Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Hoće li biti snega......  (Pročitano 3825 puta)

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Hoće li biti snega......
« poslato: 08. Decembar 2008. u 08:37 »
.....na Zlataru? :D Moja ćerka ide u "školu prirode" 13. decembra, pa me zanima hoće li biti snega koji će joj ulepšati boravak jer sem hotela nema više ničega  ::) U napred zahvaljujem na odgovorima!  :D
Srdačan pozdrav iz Čačka!
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Na mreži Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Re: Hoće li biti snega......
« Odgovor #1 poslato: 08. Decembar 2008. u 08:55 »
Za sada karte pokazuju da u narednih nedelju dana neće biti značajnijih snežnih padavina. Postoje indicije da će ih posle 15. biti ali to je toliko nesigurno da treba primiti sa velikom rezervom.

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Re: Hoće li biti snega......
« Odgovor #2 poslato: 08. Decembar 2008. u 09:38 »
Uf, ma znam, tj. pratim ovaj forum i čitam šta pišete. Vidim i ja da su temperature visoke za snegić. Ostaje mi da se nadam da će se situacija promeniti.
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Re: Hoće li biti snega......
« Odgovor #3 poslato: 11. Decembar 2008. u 11:17 »
 ::) Koliko vidim, nikakvih promena nema  :cry: Bas bezvezeeeee.....shmrcccc.... Bilo bi dobro da mogu da prave  :snesko i da uzivaju dok gledaju  :zima1 :zima1 :zima1 kako padaju. Eh, morace ovako nesto da nose tamo  :sneeeg:  :D  :D  :D
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Hoće li biti snega......
« Odgovor #4 poslato: 11. Decembar 2008. u 11:30 »
Čuj, moj sinko je išao na Zlatar pre koju godinicu i lepo se proveo. Međutim, iako je tada bilo pola metra snega na Zlataru, njemu se to najmanje dopalo os svega. Šta ću, nije snegoljubac.
Nego, mama, spremi ćerkici stvari za blato, ali i za jak vetar. Kakva god da bude škola u prirodi, neće ni učitelju/učiteljici ili već kome ih vodi nimalo prijatno da budu na takvom vremenu sa decom.
Najvažnije je da se deca lepo provedu. A za sneg... pa više sreće sledeći put. Pozdrav!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Re: Hoće li biti snega......
« Odgovor #5 poslato: 11. Decembar 2008. u 11:34 »
 :doh: :doh: :doh:
hvala na odgovoru! :)
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D