Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum

Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka ciklon poslato danas u 21:29 »
EC je rekao 10mm i to je to, po meni nema puno mesta za neko iznenadjenje. Koji mm dole-gore moze biti u narednim izlazima ali nista vise od toga.
Ocekujem do 15cm snega za moj kraj.

Kraj februara je pa nije lose, a s druge strane nista posebno.

Sever zemlje je najbolju sansu propustio ovih dana kada je sneg padao svakodnevno a ostali smo bez bitnijeg sneznog pokrivaca.
Tu se moglo skupiti oko 30cm snega sto bi uz taj sneg u ponedeljak bilo nesto za pamcenje. Ovako nista sto vec nisam doziveo, pogotovo sto su mi jos sveza secanja na mart 2005.
2
« Poslednja poruka rade poslato danas u 21:18 »
 ^^
Dikile, dobar si bio u toj televizijskoj reportazi.  :thumbup:
3
« Poslednja poruka risbo gr poslato danas u 21:18 »
Sad sam i ja pogledao Ec.. Ima tu oko 15mm u mom kraju.. Gfs i Gem jos jaci.. Nacice se na 17-18mm na kraju.. :)
A taj sledeci ciklon je nepoznanica idalje.. Moze tu biti svega i od padavina i od T. Najverovatniji scenario za tad je da u startu udjemo u topli sektor a kasnije mozda opet dobijeml zahladjenje.. Jednostavno tesko spojiti jos jedan ciklon a da bude samo sa snegom. Da nema ovog ciklona koji putuje sredozemljem zadrzali bi se ledeni dani..
Mene cudi kako ne reaguje Jadran na ovaj prodor ili jednostavno i ne stigne jer onaj iz zapadnog Sredozemlja gura  :grin: Videcemo,ima vremena do tad i za bolji scenario.
4
« Poslednja poruka Aleksa poslato danas u 21:14 »
Ovde ni 6mm...
5
« Poslednja poruka Milosh poslato danas u 21:11 »
EC se ažurira za sat vremena. Očekujem 10-15mm za Beograd.

Danas sam stvarno vidovit. Lepih 13mm je tu :)
6
« Poslednja poruka diktator poslato danas u 20:56 »
Ec prosek ne vidi ni blizu zatopljenja za sledeci vikend,imam osecaj da za onaj tamo vikend ili ce biti+ 15 ili ce da padne pola metra snega nekako mi izmedju varijanta tesko moguca,90% sanse su za ovu prvu no vredi nadati se,jos je daleko
7
« Poslednja poruka ciklon poslato danas u 20:24 »
GFS 6Z 28mm snega, GFS 12Z 13mm.
EC 00Z 9mm, cekamo 12Z izlaz ali sam siguran da nece biti drasticne razlike mada se vec sad moze reci da je sever zemlje glavni gubitnik ovoga ciklona.

Zato sta kod napise GFS kod mene ne izaziva emocije jer je davno izgubio poverenje.

Joe razumem te, ako takav bude sledeci vikend onda bolje nista i da ne padne. Mada jos je rano za te prognoze, GEM ima dobar scenario za sever zemlje u tom periodu.
8
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Februar 2018 - III dekada
« Poslednja poruka Josip poslato danas u 20:22 »
U Štitaru oblačno i bez oborina.
+1°C.
9
Evo izmenio sam poruku, hteo sam da stignem do pocetka 2. pol pa sam sto lakse i brze napisao, sem naslova posle 02 nema tacka mislim da nema greska a zavrsio sam 5 min pre pocetka.... znaci kopirate pa pisete pored tog parametra...Nadam se da sada bolje
Bonus grad sam izbacio da ne komplikujemo  :)
Up su ukupne padavine
Vs visina snega
 :)
10
« Poslednja poruka diktator poslato danas u 20:06 »
Ostaje pitanje da li se u Vojvodini prekida  post od 5 godina bez 20+cm snega ili ne,za sada deluje da imamo fine sanse ali videcemo,do petka ledeni dani,posle videcemo...
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10