Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum

Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana  (Pročitano 89761 puta)

Van mreže Bart

• Starost: 27
Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #540 poslato: 12. Avgust 2017. u 08:14 »
Zamolio bih za prognozu za Niš, danas. Padavine i vetar nas muče... Kada, koliko...
To precizno ti ama bas niko ne moze reci, nije ovo laka situacija, narocito za nas ovde, mi kao da smo na juznoj granici desavanja... Ja mislim da ovde nista nece biti pre 15h, verovatno posle 17h... Ne bi trebalo da prodjemo ispod 10mm ali kakva je godina sve je moguce... Pre i tokom eventualnih pljuskova bice jaceg vetra i tokom prolaska fronta kasnije poslepodne... To je sve sto mogu da ti kazem...

Van mreže pcigre

Odg: Zahtevana prognoza za narednih nekoliko dana
« Odgovor #541 poslato: 12. Avgust 2017. u 08:21 »
Ako smo na granici, onda bi baš moglo i da sačeka dok pokrijemo krov.
Where else can you go?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18