Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546598 puta)

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 597
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #4920 poslato: 22. Mart 2024. u 10:58 »
Ne branim ih, prvi sam daleko surov i realan uvek, ali ljudi imali smo 70minuta igrača manje od Rusa. Cela koncepcija igre se menja za 180 stepeni, tako da ništa u sustini nisu ni mogli.
Samo ne kapiram sudiju, koji na prijateljskom meču između 2 bratska naroda, da igraču crveni karton. Pa pusti ljude da igraju druže, nije finale svetskog kralju.. Iz ličnog iskustva, uvek na prijateljskim mečevima, sudija ti samo kaže pažljiviji i lakše ulazite u duele, ukoliko neko malo oštrije uđe.. nikad se kartoni nisu davali pa ni žuti...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #4921 poslato: 22. Mart 2024. u 11:23 »
Neću da komentarišem tu odluku sudije, ali kad je već tako ispalo bila je odlična situacija da se isproba potencijalna situacija koja može uvek da se desi.
Ali ne naš selektor se pravio kao da se ništa nije desilo i igrao nešto što je samo njemu jasno. Čak i sa dva špica veći deo drugog poluvremena. Ma ajde bre Piksi koga zajebavaš sa tim tvojim ludorijama ...

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4922 poslato: 22. Mart 2024. u 19:42 »
Covek se nadigrava sa igracem manje... Nisam gledao niti cu... Mislim da najpametnije da navijamo na Ep za drugu repku, jednostavno manje razocarenja...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #4923 poslato: 22. Mart 2024. u 20:29 »
Covek se nadigrava sa igracem manje... Nisam gledao niti cu... Mislim da najpametnije da navijamo na Ep za drugu repku, jednostavno manje razocarenja...
A be bate, od kude si ti

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka


Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #4924 poslato: 22. Mart 2024. u 22:03 »
Mene najvise nervira ta njegova opustenost posle svakog poraza, u fazonu kao nije nista strasno, nije smak sveta...
Covece, rastura nas kako ko stigne...

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4925 poslato: 22. Mart 2024. u 22:10 »
A be bate, od kude si ti

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka
Od našinci, jugoistok Srbije, al dosadilo i vise da svi vidimo da je lose i ostavlja se tako...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #4926 poslato: 22. Mart 2024. u 22:27 »
Izgubio je Piksi autoritet u svim krugovima. Ne vidim kako je moguće da ga povrati. Očigledno nema trenerskog kvaliteta koji je potreban za velike stvari u fudbalu. Nažalost propašće još jedna generacija koja ima potencijal da ode dalje od grupne faze na velikim takmičenjima.

Poslato sa PGT-N19 pomoću Tapatoka


Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 597
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #4927 poslato: 26. Mart 2024. u 07:45 »
Da li je neko gledao našu čemernu reprezentaciju sinoć, i zašto nije? Mislim, bolje da nije, što napisa neki na fejsu: žali Bože struje što potroših na ovaj cirkus. Uvek moćni i neugodni Kipar nas je drugo poluvreme nadigrao, da smo igrali bunkericu.. Englezi prpa a? Spremte se stiže Pixijeva četa poluamatera..
Sa ovakvom igrom, najiskrenije priželjkujem da služimo na Evropskom svima za podsmeh, da nam daju i Englezi i Danci po 5-6 komada pa da vidimo dal će konačno japanski stručnjak da napusti fss... Tugo Božija, tugo...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #4928 poslato: 26. Mart 2024. u 08:17 »
Iskreno rečeno nisam hteo da gubim vreme na Piksijeve nebuloze od fudbala.

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #4929 poslato: 26. Mart 2024. u 08:27 »
Još reče čovek da mu se javi ko ima rešenje za odbranu... a evri neka ostanu njemu  :rofl:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina