Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Leto 2008.  (Pročitano 37892 puta)

Van mreže Palmark

  • **
  • Poruke: 1.073
  • Lokacija: Stari Banovci,jugoistocni Srem,20km od Beograda
Leto 2008.
« poslato: 04. Jun 2008. u 13:38 »
Otvaram ovu temu pod utiskom teme "Dolazak proleca 2008."...Da ne bude da je samo prolece veselo,sareno i rascvetano godisnje doba!
I leti mozemo uzivati u raznovrsnim bojama prirode i slatkim plodovima.
Krecem sa slikama iz svog vrta,a ocekujem i vase  :D

Karanfili...






Krin




Lantana




Oleanderi...










Delosperma




Oxalis




Ruze




Surfinije




Muskatle





Nazalost nemam nista u vrtu sto bi moglo da se gricne ( u stvari imam samo grozdje,ali to cemo ostaviti za slike jeseni )...
Moram otici u bastu kod tetke i tece,tamo sve vrvi od prelepih letnjih slika,od tresanja,visanja,kajsija,bresaka,sljiva,jabuka,krusaka,paradajza,paprike,tikvica,kukuruza... Nesto je vec zrelo,nesto zri.... Prava lepota leta!

A takodje,najlepse letnje slike tek dolaze,sa plaza,reka,jezera i mora...a i jos mnogo toga ce tek da se rascveta  :D

Hajmo dalje,stavljajte slike...

Van mreže Palmark

  • **
  • Poruke: 1.073
  • Lokacija: Stari Banovci,jugoistocni Srem,20km od Beograda
Odg: Leto 2008.
« Odgovor #1 poslato: 19. Jun 2008. u 13:51 »
Zar jos niko nista da slika  :( ?
Ipak su ovde sve zimoljupci  ;D
Ali dobro,ja nastavljam jer uzivam u svemu sto nam leto pruza~~~

Hibiskus



Pasiflora



Amarilis



Klematis



Kaesalpinia



Gerberi



Santolina



Muskatle



Solanum







Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Leto 2008.
« Odgovor #2 poslato: 19. Jun 2008. u 21:53 »
Citat
Ipak su ovde sve zimoljupci
Nisu samo zimoljupci, i ja volim vise leto od zime.

Van mreže Palmark

  • **
  • Poruke: 1.073
  • Lokacija: Stari Banovci,jugoistocni Srem,20km od Beograda
Odg: Leto 2008.
« Odgovor #3 poslato: 19. Jun 2008. u 22:52 »
A posto pravis odlicne fotografije,siguran sam da ces naci nekih dobrih letnjih motiva i da ces to podeliti sa nama  :D -nesto sa Ade,nesto sa mora,nesto po gradu i u prirodi...

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Leto 2008.
« Odgovor #4 poslato: 19. Jun 2008. u 23:20 »
Hehe... za fotografije meni je potrebna inspiracija, koju ja nemam ovih dana :( kao sto si video sve poslednje moje fotke su sa mobilnog (koji moram da nosim inspirisan-neinspirisan :))... nadam se da ce mi inspiracija doci vrlo brzo i da ce biti ponovo dobrih fotki.

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Odg: Leto 2008.
« Odgovor #5 poslato: 20. Jun 2008. u 12:07 »
Da, tu si potpuno u pravu Stefano. Takve stvari se ne mogu raditi silom.... sem ako nisu jednostavni izveštaji i slično. Ono što ti radiš, zajedno sa kvalitetom drugih na ovom forumu, svakako izlazi iz domena amaterizma :)

Samo nastavite! :)