Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Uzbunaaaaaa!!!!!! TinyPic se gasi.  (Pročitano 21340 puta)

Van mreže Stefan Valjevo

  • **
  • Poruke: 1.156
  • Starost: 36
  • Lokacija: Valjevo
Uzbunaaaaaa!!!!!! TinyPic se gasi.
« poslato: 04. Septembar 2019. u 23:50 »
Ljudi. Sajt za izbacivanje slika TiniyPic najavio gašenje od 16-og septembra. :cry:

ТиниПиц се искључује
Због немогућности подржавања висококвалитетног бесплатног дигиталног сервиса који остварује 100% свог прихода од икад пада прихода на лицу места, ТиниПиц ће се трајно искључити 16. септембра 2019. Јер желимо да вам пружимо што више обавештења и што је више могуће током наше транзиције, пажљиво проучите следеће информације.

Шта треба да радите сада?
Ако имате ТиниПиц кориснички налог, пријавите се и преузмите све слике које желите да сачувате. Нажалост, скупно преузимање није опција на ТиниПиц-у, тако да ћете морати да преузмете сваку слику засебно.

ВАЖНИ ДАТУМИ:
20. августа 2019. - нове слике се не могу преносити на ТиниПиц.

29. августа 2019. - Хостиране слике више неће бити видљиве на веб локацијама трећих страна. Будући да смо анонимна веб локација и због тога не можемо да пошаљемо обавештење путем е-маила нашим корисницима, одлучили смо да заменимо све хостиране слике привременом поруком која ће их усмерити ка овој ноти.

16. септембра 2019. - последњи дан да власници ТиниПиц налога приступају својим налозима и преузимају своје слике.

Желимо лично да вам се захвалимо што сте одабрали ТиниПиц за своју хостинг услугу. Многи од вас користе наше услуге откад смо покренули још у априлу 2004. Док тражите нову услугу хостинга, размислите о одабиру једног од премијум планова који нуди сестрина страница, Пхотобуцкет.

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Uzbunaaaaaa!!!!!! TinyPic se gasi.
« Odgovor #1 poslato: 05. Septembar 2019. u 09:41 »
Sve je prolazno, ja sam koristio taj servis od početka, tako da će sve moje slike nestati. Sad nemam vremena da skidam sve slike i da stavljam na neki novi servis.

3511 slika sam uploadovao tokom prethodnih 10-11 godina.

Van mreže Stefan Valjevo

  • **
  • Poruke: 1.156
  • Starost: 36
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Uzbunaaaaaa!!!!!! TinyPic se gasi.
« Odgovor #2 poslato: 10. Septembar 2019. u 02:24 »
Tuga jedna.