Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Budva 11.9.2010 - 18.9.2010  (Pročitano 2384 puta)

Van mreže tihi

  • Poruke: 4
Budva 11.9.2010 - 18.9.2010
« poslato: 01. Septembar 2010. u 09:25 »
Zdravo, da li je moguce dobiti bar neku okvirnu prognozu za Budvu za period 11.9.2010 - 18.9.2010? Planiram tad na more i nadam se da ce bar 2-3 dana biti vedro :sun.

Hvala unapred

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Budva 11.9.2010 - 18.9.2010
« Odgovor #1 poslato: 01. Septembar 2010. u 09:41 »
Prema onome što sada može da se vidi, postoje zrele šanse da imaš lepo vreme. Možda more neće biti za kupanje, ali će biti više nego dovoljno sunca (ali ne i previše). Temperature će ići preko dana do oko 25 stepeni, a možda i malčice preko, ali ne i 30. Tu i tamo poneki oblačak, tek da našara nebo, ali ne i da spusti kišu sa Lovćena.

Naravno, sve je to još podložno promenama, jer tražiš prognozu za 10-20 dana unapred, ali pošto ima nekih procena, bar toliko mogu da ti ponudim. Svrati pred put i pitaj da li ima promena u prognozi, jer promene u prognozi su moguće i unutar istog dana, a kamoli za nedelju dana kasnije.

U svakom slučaju, lepo se provedi na moru.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže tihi

  • Poruke: 4
Odg: Budva 11.9.2010 - 18.9.2010
« Odgovor #2 poslato: 01. Septembar 2010. u 10:29 »
Hvala.

Van mreže tihi

  • Poruke: 4
Odg: Budva 11.9.2010 - 18.9.2010
« Odgovor #3 poslato: 08. Septembar 2010. u 09:04 »
Evo svratih ja opet da pitam moze li sad nesto preciznije da se kaze za pomenuti period/mesto? Hvala

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Budva 11.9.2010 - 18.9.2010
« Odgovor #4 poslato: 08. Septembar 2010. u 09:22 »
Posle kišurdače koja se očekuje za vikend, od 11-og do 18-og treba da dođe do stabilizacije vremenskih prilika. Tako, sadašnji izgledi su za relativno lepo vreme, ali sa nižim temperaturama od onih koje sam najavio u prethodnoj prognozi. Maksimalne temperature bi bile oko 20 do 24 stepena. Nažalost, od kupanja nema ništa, osim u zatvorenim bazenima, ali nije to za more. Prema sadašnjim izgledima, 19-og će opet okrenuti na kišu.

Lepo se provedi na moru, tihi.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...