Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sokolske planine (Prosklop) 29.07.2011.  (Pročitano 25436 puta)

Van mreže Stefan Valjevo

  • **
  • Poruke: 1.156
  • Starost: 36
  • Lokacija: Valjevo
Sokolske planine (Prosklop) 29.07.2011.
« poslato: 03. Avgust 2011. u 04:27 »
Iako nisam ja slikao, ćale mi je malo dao fotografija pri povratku iz Bratunca preko Sokolskih planina (Prosklopa).Nadam se da su njegove slike bolje nego moje od zadnje reportaže, gde sam natrpao i one što valjaju i one što nevaljaju :redface:.

Posle veoma kišovitog dana, na visini od oko 900 m se podiže ili spušta magla.Uživajte :).




























Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Sokolske planine (Prosklop) 29.07.2011.
« Odgovor #1 poslato: 03. Avgust 2011. u 07:35 »
Lepo je, već se vidi da su slike kvalitetnije :super:

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sokolske planine (Prosklop) 29.07.2011.
« Odgovor #2 poslato: 18. Oktobar 2011. u 20:17 »
Sad sam video ovu temu! Lepa priroda! :super:

Van mreže syedshah20

  • Poruke: 1
Odg: Sokolske planine (Prosklop) 29.07.2011.
« Odgovor #3 poslato: 06. Decembar 2014. u 09:10 »
Bio sam u poseti Sloveniji. Za Bled sam imao, na zalost, samo sat vremena, od cega sam pola sata posvetio prirodi  :o, a drugih pola cuvenim bledskim krempitama  :super:. Vreme je bilo pravo jesenje, inace bi bilo vise fotografija.
If you are looking for fast success in Braindumps then join today to find complete 70-458 exam resources and pass usj.edu certifications on first try.