Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Kopaonik prva dekada februara  (Pročitano 2412 puta)

Van mreže jaja

  • Poruke: 2
Kopaonik prva dekada februara
« poslato: 27. Januar 2007. u 23:08 »
Pozdrav svim clanovima foruma.Zelim vam srecnu novu godinu i sve praznike.Moji ortaci i ja smo se pitali da li postoji ijedan sajt na medijskom nebu srbije koji bi mogao da nam odgovori na par pitanja.Najljubaznije bih vas zamolio da mi kazete da li ce narednih dana biti jos sneznih padavina na kopaoniku i ako znate koliko bi to centimetara (metara ) bilo?Ukoliko ne bi bilo snega da li ce barem biti prijatno vreme?

Najprijatnije sam iznenadjen time da kod nas postoji ovakav sajt.Samo nastavite tako i zelim vam puno uspeha.Ne sumnjam da cu i ja jednog dana da vam se pridruzim u izvestavanju trenutnih vremenskih prilika.Nadam se da ce te uskoro dostici velicinu vasih hrvatskih kolega CROMETEO. :P

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Kopaonik prva dekada februara
« Odgovor #1 poslato: 28. Januar 2007. u 14:55 »
Hvala na čestitkama i lepim željama. Dobrodošao! Evo u ponedeljak ću detaljnije analizirati kakvo će vreme biti na Koponiku. Za sada da ti kažem u kratkim crtama da ja očekujem da će narednih nedelju dana biti snega između 35 i 50cm. Temperatura uglavnom ispod 0 stepeni tako da se ne bi trebao topiti sneg, a očekuju se nove snežne padavine u ponedeljak, pa opet u četvrtak.
Trenutno ga ima 41cm.
Mogli bi i ostali članovi foruma da kažu svoje mišljenje o prognozi za Kopaonik narednih dana.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.394
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Kopaonik prva dekada februara
« Odgovor #2 poslato: 28. Januar 2007. u 14:59 »
Dobrodošao !
Juče sam se vratio sa Kopa. Ima oko pola metra snijega gore i uopšte se ne topi. Snijega ima na svim stazama i rade sve žičare. Kakvo je trenutno stanje, vjerovatno će do kraja februara stalno biti snijega... Ne brini  :D


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024 (do 16.):
Vračar - 2.3mm
Miljakovac - 2.5mm
prosek - 51.5mm