cm, ali belo se trava i krovovi lepo izgleda jutro sa prvim snegom :D :D Trennutno, kao da opet pocinje da sipi neki zrnasti sneg, ali jedva da se primecuje ...
Svak je rođen da po jednom umre,
čast i bruka žive dovijeka.

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #69 poslato: 22. Decembar 2011. u 08:45 »
U Ivanjici umeren sneg.... slike od pre pola sata i dalje pada ne promenjenim intezitetom...




Dobro ga pada kod tebe kolega !Ovde tek provejava sneg zasad ...
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže martin

  • *
  • Poruke: 459
  • Lokacija: Skopje
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #70 poslato: 22. Decembar 2011. u 09:02 »
Umjeren sneg propraten so umjeren na moment zasilen severozapadan vjetar T= -1C. Ako nastavi ovako da pada do veceras nad 15cm.

Van mreže bt-snow

  • *
  • Poruke: 67
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #71 poslato: 22. Decembar 2011. u 09:07 »
sad sam  merio sneznog pokrivaca 39cm bitola pozdrav sve e zatrupano prelepo je napolju


Van mreže ERCI

  • *
  • Poruke: 195
  • Starost: 37
  • Lokacija: Jugozapadna Srbija-Prijepolje
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #72 poslato: 22. Decembar 2011. u 09:41 »
U Prijepolju pada jak sneg celo jutro,ocekujem 10tak novih cm  :super:
E R C I

Van mreže TRSTENIK

  • ***
  • Poruke: 2.959
  • Lokacija: TRSTENIK, centralna Srbija
    • TRSTENIČKI BAROMETAR
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #73 poslato: 22. Decembar 2011. u 10:02 »
Oblačno;
Temperatura: 0.6°C;
Vlažnost: 84%; Pritisak: 1020.0 mb (hPa);
Vetar: NW, 2 m/s;

Van mreže martin

  • *
  • Poruke: 459
  • Lokacija: Skopje
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #74 poslato: 22. Decembar 2011. u 10:21 »
sad sam  merio sneznog pokrivaca 39cm bitola pozdrav sve e zatrupano prelepo je napolju
Odlicno,kolega sepak se ocekuvase jugozapadna Makedonija da dobie najveke sneg,oficijalno sabajle na utrinska programa dezuren metereolog od UHMR kaza deka vo Bitola vo 07:00 ima 24cm sneg.

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #75 poslato: 22. Decembar 2011. u 10:46 »
Odlicno,kolega sepak se ocekuvase jugozapadna Makedonija da dobie najveke sneg,oficijalno sabajle na utrinska programa dezuren metereolog od UHMR kaza deka vo Bitola vo 07:00 ima 24cm sneg.
Kako je tamo sinoc padao sneg cudi me da nema 50cm snega jutros. Makedonije citava pod snegom , cestitam.
Ali nije samo MK pod snegom, i jugozapad Srbije je pod lepim sneznim pokrivacem. Prava idila!

Van mreže martin

  • *
  • Poruke: 459
  • Lokacija: Skopje
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #76 poslato: 22. Decembar 2011. u 10:59 »
Kako je tamo sinoc padao sneg cudi me da nema 50cm snega jutros. Makedonije citava pod snegom , cestitam.
Ali nije samo MK pod snegom, i jugozapad Srbije je pod lepim sneznim pokrivacem. Prava idila!

Fala kolega na cestitke tako da cela Makedonija je pod sneg cak i vo Gevgelija pada umjeren sneg,i jugozapdna Srbija pa i Bugarija,ljepo se vidi na web-camere kako trpa vo Sofia.
Kod meni umjeren sneg pada T= -1C.Sad sam izmerio visina sneg= 5cm,so ogled da padavine spored modela treba da padaju kod meni do veceras tako da visina zgolemice se.

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #77 poslato: 22. Decembar 2011. u 12:12 »
U Ivanjici je malo posle one 2 slike o trenutnom snegu,15-tak min kasnije sa umerenog oslabio na slab... kako je i trenutno

Ne deluje mi da bash ima 39 cm u Bitoli ali ima ga dosta to je sigurno :D

Uglavnom chestitke na snegu svim Makedoncima :D
« Poslednja izmena: 22. Decembar 2011. u 12:39 Srbin »

Van mreže bt-snow

  • *
  • Poruke: 67
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #78 poslato: 22. Decembar 2011. u 12:44 »
fala za cestitkite bitola 35sm od jutros je spadnuo 4 sm bitola -1,5

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Decembar 2011 - III dekada
« Odgovor #79 poslato: 22. Decembar 2011. u 12:48 »
Код мене пролетело неколико пахуља. Облачно, 0.5 степени.