Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Nestabilnosti Čestereg (srednji Banat) 30. maj 2013.  (Pročitano 3634 puta)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Nestabilnosti Čestereg (srednji Banat) 30. maj 2013.
« Odgovor #20 poslato: 01. Jun 2013. u 10:16 »
Auuu, svaka cast Ljubisa! Prelep oblak i prelepe slike! Mozda je i steta sto se nije spustio tornado u tim poljima, imali bi odlicne snimke! :)
Hvala Žiko ... ne navijam za tornado, ali ako se nekad spusti nadam se da mi neće promaći. ;)
Ljubisa slike su super.
au, kakav oblak! odlično ispraćeno, super su ti slike :)
Predobre slike Ljubisa :super:.
Браво Љубиша!  :first:
Svaka čast Ljubiša ! :D
Eh da mi je ta tvoja lokacija ziveo bih u satoru..  :D

Kao i uvek svaka cast!!!
Zaista fenomenalne slike,sve pohvale za Odlicne fotografije Ljubisa  :super: Kao sto je neko od clanova iskomentarisao: da ne poverujes da je kod nas u Srbiji slikano  :D
Šta da vam kažem nego VELIKO HVALA!!! :-*
Da sam ove slike videla negde na netu, ni u ludilu ne bih pomislila da su nastale u mom Banatu! :o
Tako mocno, tako zastrasujuce, jezim se od same pomisli na to da mi je ova azdaja od oblaka bila tako blizu sinoc, uh!
Ljubisa, tebi sve pohvale i cestitke, ovo je remek delo! :)
Hvala. Ako nije tajna, koji deo Banata je u pitanju?

Za kraj, ostao sam dužan jedan kratak video ...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ojz77XHsqbg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ojz77XHsqbg</a>

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Nestabilnosti Čestereg (srednji Banat) 30. maj 2013.
« Odgovor #21 poslato: 01. Jun 2013. u 10:58 »
BRAVO Ljubiša  :super:  :first:
Ovo je jedna od najboljih reportaža na forumu, a ovde je konkurencija izuzetna jer ima još bar 5-6 članova koji redovno šalju fantastične slikice u svojim reportažama.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Nestabilnosti Čestereg (srednji Banat) 30. maj 2013.
« Odgovor #22 poslato: 01. Jun 2013. u 11:34 »
Hvala ... kad svi beže u kuću, mi izlazimo napolje ... pa kad je tako, onda da ostane zabeleženo! ;)
Baš juče kada su nas pustili sa protivgradne, na pola puta do kola (50-ak metara) grom "iznad glave" ... neprocenjivo! ;D

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Nestabilnosti Čestereg (srednji Banat) 30. maj 2013.
« Odgovor #23 poslato: 01. Jun 2013. u 15:25 »
Ljubiša, slike su fantastične, savršena reportaža. :)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Nestabilnosti Čestereg (srednji Banat) 30. maj 2013.
« Odgovor #24 poslato: 02. Jun 2013. u 09:09 »
Hvala zeko! ;D
Eh da je munjolov bio malo bolji ... :-\