Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Kućna meteorološka stanica - izgubljeni delovi  (Pročitano 26527 puta)

Van mreže harasti

  • Poruke: 1
Kućna meteorološka stanica - izgubljeni delovi
« poslato: 06. Novembar 2013. u 21:58 »
Imam Auriol H13726A Weather Station kopija originalne Ventus W155 stanice.

Spoljna jedinica koja meri pritisak i temperaturu mi je misteriozno nestala.

Da li moze neko da me uputi kako da dodjem do toga, kao originalni deo ili neko ko bih mogao to da mi napravi?

Van mreže rade

  • AMS Beograd-Karaburma
  • ***
  • Poruke: 2.188
  • Lokacija: Beograd-Karaburma, 102m n.v.
    • AMS Beograd-Karaburma
Odg: Kućna meteorološka stanica - izgubljeni delovi
« Odgovor #1 poslato: 07. Novembar 2013. u 18:57 »
Na ovom holandskom sajtu http://www.weerstationkopen.nl/w-044-sensor/product_info.php/products_id/1793 mozes naruciti delove za meteoroloske stanice,. Senzor (spoljna jedinica) koji trazis kosta 20 evra i koristi se za Ventus W155.
Mislim da si pogresio jer spoljna jedinica ne meri pritisak i temperaturu, vec temperaturu i vlaznost vazduha napolju.