Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chicago by pavlovic  (Pročitano 12515 puta)

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Chicago by pavlovic
« Odgovor #20 poslato: 30. Novembar 2012. u 16:19 »
U jbt kolike su im one veverice, strasno.

Inace nadao sam se zivotu u Cikagu od proleca sledece godine al sam odbijen za vizu i pored vise nego dovoljne dokumentacije koju sam podneo, tesko da "obican" covek moze da prilozi vise al sta da se radi, jedna mala sitnica je promakla...
Ipak postoji i rezervni plan.  ;D

Veverica ima na svakom koraku. Video sam i dva zeca. Kako vreme prolazi cini mi se da je Cikago veliki zoo vrt, pre neki dan su  vidjeni kojoti kod bejzbol stadiona, a  juce puma u severnom predgradju. Prosle ili pretprosle godine su jurili pumu i ovde po mom kraju.  -)

Ja sam devet godina cekao da obrade moj zahtev za GC, vec sam mislio da od toga nema nista.

Još jedna stvar koja mi je čudna ...  :o ... na pojedinim slikama nema ljudi!? Možda je moje shvatanje tako velikih gradova pogrešno ili si slikao u određeno doba dana kada su ljudi zauzeti poslom i slično. :neznam:

Ovde samo u centru ima dosta ljudi po ulicama, uglavnom su u kolima, dosta stvari moze da se zavrsi iz kola, pa ni ne izlaze. :) Leti ima na jezeru puno ljudi. Ameri izgleda nisu ljubitelji setnji.

Par slika od utorka:

Zora. Ovde se tek oko pola osam posteno razdanjuje.



Downtown:







...







Od sledece nedelje po svemu sudeci krecem da radim, part time za pocetak.

Do sledeceg javljanja pozdrav!

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chicago by pavlovic
« Odgovor #21 poslato: 30. Novembar 2012. u 17:05 »
Ovde samo u centru ima dosta ljudi po ulicama, uglavnom su u kolima, dosta stvari moze da se zavrsi iz kola, pa ni ne izlaze. :) Leti ima na jezeru puno ljudi. Ameri izgleda nisu ljubitelji setnji.
:o Primećujem da i kod nas to polako postaje trend. Ako moram da biram kola ili biciklo ... biram biciklo, ako moram da biram biciklo ili "put pod noge" ... biram "put pod noge".  :D
Od sledece nedelje po svemu sudeci krecem da radim, part time za pocetak.
Neka ti je sa srećom! :-*

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Chicago by pavlovic
« Odgovor #22 poslato: 08. Maj 2013. u 21:57 »
Proleće u mom kraju.


Severni deo Čikaga, Jarvis street u kojoj živim  i Jarvis beach 100 metara od zgrade.










[URL=http://s841.photobucket.com/user/nikopav/media/IMG_4747a_zpsba960966.jpg.html]
« Poslednja izmena: 08. Maj 2013. u 22:12 pavlovic »