Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Meteoroloska stanica Surdulica  (Pročitano 25080 puta)

Van mreže Darko Vr/Sc

  • **
  • Poruke: 1.513
  • Starost: 25
  • Lokacija: Surdulica (600mnv), Vranje (460mnv)
Meteoroloska stanica Surdulica
« poslato: 08. Septembar 2016. u 16:06 »
 ^^ Necu mnogo da govorim (pisem :D ), meni se svidja kako je ispalo sve na kraju, nadam se da cu u narednom periodu slati pouzdanije i potpunije podatke o vremenu u Surdulici i blizoj okolini.
 Stanica se nalazi u mom dvoristu na oko 600 mnv. otprilike 2 km juzno vazdusnom linijom od Surdulice.
Instrumente sam narucio od Nemacke firme TFA sem termometra koji sam kupio pre nekoliko godina i planiram i njega da zamenim, a sto se tice AMS :) planiram ali otom potom voleo bih sto pre... za pocetak ovo je odlicno po meni i da kucica je pa skoro u potpunosti ruku delo moga oca :grin: (P.S. i ja sam nesto pomagao :D )














Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Meteoroloska stanica Surdulica
« Odgovor #1 poslato: 08. Septembar 2016. u 16:10 »
Lepo to izgleda, bravo  :tu:
A ovaj max termometar jel se meni cini ili pokazuje 35C, nije resetovan ili... ?

Gle ga komsa prekrio kola, to jos nisam video kod ljudi kojima  stoje napolje  ;)

Van mreže Darko Vr/Sc

  • **
  • Poruke: 1.513
  • Starost: 25
  • Lokacija: Surdulica (600mnv), Vranje (460mnv)
Odg: Meteoroloska stanica Surdulica
« Odgovor #2 poslato: 08. Septembar 2016. u 16:15 »
Hvala Bart :D
 hehe ne citas sta pokazuje gornji deo plavog stapica nego donji : 23C, a min 19C koliko vidim :)
a restartovao sam ga prepodne...
Zastita hehe :)
« Poslednja izmena: 08. Septembar 2016. u 17:05 Darko-Surdulica »