Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program  (Pročitano 102291 puta)

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #161 poslato: 18. Maj 2013. u 12:57 »
 ^^ ^^

Aaaa... :D Tacno znam sta bih ja napisao  ;D
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Djordje...storm chasers....

  • ***
  • Poruke: 3.127
  • Starost: 29
  • Lokacija: Равње-Мачва -Сремска Митровица-Хесна
  • Usus est optimus magister
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #162 poslato: 04. Jun 2013. u 20:28 »
Sta mislite o ovome :?: :?: :
То што је прошле године штета само у пољопривреди била већа од 4 милијарде долара, што је на стотине младих људи (25-30 год.) умрло у епидемији напрасних (изненадних) смрти, што је na десетине хиљада и хиљада људи оболело од најразличитијих болести, неке које воде и смртном исходу, то никог не забрињава.

Ово је кључни доказ да се над Србијом спроводи геноцид и екоцид. Убијају се људи и остављају непознате последице по будућа покољења, загађују се и уништавају плодна поља после чега ће на њима моћи да се гаје само генетички модификоване (измењене) културе (ГМО), а ми ћутимо. :pop:
 :pop:
http://srbin.info/2013/06/saopstenje-za-javnost-o-vestacki-izazvanoj-promeni-vremena-i-trovanju-stanovnistva/  :oboze:

Јануар :62.5mm
Фебруар: 4,2мм
Март: 10,0мм
Година:76.7mm

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #163 poslato: 04. Jun 2013. u 22:33 »
Боље да не кажем шта мислим о овоме, било би превише вулгарно.  :-[  :twisted:


Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #164 poslato: 06. Jun 2013. u 09:25 »
Cekaj malo, ovo je sve suprotno onome sto se prica o tragovima.
Prica se o tajnim avionima, o neobelezenim avionima, o tajnim aerodromima, o svakakvim stvarima, a sad odjednom imamo avion koji snima i salje svoju poziciju u realnom vremenu, ima registarski broj i u aktivnoj je civilnoj sluzbi :)
Nesto se tu nikako ne slaze.

Mislim, kada su u pitanju letovi sa Flight Radara, bar je lako utvrditi o kakvom avionu se radi - i da, naravno da to niko nije uradio. Ni za ovaj, ni za bilo koji drugi let.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #165 poslato: 06. Jun 2013. u 09:51 »
 Ove god. u jezeru Ada Ciganlija nema vise zivota, tu i tamo pluta neka uginula riba, nema vise jata mladji u plicaku, biljke pozutele trule, pecarosi vrebaju jos poneku veliku sto se pracakne na povrsini u borbi za vazduh.I pored negiranja proslogodisnje kampanje zaprasivanja posledice kiselosti su tu, @zec strpljivo cekamo med. objasnjenje zasto su nam svima  nokti zadnjih 6-7god. izgleda kao u narkomana sa  starackim borama i poprecnim prugama za razliku od zdravih sjajnih i glatke povrsine?

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #166 poslato: 06. Jun 2013. u 10:00 »
Sad sam malo detaljnije analizirao onaj let, bio sam previse radoznao...

Prvo mi je bila cudna putanja - potpuno nasumicna, neko ko zeli nesto da zaprasuje mora da ima efikasniji i prakticniji pristup. Onda sam video da se avion menja visinu, od 10 000m spusta se na 5000 metara, menja brzinu, leti brzinom ispod 400kmh i spusta se do sve do 226kmh, sto je na granici brzine stolinga za B737
Pogledao sam oznaku leta - FPO101T i stvari su bile jasnije - oznaka T u broju leta znaci tehnicki test - sto znaci da je avion verovatno bio na servisu i da je ovo bio probni let. To objasnjava nasumicnu putanju, menjanje visine, kao i malo brzinu.

@avalamilan
Koliko se secam, to sa noktima je trebalo da poblize objasnis jos prosle godine, a ti to nisi uradio. Sve sto imas je tvoja prica kako su "svima nama nokti ovakvi ili onakvi". Meni nisu, a nisu ni ljudima iz mog okruzenja. Dakle, prvo dokazi da su "svima nama" nokti takvi, a onda dokazi da se to desilo u isto vreme, pa tek onda mozemo da predjemo na utvrdjivanje uzroka.

PS
Ne znam gde si ti video pozutele biljke, napolju bole oci od zelene boje...

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #167 poslato: 06. Jun 2013. u 10:16 »
Poptpuno razumem tvoj stav Zaraza zasnovan na posluhu u smislu negiranja stvarnosti kakva jeste, to nece nazalost oziveti jezero na Adi i povratiti zdravlje stanonistva.Dokaza za nokte nema iako su takvi kakvi jesu, nema sertifikata sa pecatom da je bilo necega pre nekoliko meseci pa vecina ima promenu po sred nokta palca ruke od kako medicina kaze trovanja.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #168 poslato: 06. Jun 2013. u 10:22 »
Тако медицина НЕ КАЖЕ. А детаљан пост о свему овоме ће овде бити објављен за викенд.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #169 poslato: 06. Jun 2013. u 10:23 »
Zdravlje stanovnistva je ugrozeno mnogo opipljivijim, realnijim i ozbiljnijim stvarima od nekih imaginarnih tragova po nebu. Samim tim je lakse sanirati posledice ili izvrsiti prevenciju. Oni koji su zaista ozbiljno narusenog zdravlja bi skakali od srece da imaju hebenu liniju na noktu.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #170 poslato: 06. Jun 2013. u 10:38 »
Re zec; imam u kucnoj biblioteci med. enciklopediju od 10 tomova gde je detaljno opisano sve na tu temu kao i obilje info po netu pa mozemo da rasvetlimo misteriju za vikend.

Van mreže bojan_ferrari

  • *
  • Poruke: 53
  • Starost: 35
  • Lokacija: Pančevo
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #171 poslato: 06. Jun 2013. u 13:16 »
Moram i ja da se umešam.Mediji su počeli sve više da pišu od chemtrailsovima,haarovima i gmo hrani...

I da je istina i da nije,ljudi to shvataju kao šalu.Smešno im je.Preuvečali su neke stvari oko haarpa i suše u Srbije to stoji,ali da se vrše eksperimenti u atmosferi istina je.Kad je vedro vreme uglavno kreće iživljavanje nad nebom.Lete kao nenormalni formirajući guste tragove.Oni mogu da od vedrog jutra naprave sivilo u toku dana da mi nismo ni svesni.Niste slušali Nikolu Aleksića.Svi misle da je on lud.Lud je narod koji ne shvata neke stvari.Kad samo se setim leta i kraj septembra prošle godine kad je upeklo.Šibali su avioni ko nenormalni.Tretirali su atmosferu za medelju.

Ovo su kondezacioni tragovi? Kažu ljudi da,da....

http://www.dodaj.rs/f/1L/cC/4iFP2NK5/1.jpg
http://www.dodaj.rs/f/E/mK/1QEw0gdc/2.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3x/sY/1jOIler4/3.jpg
http://www.dodaj.rs/f/1u/12E/3h98z8Lz/4.jpg





Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #172 poslato: 06. Jun 2013. u 13:44 »
Da, to su klasicni contrails oblaci. Za svaki od tih aviona mogao si da konsultujes flightradar, da ih pogledas dvogledom, da oslusnes njihove komunikacije i video bi da nema ni neobelezenog ni tajnog aviona....ali, mogu da se kladim da ti to nisi uradio.

Sto se tice Aleksica, on je pozivao da se obaraju putnicki avioni, oni za koje on misli da "zaprasuju". Toliko o njemu.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #173 poslato: 06. Jun 2013. u 14:36 »
I amerikanci su priznali da zaprasuju zbog programa 500m. stanovnika pa nam zaraza objasni kako to da si zdrav i tvoji prijatelji (nemate promene na noktima itd.),  da i nas nekolicina sa ovog foruma i nasi najmiliji obezbedimo mesto u tih 500miliona.Sem sto negiras da li pijes neki antidot ili sirup pa si savrsenog zdravlja, otkri nam tajnu, bili bi ti veoma zahvalni?
http://facebookreporter.org/%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82-%D1%81%D1%80%D0%B1%D1%81%D0%BA%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%BE%D0%B4-%D0%B4/

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #174 poslato: 06. Jun 2013. u 14:43 »
Citat
I amerikanci su priznali da zaprasuju zbog programa 500m.
Gde su priznali?
Da vidim neki zvanican dokument o tome, da vidim to "priznanje" njihove vlade ili vojske ili kog vec tela.

Citat
tanovnika pa nam zaraza objasni kako to da si zdrav i tvoji prijatelji (nemate promene na noktima itd.)
Sem sto negiras da li pijes neki antidot ili sirup pa si savrsenog zdravlja, otkri nam tajnu, bili bi ti veoma zahvalni?

Ocigledno se hranim zdravije od vas. Ne pijem lekove, osim bas kad mora, jedem voce, jedem meso, jedem povrce. Od svega po malo i umereno. Bavim se sportom i provodim vreme na vazduhu.

Pored toga, nosim odgovarajuci slem:


Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #175 poslato: 06. Jun 2013. u 15:10 »
 E sad si me nasmejao, sta ce ti alu folija glavi i kucnom ljubimcu kada haarp to probija kao od sale mada, mozda smanji uticaj najblize antene od mobtela?Kako nije objavljeno kada je uklesan tekst o tome u kamene blokove u usa i ocigledno se sprovodi mada, moram priznati da mi se svidja tvoj stav o nepostojanju svega toga jer ima smisla u nekom drugom pogledu, i bez alu folije postoje vise sile koje nam obezbede zivot u zdravlju?

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #176 poslato: 06. Jun 2013. u 15:12 »
Gde je objavljeno?
Da vidim.
Gde pise da avioni ispustaju hemikalije radi ubijanja stanovnistva.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #177 poslato: 06. Jun 2013. u 15:18 »
U linku datom u ranijem postu u izvestaju sindikata policije citat"Бела кућа, после 16 година негирања, признала је пре два дана да постоји светски тајни програм којим се манипулише атмосфером, и то помоћу авиона који остављају дуготрајан траг, а који се, кад падне на земљу, претвара у паучину. Тиме је потврђено писање Курира из јула ове године да нас необележени авиони запрашују отровима.
Постојање тајног пројекта јавности је открио Џон П. Холрен, кога називају царем научником Беле куће. Он је признао да је атмосфера третирана баријумовим солима, алуминијум-диоксидом и другим отровним једињењима. Иако је свету открио да постоји тајни пројекат, Холрен није навео чему он тачно служи."
  Pravio sam i ja taj slem od alu folije doduse bez rogova i da li ima uzemljenje i kako zastiti prostor u kome se najvise boravi od elm zracenja (nekakav Faradejev kavez isl)?

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #178 poslato: 06. Jun 2013. u 15:35 »
pusti ti kurir i izvestaje raznih organizacija.

Da vidimo gde je to Bela kuca priznala. ako jeste  onda o tome postoji zvanican zapis, konferencija za stampu, saopstenje  sta god....Gde su?

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #179 poslato: 06. Jun 2013. u 16:36 »
joj bre, čime se vi ovde bavite... bela kuća i kurir?! fala lepo!

zamolila bih admine da zaključaju ovu temu (ili čak obrišu) - ovo nikako ne spada u ono što ja podrazumevam pod meteorologijom, a ako grešim - obrazložite!

ne vidim tu ništa "zanimljivo", to su neke fuj teorije zavere...
(možda bolje samo premestiti u pričaonicu, ovo je stvarno tralala)