Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546685 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2120 poslato: 19. Mart 2017. u 21:39 »
 ^^ Ipak je Valdez pobednik dana   :pleasantry:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=X5ZvQ_EL1bQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=X5ZvQ_EL1bQ</a>

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2121 poslato: 30. Mart 2017. u 21:53 »
Gledam ovu utakmicu Bamberg-Darusafaka odlicno igra Bamberg al sve imam neki utisak da je Djordji usao u svlacionicu Bamberga i pitao sta ste se rastrcali... Naravno ne mislim bukvalno vec da jer je Dogus generalni sponzor Darusafake i Evrolige da ce Faka okrenuti... Naravno navijam za Bamberg i da ovo nije tacno...

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2122 poslato: 30. Mart 2017. u 22:37 »
Produzetak

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2123 poslato: 02. April 2017. u 22:16 »
@real madrid

Sta je Bogati ovo sa Federerom, jel on to planira da poosvoja sve zivo ove sezone..auuu.. :/

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2124 poslato: 02. April 2017. u 22:31 »
Pusti brate, depresivan sam zbog poraza Nadala, ne kao na AO ali boli. Covek igra-razbija, ali danas ostaje zal jer je Rafa imao dosta brejk lopti, ne kao u IW gde nije imao promil sansi.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2125 poslato: 02. April 2017. u 22:48 »
Rodja je svez i u formi a realno Nadal nije bas u top formi i brate on nije napredovao kao sto su drugi teniseri u prethodnim godinama...Pa evo i Rodja koliko poboljsao forhend u 35. godini... Navijamo da se Nole to pre vrati u formu i da gledamo jos malo epske duele...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2126 poslato: 02. April 2017. u 22:49 »
Rodja je svez i u formi a realno Nadal nije bas u top formi i brate on nije napredovao kao sto su drugi teniseri u prethodnim godinama...Pa evo i Rodja koliko poboljsao forhend u 35. godini... Navijamo da se Nole to pre vrati u formu i da gledamo jos malo epske duele...

Takoo je, neka odbrani RG! :comeon:

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2127 poslato: 02. April 2017. u 23:18 »
@mareeram

Dzabe se nadas RG.

Dao je Rafa boraniji 3 godine da se izigraju i prikupe sto vise titula mogu, cekao je vise dedu da uzme GS, sad krece dominacija od sezone sljake :strong: :strong: :strong:. Nek  uzme samo RG da bude 10. :D A i MC bi bio 10. tako da nek uzme i njega kao i 10. Barsu koja je plus u domacoj drzavi. Kad vec uzima Barsu "kod kuce" red bi bio i Madrid.

Rim hajde bas i ne mora, ako nece. :D

Malo sale naravno iako nada umira poslednja.


Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2128 poslato: 02. April 2017. u 23:20 »
Sad ozbiljno ocekujem povratak Novaka i Endija, mali pad Feda, kao i dobrog Rafu na sljaci. Fed ne igra MC kao ni Endi.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2129 poslato: 07. April 2017. u 20:39 »
Steta za Zvezdu za dlaku im je izmakao top 8...

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2130 poslato: 07. April 2017. u 20:44 »
Umerena kiša ovde uz slab vetar. Biće još nekoliko milimetara od ovog ciklona.

Edit: Promaših temu  :blush:

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2131 poslato: 07. April 2017. u 21:19 »
Steta za Zvezdu za dlaku im je izmakao top 8...

Da, fin i tačan komentar korektnog Partizanovca  ;) :tu:

Ta jedna "dlaka"/šansa je propuštena znatno pre današnje utakmice.
Još u prvom kolu Evrolige na 30 sekundi pre kraja Mitrović je promašio polaganje za (maltene sigurnu) pobedu Zvezde protiv Darušafake i kao da je time "nagovestio" da ova sezona neće biti njegova.
Imala je Zvezda puno šansi da obezbedi prolaz u "Top 8" -svakako je mogla da ima bar jednu pobedu više a moglo je da joj se "posreći" i sa bar nekim rezultatom konkurenata u poslednjih 5-6 kola. Prethodno kolo i meč Bamberg-Darušafaka, kao i izjava Trinkijerija posle tog meča dovoljno govore.
Ipak imala je Zvezda sve u svojim rukama, porazi od Uniksa i Žalgirisa (kao i Darušafake u spomenutom 1. kolu) su uz samo malo više pameti (ne bih čak ni rekao sreće) mogli da se dobiju. Mali dodatak svemu je i kako su "braća"  ;) iz Oli-ja izginula  ;) da pobede u BGu u produžetku (nakon sramne Zvezdine igre u 1. poluvremenu) a pre i posle te utakmice su izgubili lako i bez nerviranja  ;) a i ono "drvo javorovo"  ;) (ko prati košarku znaće na koga mislim) je dalo svoj doprinos na par mečeva...
Znajući koliko je igrača (i to onih najboljih ili veoma bitnih) otišlo iz Zvezde nakon prošle sezone (ukupno 6 i ako ne računam Micića onda je otišlo 5 zaista bitnih igrača) i sa kakvim timom (i u kakvoj formi) je Zvezda započela Evroligu, koliko bitnih utakmica smo odigrali bez Jovića (ili uz njegov minimalan učinak zbog povrede) zaista sam zadovoljan sa 16 pobeda iako čak ti toliki broj pobeda nije dovoljan za Top 8 (u kojem bi nas, u ovakvoj formi i sastavu, Real dosta lako "počistio").
Moguće je da će Zvezda naredne sezone imati bolji tim ali da neće imati 16 pobeda (ako se osvoji ABA ligu -Cedevita je odmornija i ne sme da se podceni)... a opet može da se desi da se na Top 8 ode sa npr. 14-15 pobeda.

Za Zvezdu je bitno da "popije"  :) Cedevitu da bi obezbedila novo učešće u Evroligi (dok neka "gospoda" ne ukinu i to jedno mesto koje ABA liga ima "rezervisano" za Evroligu). Ostalo je malo vremena za odmor nakon Evrolige jer je "briljantni um" u ABA ligi smislio divan raspored finalnih utakmica.
Bilo bi lepše finale sa Partizanom ali mislim da sa dva dobra igrača (ne vređam ostale) Partizan ipak nije mogao više od teškom mukom izborene majstorice (baš ga je Hečer lepo "zavukao" par sekundi pre kraja revanša).

P.S. Mi, "stara garda" Zvezdinih navijača smo veoma ponosni na navijanje na mnogim gostujućim terenima a svakako smo nezadovoljni "organizovanim" navijanjem na nekim utakmicama u BGu (posebno u Areni). Nikada "navijač" koji ima lični interes (a svakakvih interesa ima među nekim navijačima u dva najveća kluba u Srbiji, a verujem da ni u komšiluku nije drugačije) neće biti isti kao onaj koji navija "od/iz srca"...


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2132 poslato: 08. April 2017. u 09:26 »
 ^^ Profi uvek navijam za nase klubove u Evropi...  :) A sada Zvezda je zasluzila top 8 ali sta je tu je, nadam se da pobedite Cedevitu i igrate sledece godine u EL, bolje vas da pratim nego Cedevitu  :grin:
Sto se tice titule drvo javorovo iako mislim da si mislio na Voltersa ja bih dodao jos 2 ravnopravna kandidata a to su Mitrovic i Tompson... Stvarno promasaj Čovketa sa stranicima ove sezone... Simonovica nazalost nije bilo sinoc u kljucnim trenutcima a sa samo 1 valjda pogodjenom trojkom realno nije moglo da se nista uradi... Ali dogodine u top 8 i pre poslednjeg kola :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2133 poslato: 11. April 2017. u 22:40 »
Kakav igrac Dibala, dobra utakmica Juventusa... Ne znam sta ce biti u revansu ali Barsa zasluzila da ispadne... Bilo je jos sansi na obe strane ali na kraju 3:0...

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2134 poslato: 18. April 2017. u 21:17 »
0-1 brat Saul.

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.992
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2135 poslato: 18. April 2017. u 21:51 »
Onaj osecaj kad gledas utakmicu bez golova a kao da ih je 5 do poluvremena(Real-Bajern)  :D
A vidim nas derbi niko ne komentarise  :grin: Napokon da nije bilo od 0-2 gola uz dosta sansi i naravno pobedu boljeg  :thumbup:

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #2137 poslato: 30. April 2017. u 00:13 »
Da li je neko gledao boks?

Iskreno, nisam skoro gledao bolji mec. Nekako mi je drago sto se verovatno prekida Klickova dominacija. Mislim da nema mnogo boksera( ako ih uopste ima) koji mogu da izdrze onu seriju udaraca, kada Dzosua krene u napad. Covek je pun snage, fizicki izuzetno spreman. On je buducnost ovog sporta, i uzivanje je gledati ovakve njegove meceve.

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #2138 poslato: 30. April 2017. u 00:15 »
 ^^ ^^

Mene je Džošua razočarao kad je onako malaksao posle njegove serije u petoj rundi.. ali se na kraju vratio i uspeo da pobedi legendu  :thumbup: Sviđa mi se i njegov karakter i verujem da će biti još duugo duugo šampion  :tu:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #2139 poslato: 30. April 2017. u 00:27 »
Da, tada je krenuo zestoko i tu se malo izmorio. Svaka mu cast kako je izdrzao onu Klickovu desnicu, mnogi su padali posle tog udarca, i tu se tacno videlo da ima snage, i da jednostavno moze.