Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 697008 puta)

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.396
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Chat
« Odgovor #2500 poslato: 11. Maj 2013. u 22:53 »
Zna li neko kakav je to sajt VajdasagMet ? Ja tu nigde ne vidim "prevod" na nas jezik..

EDIT: Nadam se da niko nece pogresno shvatiti ovu poruku, pitam samo. ;)
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.147
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.147
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Chat
« Odgovor #2502 poslato: 29. Maj 2013. u 22:22 »
Zna li neko kolika je otprilike visina kupole one bele na meteoroloskoj stanici Kosutnjak ?

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Chat
« Odgovor #2503 poslato: 18. Jun 2013. u 10:28 »
"Provaljena" rešenja: Polaganje testa iz matematike odloženo za sutra!

Tanjug    | 18. 06. 2013. - 07:52h   10:15h | Foto: N. Pavlović    | Komentara: 15
Polaganje testa iz matematike odloženo je za sutra u 12 sati, pošto je Republička upisna komisija pronašla fotokopiju jednog testa, predviđenog za danas. Tako će budući srednjoškolci test iz matematike umesto danas u 10 sati polagati sutra u 12 sati.




Sta reci za ovo?Bruka i sramota!
Moj mladji brat takodje polaze prijemni,i kaze da su neka deca iz drugih sela imali resenja i juce iz srpskog!!!

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Chat
« Odgovor #2504 poslato: 18. Jun 2013. u 11:05 »
Takva nam je cela država. Naravno da se ti testovi štampaju par dana ranije i kako prošle godine tako i ove neko nađe sebi za pravo da uzme jedan primerak i uzme prilično lepu svotu para. Naravno to je jedna grupa ljudi koja treba da se otkrije i kazni. To isto kao da neko uzme novac iz štamparije dok se štampa. Strašno.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Chat
« Odgovor #2505 poslato: 18. Jun 2013. u 13:26 »
Не знам да ли је ико видео и чуо, али малопре на Првој телевизији водитељка емисије "Тачно у 1" је изнела нетачне и крајње болесне податке, који немају везе са мозгом, о Сунцу. "Сунце се налази 30.000 светлосних година од наше галаксије, старо је 5 милиона година." Згрануо сам се! :bang:

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.694
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Chat
« Odgovor #2506 poslato: 18. Jun 2013. u 13:56 »
Takva nam je cela država.
Ova država samo harač zna da ti uzima.meni je danas stiglo da platim još 6.000 za pauka i to me pokupio u Mladenovcu jedan jedini pauk,i na licu mesta sam morao platim 9.000 plus me teraju sada da platim 6.000 jer tih 6 ide za policiju,U Bg znam da nije tako ali pitam se samo ko je ovlastio ovakakav harač u Mladenovcu gde ti pauk uzme 15.000 din bre! Šta sam ja Bogu zgrešio da se ovde rodim...

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Chat
« Odgovor #2507 poslato: 18. Jun 2013. u 14:30 »
 ^^

Ја пре него што се паркирам, ако треба и неколико пута проверим да ли сам се прописно паркирао, баш из тог разлога да не би морао толике паре да буквално бацим. За БГ знам да је некада скоро немогуће прописно се паркирати, али колико знам у Младеновцу није такав случај, једино што се у центру плаћа паркинг, али боље и тих 100-200дин, него 15 хиљада. Али да је много, много је...

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #2508 poslato: 18. Jun 2013. u 17:50 »
a jesam ponekad dosadna, naročito kad su ovakve vrućine, koje inače dobro podnosim, ali ljudi mi sede za vratom za neke gluposti, još duplirali junski rok, šlogiraću se na putu od minibusa (sa ekstremnom klimatizacijom na 15 C) - do zgrade sa debelim zidovima i restriktivnom klimom -

& ne znam da li treba da se radujem što nemam šta da parkiram u centru, pošto ionako nema gde...

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.694
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Chat
« Odgovor #2509 poslato: 18. Jun 2013. u 19:25 »
U Bg i ja vodim računa i obavezno se parkiram ili u zoni ili garaži nije mi teško ni da malo pešačim ali bar znam da mi je auto na sigurnom.Ja sam se u Mladenovcu parkirao na 15 min preko puta crkve i eto šta bi.Ovih 6.000 neću platiti čekaću sud i pokušaću da iskukam,ako mogu da mi smanje ili da im plaćam u rate.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2510 poslato: 19. Jun 2013. u 08:39 »
Не знам да ли је ико видео и чуо, али малопре на Првој телевизији водитељка емисије "Тачно у 1" је изнела нетачне и крајње болесне податке, који немају везе са мозгом, о Сунцу. "Сунце се налази 30.000 светлосних година од наше галаксије, старо је 5 милиона година." Згрануо сам се! :bang:
Bolje da nisam! :histerija:

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.147
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Chat
« Odgovor #2511 poslato: 07. Jul 2013. u 22:58 »
Nisam gledao ovu Farmu,ali nemogu da verujem da ce ova drolja Stanija da pobedi,dokle se ovaj Srpski narod srozao to je strasno.


Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2512 poslato: 07. Jul 2013. u 23:18 »
Nije se srozao, nego je to sve namešteno.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Chat
« Odgovor #2513 poslato: 08. Jul 2013. u 00:10 »
Хвала Богу да не гледам Фарму, ја не знам како узор неком може да буде Екрем Јеврић, који чита као ја у првом разреду основне школе, стварно ми не иде у главу, болесна нација постајемо.  :bang:

Такође и Пинк уопште не гледам, само кад налетим на неки баш добар филм, такође СББ срећом није увео чувених 30 Пинкових канала, па сам спашен некако.

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Chat
« Odgovor #2514 poslato: 08. Jul 2013. u 00:13 »
Срозао се самим тим што је једна таква емисија најгледанија у земљи.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Chat
« Odgovor #2515 poslato: 08. Jul 2013. u 00:24 »
Фарму гледају углавном људи који не знају шта ће од досаде, које занима туђ живот и који од стварности и спољашњег света беже на овај начин. Фарма ме никада није ни занимала, нити ће. Уосталом, како некоме не досади да гледа оне будалаштине?! Пинк гледам једино пред јутро, тада пуштају добре филмове - током дана га избегавам. Понекад гледам и остале његове канале, у ситуацијама када има нешто занимљиво.

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2516 poslato: 08. Jul 2013. u 00:43 »
Ajde, ajde necemo o Farmi i Pinku. Postoje druga mesta gde se to moze komentarisati,
Samo bi izneo neko svoje vidjenje situacije, kao niko to ne gleda i pljuje po tome, a u stvari svi gledaju samo se malo vise foliraju. ??? ::)

Ne kazem da sam u pravu i da vi sada lazete to sto ste napisali, ali ima takvih i to dosta.

Generalno i u privatnom zivotu, mnogo mrzim ljude koji nisu iskreni i koji lazu.
« Poslednja izmena: 08. Jul 2013. u 00:55 sale pn »

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Chat
« Odgovor #2517 poslato: 17. Jul 2013. u 03:43 »
Да ли је неко од вас вадио зуб?
Мени је покварена доња петица већ годину дана. Никада ми ниједан зуб није био покварен, али ето десило се. Код стоматолога никада нисам ишао, јер нисам имао потребе. Пре два дана сам морао да одем код стоматолога, јер је околно ткиво захватио упални процес - што се сматра хитним случајем. Уређена ми је дренажа и преписан антибиотик. Сутра ми је опет заказано. Мислим да ће тај зуб бити извађен. Занима ме да ли се осећа бол или непријатност приликом вађења? Свакако знам да се користе локални анестетици, а знам и који. Али опет имам сумњу неку. Дакле, напишите ваша искуства и доживљај што реалније. Да знам шта ме чека.

П.С.

Питао сам и своје пријатеље - свако каже другачије. Не знам шта да очекујем...госпођа која ми је зубарка је врло нервозна жена. Напала ме већ испред врата.

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #2518 poslato: 17. Jul 2013. u 10:09 »
idi bre dete, mora se i to jednom ;)

... elem, boli samo ubod od injekcije, a vađenje je neprijatno ako je baš jak i dubok koren -
u svakom slučaju, ako se upala ne zaleči, nikakva anestezija ne pomaže, boli ko đavo...
(moguće su upale i kasnije, to valjda znaš i bez mene, proces može da zahvati celu vilicu)

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Chat
« Odgovor #2519 poslato: 17. Jul 2013. u 15:48 »
Samo vadjenje zuba ne boli ukoliko se naravno koristi anestezija. Dok je upalni proces u toku obicno se ne radi nista, kada antibiotici odrade svoje zub ce se vaditi. Tu nemas cega da se bojis, sto rece Beket boli jedino injekcija. Kasnije ces imati male tegobe i bice ti naravno neobicno ali ziv se covek na sve navikne.

Meni su pre 13-14 godina vadili zivac bez anestezije....e to su muke....