Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Beč-Prag-Budimpešta i okolina 10-17.09.2011  (Pročitano 2431 puta)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Beč-Prag-Budimpešta i okolina 10-17.09.2011
« poslato: 08. Septembar 2011. u 09:23 »
E kolege,pošto u subotu idem na ekskurziju malo po srednjoj Evropi,zanima me vaše mišljenje za vreme u navedenom delu Evrope  :?:  ;D

Dakle 3 dana smo po Austriji,3 po Češkoj i na kraju naravno malo u Mađarskoj  ;D

Ja već naravno imam svoju neku prognozu,ali želim da čujem i vaše mišljenje  :?:  :D
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Beč-Prag-Budimpešta i okolina 10-17.09.2011
« Odgovor #1 poslato: 08. Septembar 2011. u 10:36 »
Ma nema da brineš, anticiklona će da čuva srednju Evropu. Jedino u ponedeljak bi hladni front mogao dati malo kiše, a nakon toga par stepeni svežije, no i dalje izuzetno prijatno za eskurziju, oko 25 stepeni. Vetar uglavnom zapadni, ali neće biti jak jer je ciklon prilično daleko na severu.

Bio sam u svim tim gradovima i jako su lepi :)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Beč-Prag-Budimpešta i okolina 10-17.09.2011
« Odgovor #2 poslato: 08. Septembar 2011. u 11:33 »
Bacio sam pogled na aktuelne izlaze modela, i jako male su šanse da ti loše vrijeme pokvari ekskurziju. ;)
Lijepo se provedi, pa očekujemo neku reportažu kad se vratiš. :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Boki

  • **
  • Poruke: 787
  • Lokacija: okolina Cuprije (selo Senje)
Odg: Beč-Prag-Budimpešta i okolina 10-17.09.2011
« Odgovor #3 poslato: 08. Septembar 2011. u 16:26 »
O Kimi mozda se i vidimo..I ja sam u Budimpesti sledece nedelje. Mi krecemo u ponedeljak i tamo smo sedam dana.. :) :jupi:

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Beč-Prag-Budimpešta i okolina 10-17.09.2011
« Odgovor #4 poslato: 08. Septembar 2011. u 17:37 »
lepo se provedite! ja ću tu matursku ekskurziju (češka, slovačka, mađarska) da pamtim ceo život :) najopuštenijih nedelju dana ikada

sećam se da smo od vremenskih prilika imali sve.. i sunce, i kišu, ali i sneg na putu između brna i praga

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Beč-Prag-Budimpešta i okolina 10-17.09.2011
« Odgovor #5 poslato: 08. Septembar 2011. u 21:30 »
Hvala svima !  :D :D

Ispravka,2 dana sam u Beču i Budimpešti a 3 u Pragu.

Koliko se sada može zaključiti,u Beču će biti sasvim prijatno,lepo i sunčano.

Za Prag i Budimpeštu baš i nisam siguran...iako EC na Yr.no daje sunce uglavnom,crta se vrlo neugodan  vetar ( za Prag).A uz to zadnjeg dana kad sam tamo temperatura na visini se spušta blizu nule,tako da će svakako ipak trebati i duksevi.A za Budimpeštu videćemo šta će biti  ;)

O Kimi mozda se i vidimo..I ja sam u Budimpesti sledece nedelje. Mi krecemo u ponedeljak i tamo smo sedam dana.. :) :jupi:

Ja bih rekao vrlo verovatno da ćemo se videti  ;D ;D :D
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*