Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program  (Pročitano 102199 puta)

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #200 poslato: 14. Jun 2013. u 14:46 »
http://www.njuz.net/srbiju-ocekuje-dobra-poljoprivredna-godina-zbog-kvara-na-haarp/

Ето одговора због чега ове године нема суше  ;D

Van mreže Morales

  • Poruke: 4
Odg: Hemijski tragovi aviona
« Odgovor #201 poslato: 15. Jun 2013. u 14:16 »
Ahahahahhaha....Kakav sarkazam :D

Van mreže Tornado

  • Poruke: 9
  • Starost: 37
  • Lokacija: Čurug
HAARP
« Odgovor #202 poslato: 16. Jun 2013. u 22:46 »
Otvorio sam ovu temu u nameri da cujem vasa misljenja o ovim antenama koje su postavljene i u nasoj zemlji. Da li su stvarno toliko mocne ili su to malo "naduvali" novinari?

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: HAARP
« Odgovor #203 poslato: 16. Jun 2013. u 22:49 »
Postoje 2 teme o kojima se priča o tome

http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?topic=2316.0

http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?topic=2029.0

Tamo možeš pročitati raznorazne komentare.

 :locked:

Van mreže Tornado

  • Poruke: 9
  • Starost: 37
  • Lokacija: Čurug
Odg: HAARP
« Odgovor #204 poslato: 16. Jun 2013. u 23:00 »
Ok,hvala. Nisam video da vec postoje teme o HAARP-u.

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo


Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Pre izvesnog vremena su me kontaktitrali vezano za HAARP. I u periodu nakon toga, napravio sam sijaset uredjaja koji bi mogli posluziti u ovu svrhu. Kako sam prethodno vec radio u oblasti slusanja vrlo niskih frekvencija, sve to nije bio veliki problem. Bas u tom periodu, snimao sam i Sumanovu rezonancu u vise navrata, pa je ovaj dodatak za koji sam zamoljen bio nekako uz put.

Elem, godinama slusajuci niske frekvencije, nisam primetio nista nenormalno vezano za ove opsege. Sta vise, nista izmereno sto bi se konkretno odnosilo na bilo koji ozbiljan izvor ovakvih talasa, a jos manje nekakvih koji bi mogli uticati na okolinu ili ljude.

Vrseci merenja na raznim tackama u nasoj zemlji sa novom opremom, ustanovio sam da je daleko veci problem recimo Beogradsko naselje Bezanijska Kosa. Da, na iznenadjenje onih koji mozda o tome uopste nisu razmisljali. U pitanju su dalekovodi koji okruzuju naselje. Kada sam prvi put prolazio tuda, naveden mernim instrumentima, umalo ne padoh u nesvest kada sam video sve ono.

Sta vise, zgrade koji se nelaze u okolini, napravljene su sa velikom kolicinom celika u zidovima, tako da je covek u pravom pravcijatom magnetnom polju. Uradio sam jos dosta merenja, da ne duzim. U svakom slucaju, umesto da se govori o pravim opasnostima, prica se napamet...zato sam prvenstveno odvojio vremena za sve ovo i uradio merenja.

Zakljucak: u Srbiji ne postoje nikakve "zle antene" niti bilo sta sto bi uticalo na nasu okolinu. Ovo mogu reci najdirektnije mereci. Jer glasinama nije verovati dok se ne potvrde. A nisu se potvrdile. Ljudi koji se nalaze u okolini Barajeva (snimao sam i tamo), su poljoprivrednici koji su nekako naprasno odjednom poceli da "osecaju" da nesto ima...OK pomislio sam, da proverimo taj osecaj.

Inace sam godinama u kontaktu sa ljudima koji regulisu rad HAARP sistema, nije nista neuobicajeno u pitanju, ali...prica naraste vremenom.

Ako bude interesantno, napisacu i postaviti slike onoga sto sam snimio, svakako je u planu, ovde ili na nekom drugom mestu, pa svako moze prosuditi sam.

Sutra sam citav dan u Barajevu i Ducini :)

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Hvala ti Nele na ovom tekstu, veoma zanimljivo.
Meni je interesantnija ona prica sto si spomenuo na Bezanijskoj kosi. Ima toga kod nas jos dosta...

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Da, kako si i rekao...nazalost, dosta je toga jos naokolo...:(

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Nele, ovo je odlicno, medjutim, bilo bi dobro da napravis nekakav dokument koji potvrdjuje to sto si rekao. Znaci, rezultati merenja, lokacije, opis uredjaja itd. Tek tada moze da ima nekakvu naucnu vrednost.

Van mreže Stefoo

  • **
  • Poruke: 562
  • Starost: 29
  • Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
„ Vjetrovi su moji prijatelji, oluje moje radosti, sunceva zega moja naslada, mukla studena jutra moji najsvecaniji casovi.”
I. A.

http://www.youtube.com/watch?v=GhLZRizkZ_M&sns=fb


Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Obozavam kada ovi pseudonaucni portali prenose prave vesti :)

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Nele, ovo je odlicno, medjutim, bilo bi dobro da napravis nekakav dokument koji potvrdjuje to sto si rekao. Znaci, rezultati merenja, lokacije, opis uredjaja itd. Tek tada moze da ima nekakvu naucnu vrednost.

Naravno, bice objavljeno u casopisu svakako, pa cu okaciti link...kao i do sada.

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #214 poslato: 03. Oktobar 2013. u 00:58 »
Одбегли амерички обавештајац Сноуден говори о хемтрејлу и ХАРП-у. Текст је на сајту Новости али је преузет из Трећег ока, па ето кога занима.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/reportaze/aktuelno.293.html:456965-Kemtrejlsi-i-HAARP-tajno-oruzje-SAD


Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd



Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Buahahaha ...  :histerija: ... taj Popovič je sigurno "naše gore list" pa im ga ...  :super:

Šalu na stranu, navikao sam da ovakve vesti prenose "Kurir", "Alo" i slični ... međutim, RTS ...  :lool:

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Kako sam se slatko smejao dok sam čitao ovo :lol: :lol: :lol:
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*