Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Eurosong  (Pročitano 65523 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #160 poslato: 24. Maj 2019. u 19:51 »
Nisam ispratio 100 % sve ali Norveska pesma mi je bila skroz dobra .
Sta te briga Mare za cene . Ovajdio si se ti i tek ces u buducnosti od kvizova  :tu: . Ili te je Memedovic tamo poslao  :D

Hahahahah @ Sveto, ti to U Bartovu školu koliko vidim! :grin: :laugh:

E ali ja sam direktan a BataSveta onako profi kao ne zna  :pleasantry: Pa ti jos kaze i tek ce se ovajdis u buducnosti od kvizova  :rofl: :laught: :rotf:
« Poslednja izmena: 24. Maj 2019. u 20:04 Bart »

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Eurosong
« Odgovor #161 poslato: 24. Maj 2019. u 23:32 »
Hehe Barte ipak si ti mnogo vise profi . Uhvatio si me . Ne zelim da se neko naljuti ali iskreno verujem da ce Mare ucestvovati u kvizovima u buducnosti . Led je probio sa najtezim kvizom . Ne vidim razloga da se ne prijavi na jos neke .
Mare znas da nisam zlonameran a malo sale nije na odmet . Ja sam u mladim godina od sebe pravio " budalu " samo da bih zasmejavao ljude . Zao mi je sto sam to izgubio ali vrati se svremena na vreme  :) .
Kako ti je zvucala Islandska pesma . Preko TV nije bila uopste prijatna ali iskreno nisam se sokirao uopste ( kako je voditeljka pricala sve i svasta ) .
I moram jos ovo da napisem . Dobro je da si nasao dobro drustvo u areni dok su se u prve redove gurali oni likovi u ljubicastim potkosuljama   :grin:
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #162 poslato: 25. Maj 2019. u 07:47 »
@ BateSveto
Narvano da se ne ljutim..kviz što da ne..bice prilike mozda da se prijavim za jos koji..
Island se meni nije dopao..bilo je zanimljivo, ali ne volim taj glas, na primer Australija je bila fascinatnta uzivo, ne znam da li si to video..ako nisi obavezno pogledaj, a u Areni se ona planeta nije videla uopste, samo su one bile na onim motkama visoko, letele i stvarno je impresivno!  :/
Ja sam bio na sedecim mestima, gore, ma gde da stojim vise od 4 h, pogotovu ne sa tim koje si pomenuo..  :laugh: ima svašta naravno, svakakve publike, ali zanimljivo u svakom slucaju, pored mene su jos bile dve devojke iz Velike Britanije koje su imale sve rekvizite za navijanje za Rusiju..one su segeylazarevuk fan club i svuda prate Sergeja Lazareva koji je predstvaljao Rusiju sada i 2016. godine, a najveca je pop zvezda u Rusiji, najpopularniji uvalile su mi odmah rusku i britansku zastavu  :rofl:..bio sam 2008. kad je bilo kod nas u Bg, pa u  Malmeu 2013. jer mi tetka živela u Malmeu i sada.. :)

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Eurosong
« Odgovor #163 poslato: 25. Maj 2019. u 09:40 »
To je lepo cuti Mare oko sale . Dobijas pravo da i ti mene zezas kada hoces  :) .
Australiju nisam ni video ni cuo . Pogledacu danas na tubeu pa cu ti reci moje misljenje . Ja cu Mare u Australiju da idem na eurosong kada bude bio posto blize rodbine nemam . Imam tamo i brdo njih u USA .
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #164 poslato: 25. Maj 2019. u 21:09 »
@BateSveto

Obavezno odgledaj:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Eo5H62mCIsg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Eo5H62mCIsg</a>

 :laie:

Da me vodiš Svetooooo u Australijuuuuu!!! :comeon: :laught:

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Eurosong
« Odgovor #165 poslato: 25. Maj 2019. u 22:58 »
Stvarno dobro Mare . Skroz drugacije i originalno a nastup  :O . Posle ovoga mogu samo da kazem posto volim da sam teoreticar zavere - NAMESTALJKA  :) . Ali bice dobro i u Amsterdamu sledece godine velikom broju ljudi  :D
Vazi Mare idemo u Australiju kada bude bilo . Samo ti placas gorivo a ja cu voziti  :rofl:
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Eurosong
« Odgovor #166 poslato: 26. Maj 2019. u 07:55 »
Nema nista od toga :D

U slucaju da pobedi Australija, takmicenje bi se odrzalo u nekoj evropskoj zemlji.

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Eurosong
« Odgovor #167 poslato: 26. Maj 2019. u 09:44 »
To Aleksa . Mislim da ce se onda odrzati u Austriji  :hm: . Verovatno mnogi u svetu ne bi ni primetili razliku . Salim se ali mislim da je ubacivanjem Australije u takmicenje zelja da EUROsong postane WORLDsong . To bi bilo zanimljivo i lepo .
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #168 poslato: 26. Maj 2019. u 10:05 »
Najjaca evrovizija bila kad nas predstavljao Marko Kon i njegova pesma Cipela, ta pesma je evergreen...  :laie:
« Poslednja izmena: 26. Maj 2019. u 10:17 Bart »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #169 poslato: 26. Maj 2019. u 18:51 »
Najjaca evrovizija bila kad nas predstavljao Marko Kon i njegova pesma Cipela, ta pesma je evergreen...  :laie:

 :laugh: :laugh: :laugh:

@ Aleksa

Ko se tebi dopao 2019? Znam da si pratio eurosong.. :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #170 poslato: 26. Maj 2019. u 21:02 »
Ti Mare mislis da se zezam ali ovo, ovo je kvalitet, ovo ovo je ejjj....
Gle sad ti ovu koreografiju: tri Hitman-a igraju, on stavlja paru u armoniku i tako pokazuje tradicionalne srpske obicaje pa jos dolazi ova plava i pokazuje rukama da trazi pare tradicionalnim srpskim pokretom... Sta bi ti vise od ovoga  :whistling:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DRObP8XE4Ko" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=DRObP8XE4Ko</a>
« Poslednja izmena: 26. Maj 2019. u 21:58 Bart »

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Eurosong
« Odgovor #171 poslato: 27. Maj 2019. u 15:47 »
:laugh: :laugh: :laugh:

@ Aleksa

Ko se tebi dopao 2019? Znam da si pratio eurosong.. :)
Ovim redosledom:

Australija
Italija
Holandija
Ceska
Kipar
Belorusija

Poslednje dve su, sto bi se reklo `tralala` pesme, ali se meni svidjaju.


Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #172 poslato: 27. Maj 2019. u 15:47 »
Hahahhahahhahahaha @ Bart, ne kažem ja da se zezas ti, nista...samo se malo nasmejah.. :laugh:
Hahaha najjace kad ona pokaže "na srpski nacin" znak za pare.... Za Moskvu su posle koliko se secam promenili koreografiju tu..nije bilo toga..

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #173 poslato: 27. Maj 2019. u 15:55 »
Ovim redosledom:

Australija
Italija
Holandija
Ceska
Kipar
Belorusija

Poslednje dve su, sto bi se reklo `tralala` pesme, ali se meni svidjaju.

Australija - slazem se i te kako..osim impresivnog i inovativong nastupa i vokal je tu.. :)
Italija - slazem se, moderno, a na italijanskom, super tekst i vokal, a i u Areni je bilo zivo.. :)
Holandija - slazem se, kvalitetna kompozicija i vokal, dobra emocija :)
Ceska - nije mi medju favoritima, ali je i gotivim, quirky, modeno, funky..u Areni je bil ok.. :)
Kipar - e jedino ovde se ne slazem, ne dopada mi se ni izvodjac, ni kompozicija, u Areni je uzivo zvucalo fals
Belorusija - ovde se slazem, mlada je, moderna i dobra koreografija, vokal solidan.. :)
Moji licni favoriti: Gruzija (nije se plasirala u finale), Severna Makedonija i Rusija.. :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.471
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #174 poslato: 27. Maj 2019. u 16:14 »
Ma zezam se Mare naravno ko moze da shvata ozbiljno ovu pesmu  ;) :grin:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #175 poslato: 27. Maj 2019. u 20:16 »
Ma zezam se Mare naravno ko moze da shvata ozbiljno ovu pesmu  ;) :grin:
:rotf:
Ali Kona sada svrstavaju u dobre kompozitore..

Van mreže SacirMiklus

  • *
  • Poruke: 11
Odg: Eurosong
« Odgovor #176 poslato: 30. Jun 2020. u 15:16 »
Ове године Евровизија и сви јавни догађаји су одложени због вируса. Штета ... иако разумем ризике и то је права ствар. Радујем се сљедећем издању 2021 године.  :laie: