Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sivčina(Ivanjica) 26-28Avg 2011-astro party  (Pročitano 1997 puta)

Van mreže astrogodra

  • **
  • Poruke: 580
  • Lokacija: Kragujevac-Loznica
Sivčina(Ivanjica) 26-28Avg 2011-astro party
« poslato: 20. Avgust 2011. u 12:51 »
Dakle,kao što i piše u naslovu,lokacija je selo Sivčina kod Ivanjice(10tak km udaljena), sledeći vikend. Znate i svi kakvo vreme nama astronomima odgovara. Inače ne pitam ovoliko unapred ali vidim i sam da će verovatno bilti lako za prognozu. Ali...ipak da pitam. E sad,ako bude vedro(a velika verovatnoća postoji),zanima me ako neko moze da mi kaze i kakva će biti atmosfera(prozirna ili ne). Mali procenat vlage bi nam takodje dosta značio.

Hvala unapred

Astronomsko društvo Aristarh - Kragujevac

http://aristarh.rs/

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sivčina(Ivanjica) 26-28Avg 2011-astro party
« Odgovor #1 poslato: 20. Avgust 2011. u 15:15 »
Pa vama bi najidealnije bilo da ovih dana padne kiša i malo pročisti atmosferu jer dosta je prašine u vazduhu!
Želim vam dobar provod i vedro nebo! :-*

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Sivčina(Ivanjica) 26-28Avg 2011-astro party
« Odgovor #2 poslato: 20. Avgust 2011. u 15:31 »
Za sada deluje da ce 26. i 27. biti sparno sa mogucim lokalnim pljuskovima popodne u tom delu zemlje, ali bi noci bile sigurno vedre.