Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program  (Pročitano 103160 puta)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
 ^^ Baš! ???

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #221 poslato: 09. Februar 2014. u 10:20 »
http://www.kurir-info.rs/otkrivena-najstroze-cuvana-tajna-lazni-sneg-u-sad-je-deo-vojnog-udara-cilj-je-sirenje-nove-kuge-clanak-1218659

 :nelupaj:  :nelupaj:  :lmao:  :lmao:

Pavloviću, čuvaj se  ;)

Za "ljubitelje" čuvenog HAARP-a koji je "tu negde kod Barajeva" ovaj tekst verovatno ima "naučnu vrednost" a nama ostalima služi za  :rofl:
Eto, neko je ipak "rešio" da se "ne truju samo Srbi" nego je "udario" i na USA  ;)

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.319
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #222 poslato: 11. Februar 2014. u 18:08 »
Citat
U njemu se, naime, nalaze različiti polimeri, jedan je beli "čaršav" sa rupicama u kojima se nalaze živi organizmi kao i  osiromašeni uran kome je zadatak da spoji žive organizme sa neživim stvarima, kako bi se napravila nova vrsta jednoćelijskog organizma to jest nanoroboti. U snegu se oslobađaju gasovi metana, zato su oblaci ponekad zeleni, napominje autor.

Pronađeni su i jednoćelijski organizmi koji spojeni sa polimerima stvaraju nano kiborg polimerna vlakna koja se koriste u 3d štampačima.

Pojava duga na čudnim i neuobičajnim mestima uzrok su mnogobrojnih nano čestica unutar veštačkog snega. U snegu je pronađen i radioaktivni barijum kao i GMO organizmi pseudomonas sprzingae, a koji služe za stvaranje leda na niskim temperaturama sa ciljem uništavanja useva.

Pronađena su i dehidrirana ljudska krvna zrnca koji su u procesu stvaranja deobe u svrhu stvaranja kuge, odnosno epidemije. Autor napominje kako je ćelijska membrana crvenih krvnih zrnaca otvorena i zaražena raznim patogenima koji služe kao prenosioc bolesti do domaćina. Sve u svemu cilj je širenje epidemija i pandemija. Po svemu sudeći izvršen je vojni napad na američki narod.

Majko moja  :hitna: ovo kao da su pisali ovi iz Njuz-a  :jupi: Gde se samo setise ovakvih stvari  :nelupaj: Doduse, preuzeli su sa dnevno.hr ali to nimalo ne umanjuje beslovesnost celog teksta!

Cudo nisu nasli i plasticne flase i kese iz Juzne Morave  :lmao:  :lmao:  :lmao:
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.600
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #223 poslato: 11. Februar 2014. u 18:54 »
I stari smederevac koji je zapeo za kamenje zbog niskog vodostaja..  :rofl:

 :doh: ovo uopšte nije smešno već govori kakvo smo zaostalo društvo. Konzervirano u prostoru i vremenu.  :bang:

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Previše vesti o "HAARP"-u danas, ne mogu da verujem, a ljudi brzo poveruju u to:

http://www.kurir-info.rs/izgorecemo-zbog-haarp-a-u-srbiji-toplotni-udar-i-do-60-c-clanak-843295

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.295
  • Lokacija: Beograd
@ Dejo

To je stara vest od prosle godine, pogledaj datum! :)

Van mreže Јоца

  • ***
  • Poruke: 3.105
  • Starost: 28
  • Lokacija: Београд - Церак
http://dejanlucic.net/sr/Ukljucen_HAARP_centar_i_u_Srbiji.html?fb_action_ids=10202041012203719&fb_action_types=og.likes .Ovo je procurelo na Face-u pre neki dan..
Majko moja koliko smo samo naivni i lakoverni!BOZE spasi!

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Kada prijatelji na Fb objave nešto u vezi sa HAARP-om i povežu to sa ciklonom "Tamara", ja uradim copy/paste ceo Milošev tekst sa portala.  :D Možete misliti njihovo zaprepašćenje kada vide kilometarski komentar ... tu se sva diskusija završava. Predlažem svima ... mnogo je dobro! :super: ;D

Van mreže Srks

  • **
  • Poruke: 1.542
  • Lokacija: Novi Beograd - Studentski grad
 ^^ HAARPomanija je uveliko počela po društvenim mrežama i elektronskim medijima, a ljudi prosto obožavaju da veruju u to... Ljubiša, možda tvoja taktika ima smisla.  :D

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.400
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Čim se pomene HAARP, sjetim se ovog sjajnog teksta sa njuza:  :)

http://www.njuz.net/dokazano-haarp-dovodi-do-povecanja-paranoje-kod-teoreticara-zavere/


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže SINGAPURCANAC

  • Poruke: 1
    • vamos tamos
tek sam se prikljucio forumu,a vidim da se spominju dva kvalitena teksta (jedan o Harrpu ) a drugi o prognozi cikloni tamara od strane istog autora *(milosha ) pa bih voleo ad ih procitam ako se mogu ostaviti linkovi. Ako sam dobro shvatio tekstovi su bili na portalu koji trenutno nije u funkciji.
Hvala
Pozdrav iz RS  :super:

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Milošev tekst ... http://www.kurir-info.rs/tamara-hara-srbijom-meteorolozi-dali-ime-ciklonu-koji-nas-je-potopio-clanak-1368603
Mislim da ga nisu "kasapili", pošto portal SM još nije u funkciji!


Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.600
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Nije kasapljen....

Ima bre da osnujem grupu borba protiv harpovaca... Borim se vec dva dana, antene, antene a slike nigde.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Ima bre da osnujem grupu borba protiv harpovaca... Borim se vec dva dana, antene, antene a slike nigde.
Isto ... ovo je do sada najveća HAARP-histerija! :nelupaj:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.400
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Ima slike, kod svih tesktova o HAARP-u kače ovu jednu jedinu sa vikipedije (inače, ovo baš liči na Barajevo, evo je i Avala iza sa sve glečerima čuvenim  :-\):



Uvijek smo bili skloni teorijama zavjere, uvijek mora da neko drugi bude kriv za sve što se događa. Mislim da u ostatku svijeta malo ko zna da je ovaj HAARP ustvari ikada i postojao.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.600
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Imam odlicnu taktiku. Prvo argumentovano sve objasnim, oni nastavljaju, onda krenem da se zezam i za sve okrivljujem harp i kacim svaku antenu na koju naletim. Daje rezultate...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.400
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
https://www.facebook.com/HAARPSRBIJA?fref=nf

Gledam i ne vjerujem, stranica je za par dana okupila 37 000 ljudi!  :o Treba da ih sve bude sramota. Dok se zemlja bori sa najvećom prirodnom katastrofom u istoriji oni šire neistine i teorije zavjere. Trebalo bi im javiti lokacije gdje je HAARP, a navesti sva mjesta koja su najgore pogođena poplavama i klizištima, pa im dati lopate da čiste. Pa nek' onda tim lopatama poruše HAARP (u svojim bistrim glavama)...  :blahblah:


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Повраћа ми се од тих прича, чак и људи у мом окружењу ми нон стоп причају о том ХАРПУ, људима једноставно не можеш објаснити неке ствари, сада је и баба Ванга ово све предвидела, ма страшно.


Van mreže Јоца

  • ***
  • Poruke: 3.105
  • Starost: 28
  • Lokacija: Београд - Церак
Ja sam pukao i nisam vise mogao da cutim i ostavio sam komentar na jednom video klipu koji se zove "SECATE LI SE MISTERIOZNOG OBLAKA IZNAD MOSTARA".Evo kako glasi:

Kao prvo da vam objasnim neke stvari.To je samo jos jedno zatupljivanje naseg naroda.HAARP nema nikakve veze sa ovim ciklonom,prema bilo kojim zakonima fizike,meteorologije ili bilo cega drugoga,ne moze da utice na vreme u bilo kom delu sveta.Vreme je vrlo slozena stvar da bi se sa takvom lakocom moglo manipulisati njime.Inace ako vas bas zanima ja sam clan jednog Meteoroloskog foruma i vrlo sam dobro upucen u te stvari,to vam je cisto ispiranje mozga.Ako bas hocete mogu vam ostaviti link gde se vodi diskusija o tom HAARP-u.Pozz!
Necu im davati link u koliko se vi ne slazete,inace vec mi traze link i napadaju me,slepci!

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
http://blog.eturist.info/sve-o-haarp-u-prof-dr-velimir-abramovic-danas-su-iskljucili-haarp-za-dva-dana-ocekujmo-zemljotrese/

- za dva dana biće zemljotres kao posledica isključivanja HAARP-a

- može precizno pomoću dve koordinate da se centrira ciklon sa preciznošću od 5-10km, ako je ravnica zahvati malo i druga područja, ali gde su planine tamo može tačno do granice

- ne znam da li ste primetili da nije jedan grom udario uz ovoliku kišu, da li je to normalno

- to nisu kišne kapi, to je kao da neko lije iz kante, to su sve posledice veštački izazvanog ciklona

- kad počne zemljotres uključite oscilatore koji zemljotres od 7 smanji na 2 rihtera pa se to samo malo zadrma

- most na Adi, liči na antenu, idealna pozicija, sa nje možete da zračite ceo Beograd

- između 2 bombardovanja, veštački izazvan zemljotres


Ko sve danas može da se zove doktorom  :oboze: