Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546596 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2240 poslato: 19. Avgust 2017. u 23:41 »
@ Milosh

Ih, nemoj tako, bilo na DNEVNIK malocas! :grin: :laugh:

@ Bart

Na prethodnoj strani sam te citirao.. :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2241 poslato: 20. Avgust 2017. u 11:25 »
Kolko mi je Pliskova bezlicna, mozda sada osvoji US open ne znam, imala dobru sansu na RG, Ostapenko ne ume sa udaracicama, mislim da je prosla Halepovu da bi pobedila...
U zenskom tenisu su oscilacije velike sto se tice muskog ne bih voleo da osvoji neko od preostale velike cetvorke, voleo bih neko nov da izlet... David Ferer npr. ahahah koj bi to sou bio :D

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2242 poslato: 20. Avgust 2017. u 14:17 »
@ Bart

Bogami dobi plahoviti Kyrgios Ferrera..bas da vidim da li ce i Grigora Dimitorva da ubije u finale?
Halep je razbucala crnkinju Stephens, izgleda se naostrila za osvetu Muguruzi!
Da li se kladis?

@ Niksic

Ipak srebro, ali nema veze, cestitke u svakom slucaju..odlican uspeh..

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2243 poslato: 20. Avgust 2017. u 16:31 »
@ mareeram Hvala ti na čestitci.Ipak srebro je odlicna uspjeh za naše kadete.Samo mi je žao što nijesmo krunisali pred onakom sjajnom publikom.Crna Gora iako najmanja u bivsoj Yugi,definitivno ima najbolju nacionalnu  podršku.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2244 poslato: 20. Avgust 2017. u 21:10 »
 ^^ ma jesam mare, igrao Muguruzu naravno i ona oduva Halep jednostavno dobro sam izanalizirao njihovu igru i psihu,  i kao svaki covek koji mnogo razmislja izbrisem Celzi X2 i dodam Njukasl GG i Bilbao GG naravno obe ne dodju a ostalo dodje, sad bi cekao Lacio i Real najmanje kvote da nisam prepravljao za 19 crvenih...  :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2245 poslato: 20. Avgust 2017. u 21:32 »
Da Bogami, auuu 6:1, 6:0! :/ svaka ti čast Bart, sretno sa tiketom..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2246 poslato: 20. Avgust 2017. u 21:39 »
 ^^ Kasno mare, vec sam pao na Njukasl i Bilbao GG... Muguruza ma cuku nadam se da osvoji US Open i jos mnogo GS...

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2247 poslato: 20. Avgust 2017. u 21:48 »
Ko igra na Lacio pare je bacio.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2248 poslato: 21. Avgust 2017. u 16:12 »
Dosli doktori Klipersa da ga pregledaju nemoj da se oporavi kao sto oporavili doktori Baksa Antetokumpa...

Evo doslutismo mu, baš bezvezne vesti. Idemo na EP praktično bez prve petorke. Sa Teodosićem, Bjelicom, Jokićem, Markovićem i Raduljicom bismo bili prvi favoriti za zlato. Ovako stvarno ne znam čemu da se nadamo. Gledajući sastav tima, uspeh bi bio da prođemo i grupu. A opet s obzirom na pripremne utakmice na kojima smo i bez pomenutih razbili sve redom, nije nerealno da se uzme medalja. Košarka je ipak timski sport, a mi smo zemlja košarke. Mislim da će Bogdan da zablista ovoga puta.
Slabo pratim sport u poslednje vreme. Ali košarkaška reprezentacija me nikada nije razočarala, pa verujem da neće ni ovoga puta.  :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2249 poslato: 25. Avgust 2017. u 01:56 »
Evo i mene aaaaaaaa!!! Napisacu komentar bez citanja ostalih, znaci samo ono sto se moglo videti sa severa, pa cu sutra procitati ovde ili ako se ne ispise ovde na drugim portalima, kako je to "objektivno" izgledalo. Prvo svaka cast igracima, BRAVO!!

1. E, sad da pocnem sa utiscima. Prvi gol nisam mogao da vidim(video sam prvobitni sut, ali odbitak ne) jer sam bio bukvalno u samom centru iza gola i nekih desetak redova nize je konstantno mahao lik sa barjakom i svake 2 sekunde ti pola terena maltene pokrije.

2. Kangin gol sjajan, i u opste dobra kontrola vrhunska njegova utakmica.

3. Frimpong mirniji nego sto sam ocekivao i bez neke licne greske(ne znam koje gresio ono u guzvi), Stojkovic dobar.

4. Borjan siguran na visokim loptama, sutevi su sve jedva dolazili, svaka mu cast za ono na kraju. Jedina mana, u prvom pol. konstantno ispucava u aut.

5. Boaci se danas posebno u drugom jako dobro gradio. Steta za stativu. Radonjic brz.

6. Hajde toliko o igracima, sudija vrlo vrlo vrlo los. Nikome nije bilo jasno zasto penal i zasto toliko faulova za njih na sredini(kao i oni u nadoknadi). Opet ponavljam, mozda je sve bilo, preko TV se mnogo bolje vidi, ali ovo je utisak koji je imalo 100 ljudi oko mene. Posle penala nema ko se nije setio Bordoa. Nadoknada u prvom poluvremenu skandalozna.

7. Rusi do penala nista nisu igrali. Imam utisak da nam je Kangin gol poklonio 30 minuta jer su bili potpuno bezidejni(ili je meni malo palo srce iz grla na 2:0).

8. Velika pohvala za navijace, osim par petardi na pocetku, i par baklji na kraju, apsolutno bez incidenata. Ne znam sta je koreografija bila. Ono sto mi je drago da se nije pevalo "braci" nego smo konacno stali samo uz svoj tim. I nije bilo nekih politikanizovanja tipa Rusija ovo Rusija ono. Vidim kako su "braca" gospodski postupila u 95om kod korner zastavice na severu sa Kangom. I najbitnije od svega, ja ne znam da li su se svi toliko uzelezi Evrope kao i vodje, tako da je zadnjih pola sata navijanje islo stani kreni, ali ne u negativnom smislu, nego se tacno videlo da svi ukljucujuci i vodje prate i osecaju igru uz dozu napetosti i straha od primanja gola. Videlo da je svima jako stalo, pa se osetilo i u navijanju. Ali opet kazem pozitvna stvar, prvi put da mi se to desi na severu.

9.Nije mi jasna bilo ubacivanje Pesica(i bilo kog drugog spica) na 2:0 ali bas me briga.

10. Kakav je stampedo bio na izlazu,bukvalno do med. centra i Maxija nisi uopste hodao nego te je nosilo guranje otpozadi. Ne znam kako su klaustrofobicari izasli na kraj., kad apsolutno nista ne zavisi od tebe.

11. Bilo je uputsvo za koreografiju i molba da je ovo najteza do sada, i da i mala pomeranja mogu da je pokvare. kazem jos uvek nemam pojma sta je bilo.

12. I za kraj, nista Rusi nisu igrali(nijedna stopostotna, mozda je bila jedna u prvom pol. ali nisam video od "barjaktara") potpuno smo zasluzeno prosli.

13. A vala i zasluzili smo vise tu Evropu. Znao sam da ce biti golgota, ne mozemo mi drugacije. Tako je bilo i kad smo osvajali. Cilj ispunjen, ljdi presrecni, sad me bas briga za grupu, to ce se samo navijati pozitivno ali sa manje patnje.

Pozdrav svima i napred Zvezda! Sutra kad pregledam komentare i pogledam HL preko TV napisacu novi komentar sa vrv razlicitim misljenjem.


Edit:Sad sam samo bacio pogled na "penal". Sram ga bre bilo, nije mi zao nijednog komentara sa tribina. Sramota i ovi kako su naboli Kangu i posebno Pesica na kraju, bez ikakvog razmisljanja o povredi.


Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2250 poslato: 25. Avgust 2017. u 09:57 »
Mene domaći fudbal odavno uopšte ne zanima, ali uvek navijam za naše u Evropi i drago mi je da imamo dva kluba u grupnoj fazi. Lepo je i što je Vardar ušao u grupnu fazu kao prvi makedonski tim ikad.

Gledao sam juče poslednjih pola sata i osim Bordoa setio sam se i Strazbura 2005. kad nam je najniži igrač na terenu dao dva gola glavom   :grin:  Ipak, ostala mi je ta sezona u lepom sećanju pošto je Zvezda igrala solidan fudbal sa zaista dobrom ekipom.

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #2251 poslato: 25. Avgust 2017. u 11:42 »
Drago mi je sto je Zvezda posle deset godina ponovo tamo gde pripada, medjutim ovo nikako ne mogu da shvatim, prihvatim, kako god...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=08&dd=25&nav_id=1296682


Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2252 poslato: 25. Avgust 2017. u 11:52 »
 ^^

@Aleksa

Ma pusti bre budalu.

Da me ne shvate ljudi pogresno, ne kazem ovo zato sto ne volim Vucica(to je moje licno pravo, ne volim nijednog naseg politicara) potpuno isto bih rekao da je predsednik BILO KO drugi. Ako ti je prva asocijacija posle prolaza politika, a ne da posvetis navijacima, porodici svojoj, povredjenim igracima, i mnogim drugima, nego odmah politiku uplices, e onda stvarno.

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #2253 poslato: 25. Avgust 2017. u 12:12 »
Druze, godinama sam na severu, stopirao sam da bih isao na utakmice protiv Smedereva, Jagodine itd. ali od kada je ovaj lik dosao, nisam otisao na Marakanu. Stalno se provlaci kako politici nije mesto u sportu, i onda ovaj izadje sa ovakvom izjavom.

Radujem se prolasku vise nego 90% ljudi koji su sinoc pozirali na Marakani, video sam masovne objave na fb, idu ljudi koji u zivotu nisu otisli na utakmicu, a sad su navijaci koji obozavaju Zvezdu. Ovde se radi o tome da sta god da se uradi, Vucic zasluzan. Alo bre, o cemu pricamo? Umesto da hvali igrace, i trenera i samo njihova imena da ponavlja, on se zahvaljuje Vucicu.

Ne uplicem ja politiku, vec doticni svojim izjavama.

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2254 poslato: 25. Avgust 2017. u 12:17 »
Aleksa nisi razumeo komentar. Terzic je ovde budala, a tebe APSOLUTNO PDRZAVAM. Ovo sve napisano o posvecivanju je za njega, i meni je takodje sramotno kao i tebi da citam ovako nesto, a ja sam tebi napisao da pustis budalu(Terzica) :thumbup: :thumbup:

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #2255 poslato: 25. Avgust 2017. u 12:20 »
Izvini, planuo sam u momentu :D

Toliko sam iznerviran zbog ovakve izjave, da sam potpuno pogresno shvatio poruku.

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2256 poslato: 25. Avgust 2017. u 12:24 »
Sad vidim da si procitao komentar, dok sam ti pisao za svaki slucaj na PM, da budem siguran da ces procitati, da resim nesporazum. :tu: :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2257 poslato: 25. Avgust 2017. u 13:45 »
Partizan se nalazi u grupi B, gde su još Dinamo Kijev, Jang Bojs i Skenderbeg, dok će rivali Crvene zvezde biti -
Arsenal
BATE Borisov
Keln
Crvena zvezda

Stice se utisak Partizanu laksa grupa ali ne bih bio toliko siguran... Albanci ce se nakrve protiv nas a ove dve gore su jake ekipe sa iskustvom igranja u Evropi... Sto se tice Zvezdine grupe Arsenal jeste prejak ali ipak to je Arsenal i Venger ce sigurno mesati sastav, ubacivati decu,  sa Bate se moze igrati bar egal ako nije ovakva Zvezda i malo bolja a sto se tice Kelna nisu ni u top8 Bundeslige, pitanje je sa kolikim zarom ce igrati LE... Ipak iako su to Nemci njima je Bundesliga zakon...
P.S. Shvatili ste da sam sastav grupa kopirao iz neke vesti, mrzelo me da kucam...  :grin:

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2258 poslato: 25. Avgust 2017. u 13:53 »
Partizan ima dobre sanse,dok Zvezda ce imati tezak posao,kao i Vardar.
Modify message

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2259 poslato: 25. Avgust 2017. u 19:09 »
Hahaha bem ti zivot covek da ih ne pusta u inostranstvo , ne umeju da se ponasaju ko gospoda, narocito ovaj Terzic... Svaka cast igracima i trenerima KK i FK Zvezde na uspesima navijam za vas u Evropskim takmicenjima kao za nas ali u upravama vam sede svakakvi ljudi... Da ne sirimo to nije to za ovu temu i mesto...
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=08&dd=25&nav_id=1296897


Voleo bi i Partizan i Zvezda da docekaju prolece u Evropi koja bi to euforija bila...  :comeon: Mada prosecni Srbenda ocekuje veciti derbi u finalu LE :laugh: