Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Budimpesta 21.05. - 23.05.  (Pročitano 1968 puta)

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Budimpesta 21.05. - 23.05.
« poslato: 18. Maj 2010. u 08:50 »
Molila bih prognozu za Pestu za sledeci vikend :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Budimpesta 21.05. - 23.05.
« Odgovor #1 poslato: 18. Maj 2010. u 09:31 »
Relativno lepo vreme, Brandži. Jutro blago musavo, pre podne sa dosta sunčanih intervala, popodne se gomilaju oblaci koji će tu i tamo dati kratkotrajni pljuščić, što će te samo naterati da se skloniš na neko lepo mesto (ali ne Vaci utca, em je trivijalno, em je nepotrebno skupo). Neki bitan vetar ne očekujem, ali kao devojka iz ravnice, znaš kako je... Minimalne oko 10, maksimalne oko 20 stepeni.

Lepo se provedi, Brandži. Svrati na picu u Il treno na Moskva teru za mene.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: Budimpesta 21.05. - 23.05.
« Odgovor #2 poslato: 18. Maj 2010. u 12:28 »
Hvala Pedja :) Bas cu videti da odvedem mamu na tu provereno dobru picu :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Budimpesta 21.05. - 23.05.
« Odgovor #3 poslato: 19. Maj 2010. u 22:36 »
I pivo je super, ali nemoj nikom da kazes... :D
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: Budimpesta 21.05. - 23.05.
« Odgovor #4 poslato: 24. Maj 2010. u 10:37 »
Proteklog vikenda moja majka i ja smo onako svojski uzivale u Pesti...Lep suncan dan...ma sve kao za pozeleti. Posto smo morali negde da jedemo odlucismo da odemo u Il Terno, po Pedjinoj preporuci naravno i narucismo picu i ja, naravno, pivce :) U jednom trenutku...provala oblaka, kisa pada oko nas, grmi...a mi lepo suvi, ispod nastresnice. Kada smo zavrsili sa klopom, pocesmo da razmisljamo sta sada da radimo, jel jelte pada kisa, ali ipak odlucismo da krenemo dalje. Dok smo izasli iz restorana, kisa je prestala da pada....te mi odosmo pravac Sičini banja...

Aj kontala sam da je Pedja dobar meteorolog...ali vidovnjak? To ni meni nije ni palo na pamet :)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Budimpesta 21.05. - 23.05.
« Odgovor #5 poslato: 24. Maj 2010. u 10:57 »
Eh, Brandži, nisam ja bio tamo jednom, već svaki put kada idem u BP.
Šalim se. Ali drago mi je da je bilo lepo u Il Trenu. I Szena Ter je lepo mesto, ali tu biste pokisli. Zato, provereno - min njet!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...