Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Oregon 500pro  (Pročitano 22705 puta)

Van mreže Azureusko

  • *
  • Poruke: 191
  • Lokacija: Kovačica
Oregon 500pro
« poslato: 10. Maj 2019. u 17:43 »
Pozdrav svima,

neko iskustvo sa ovom stanicom, ovim proizvođačem....?

https://www.oregonscientificstore.com/p-407-oregon-scientific-wmr500-wmr500a-professional-all-in-one-weather-station.aspx


Hvala
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Van mreže Naum

  • **
  • Poruke: 1.771
  • Starost: 48
  • Lokacija: Pancevo
Odg: Oregon 500pro
« Odgovor #1 poslato: 10. Maj 2019. u 19:14 »
Ja koristim trenutno WMR 200 model. Generalno "Oregon scientific" je korektna firma i svi uredjaji su im kvalitetni svakako. Ja nisam imao većih problema ali se ne može porediti sa "Davis"-ovim stanicama.
Konkretno što se ovog modela tiče, ja lično nisam ljubitelj integrisanih odnosno "all in one" stanica.

Van mreže Azureusko

  • *
  • Poruke: 191
  • Lokacija: Kovačica
Odg: Oregon 500pro
« Odgovor #2 poslato: 12. Maj 2019. u 23:12 »
Hvala komšija.
Vantage Pro sa 650eur je za sada over the budget.
Videcu kako ce se pokazati ova spravica.
Cena je vise nego povoljna.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.