Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - II dekada
« Poslednja poruka Sofronije poslato danas u 15:33 »
И у мом крају јутрос је било мраза  :facepalm: Мислим да има и штете на воћкама и другим биљкама  ...

Ovde je sva vinova loza do 1m visine totalno stradala... bar je tako u Glibovcu... verovatno je situacija sarena u okolini ali najvise je stradala loza, krompir, sve sto je pri zemlji i osetljivo... svi mladari su propali...  :facepalm:
2
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Milosh poslato danas u 15:31 »
Morao sam da vratim video. Svaka sličnost sa aktuelnom situacijom je namerna. Čisto da vidimo da se sve ovo dešavalo i pre 7 godina, a ne samo u poslednjih par.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TMxYxCgW6bA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TMxYxCgW6bA</a>
3
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Milosh poslato danas u 14:45 »
Da znaš da sam se odmah setio te situacije. I nasmeja me iznova kao da prvi put gledam, suze mi krenuše na oči od smeha zajedno sa njima dvojicom.  :rotf:
Imao sam i ja onaj sličan klip, ali sam ga izbrisao odavno još.
4
Prognoze / Odg: April 2024
« Poslednja poruka Zika poslato danas u 13:36 »
 ^^ ^^

Ja sam juče proveravao da nisu zabagovali izlazi  :grin:

Inače, ja ovde vidim konstantnost jedino za Niš  :grin:
5
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Bart poslato danas u 13:19 »
Previše sam hvalio GFS, na kraju i on napravio nesvakidašnji preokret, tako da je za manje od 24h za delove Srema i Mačve padavine spustio sa blizu 100mm na blizu 0mm.
Ovo je možda i najveći preokret u prognozi unutar 72h koji sam ikada video:
A bilo je slicnih situacija  :blush: :grin:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nzhtOJIDnPc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nzhtOJIDnPc</a>
6
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - II dekada
« Poslednja poruka risbo gr poslato danas u 12:49 »
И у мом крају јутрос је било мраза  :facepalm: Мислим да има и штете на воћкама и другим биљкама  ...
7
Prognoze / Odg: April 2024
« Poslednja poruka Milosh poslato danas u 12:20 »
Znao sam da će biti komentara za ovaj 06Z, idemo dalje, u sledećem run-u padavine ispod 0mm u celoj zemlji  :D

Jučerašnji i današnji 06Z, u okviru 72h:



Verovatno najluđi preokret u okviru 3 dana od kad pratim numeričke prognoze.
8
Prognoze / Odg: April 2024
« Poslednja poruka dejca poslato danas u 12:10 »
I to malo padavina što najavljuju tajming im se baš razlikuje. Za moj kraj ec najavljuje kišu ujutro, gfs popodne, pa se ti sad opravi ako planiraš nešto da radiš.
Barem su u temperaturi složni ispod 10c.

Sent from my DN2103 using Tapatalk

9
Prognoze / Odg: April 2024
« Poslednja poruka risbo gr poslato danas u 12:09 »
 Танка је линија од 50/100 до 0мм  нарочито код споменутог модела  :D
Све сте већ рекли 👍 Са напретком технологије из године у годину  метеоролошки модели су неупотребљивији, увек је било грешака али последње две године је буквално смехотрес и то не на неки далек период  :grin: Што је најјаче није до 1/2 модела већ су сви исти, склони су да у два излаза иду из крајности у крајност, чак ни енсембли ту не помажу   :tu:
10
Prognoze / Odg: April 2024
« Poslednja poruka dikile poslato danas u 11:56 »
Koja smejurija od izlaza. Pa ovo je više da se ne prati uopšte. Izgleda da smo ga ,,urekli''.

Bolje da upeče sunce, barem da znamo na čemu smo.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10