Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum

Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Prognoze / Odg: Novembar 2017
« Poslednja poruka Somborac poslato danas u 22:46 »
Sutra bi trebalo lepo zahladiti po visini tako da će ukoliko bude padavima u večernjim i noćnih satima u većem delu Srbije biti moguće snežne padavine ako u prizemlju budu niže temp. :)
2
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Gagi_Bg poslato danas u 20:57 »
 ^^ @Bart Daj Bože, jer je nekoliko dana u Beogradu bilo baš žešće tmurnih. Što od magle, što od niske oblačnosti. U sred bela dana svetla po stanu obavezna. Lepo bi legao po neki sunčan dan.
3
« Poslednja poruka Sofronije poslato danas u 20:29 »
Lep kraj meseca u najavi  :) Ovi tmurni dani mislim da uzimaju energiju ljudima a snega nece biti tako da mi se svidja toplije i suncano vreme  :)

:worthy: skidam kapu i apsolutno se slazem  :worthy:

tj. potpisujem Bartov post ;)

4
« Poslednja poruka Bart poslato danas u 19:38 »
Lep kraj meseca u najavi  :) Ovi tmurni dani mislim da uzimaju energiju ljudima a snega nece biti tako da mi se svidja toplije i suncano vreme  :)
5
Ovo je strašno u Grčkoj, ne smiruje se nikako..evo novih problema sa bujicama i izlivanjima usled obilnih padavina

http://vesti.mk/read/news/14578805/5036844/nova-bura-vo-grcija

Broj zrtava prethodne poplave se popeo na 16, a 6 osoba se vode kao nestale.. :(

Za sada lokalnih problema sa izlivanjima ima i na području Makedonije..u reonu Prilepa i šire okoline Skopja..
6
« Poslednja poruka skomimaster poslato danas u 18:11 »
Da se nadovezem na objavu od nedelje (na vrhu ove strane), evo dopunjene tabele:

a palo je pon 10.3 mm, uto 2.7 mm, sre 4.5 mm, cet 3.2 mm, pet 0.3 mm=21 mm. Od prve dekade februara se nije vezalo 5 dana sa merljivim padavinama kod mene.

PS.

7
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Novembar 2017 - II dekada
« Poslednja poruka Josip poslato danas u 16:54 »
Sivilo se nastavilo i danas uz povremenu slabu rosulju. Rano jutros je bilo guste magle koja se brzo razišla.
Tmin 6°C
Takt 7°C.
Vjetar slab.
8
« Poslednja poruka Кембел poslato danas u 16:49 »
Ја ово време обожавам  :thumbup: По оваквом хладном новембарском времену, а посебно док ромиња киша, а посебно ноћу, умем да пређем по неколико километара, шетајући. Свеж ваздух, мирише помало на снег, наранџасто небо, шума шушти док ветар пирка, нигде никог нема, милина  :) Ништа се не бих бунио да овако буде месец дана, једино лепше може да буде да падне снег пола метра, па све ово што сам поменуо да употпуни снежина  8)

Слаба киша пада углавном цео дан, понекад се интензитет мало и појача. T=7C
9
« Poslednja poruka Kimi poslato danas u 15:28 »
Polako počinje da deluje deprimirajuće ovo sivilo i tmina. Jedino se baza oblaka podigla, pa se vide planine do 500-600m nv.

Ponovo počinje da prska kišica.

Duva slab istočnjak, Takt 6,8°C.
10
« Poslednja poruka sale pn poslato danas u 15:25 »
Oblacno i uglavnom suvo danas, juce i tokom predhodne noci je povremeno duvala umerena hladna kosava. Takt 8.9C. Od ovog ciklona skromnih 6mm.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10