Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Temperatura mora  (Pročitano 21453 puta)

Van mreže rade

  • AMS Beograd-Karaburma
  • ***
  • Poruke: 2.188
  • Lokacija: Beograd-Karaburma, 102m n.v.
    • AMS Beograd-Karaburma
Temperatura mora
« poslato: 10. Maj 2006. u 11:43 »
Kada temperaura mora na crnogorskom primorju dostiže 24 C, ja sam poslednje dve godine letovao u Herceg Novom u julu mesecu.
05.07.2004. bila je 26,8C, dok je 10.07.2005. godine bilo 24,3C.
Na sajtu: http://www.weatheronline.co.uk/eurowas.htm vidim da je trenutno oko 18C.



Van mreže rade

  • AMS Beograd-Karaburma
  • ***
  • Poruke: 2.188
  • Lokacija: Beograd-Karaburma, 102m n.v.
    • AMS Beograd-Karaburma
Temperatura mora
« Odgovor #1 poslato: 12. Maj 2006. u 07:50 »
Evo, jutros vidim da je temp. mora kod Dubrovnika 17 C, dok je pre neki dan bila 19 C. Verovatno je na mediteranu, proteklih dana bilo dosta kiše.



Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Temperatura mora
« Odgovor #2 poslato: 12. Maj 2006. u 23:16 »
moguce, inace ja temperature mora gledam na www.wetter.de gde ima  podataka za mnoge evropske turisticke destinacije.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Temperatura mora
« Odgovor #3 poslato: 15. Maj 2006. u 03:01 »
Zanimljiva tema. Moj je predlog da pratimo temperaturu mora u aktuelnim vremenskim prilikama. Kako dolazi leto to će biti poprilično aktuelna tema.
Što se tiče temperature mora, meni je nekih +25 C idealna temperatura.

Sećam se jedne godine kada su bile velike suše i vrućinštine da se Dunav jako ugrejao (nažalost ne sećam se na koliko stepeni) i da su ribe počele da se guše. Kako toplija voda prima manje kiseonika nije ga bilo dovoljno za ribe.  :(

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Temperatura mora
« Odgovor #4 poslato: 15. Maj 2006. u 12:26 »
Joe onda najbolje da prebacimo temu u aktuelne vremenske prilike.

Van mreže Vlax

  • Poruke: 1
Temperatura mora
« Odgovor #5 poslato: 28. Jul 2006. u 17:57 »
Da li neko zna gde mogu da nadjem temperaturu mora (Budva) od 19,20 i 21.jula 2006.?

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Temperatura mora
« Odgovor #6 poslato: 29. Jul 2006. u 01:52 »
Uf stvarno tesko pitanje. Zaista ne znam ni jedan site sa arhivom temperatura mora
Kontaktiraj www.meteo.cg.yu mozda ti oni mogu pomoci.

Inace trenutne temeprature mora ja gledam na http://wetter.rtl.de/strandwetter/strandwetter.php ali nema podataka za Crnu Goru.