Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Avgust 2006  (Pročitano 130531 puta)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Avgust 2006
« Odgovor #140 poslato: 31. Avgust 2006. u 13:40 »
Beograd T=18 C oblacno

Joe izgleda da nije greska za Kop.

Ja vec par dana drzim ukljuceno grejanje na klimi tj.od kada sam dosao iz Italije, bas je hladno u stanu.

Sinoc sam isao da otpratim devojku kuci, napolju je bilo ledeno samo 11 C. Da je bilo vedro sigurno bi bio oboren rekord za avgust koji je negde oko 8 C.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Avgust 2006
« Odgovor #141 poslato: 31. Avgust 2006. u 16:40 »
U Novom Sadu hladno povremeno sa kišom. Temperatura u 14h +14C.

Juče je bilo izuzetno hladno za ovo doba godine. Na planinama u Sloveniji, Bosni i Hrvatskoj je palo i snega. Prema informacijama sa crometeo foruma na Bjelašnici je juče palo 3cm snega i bilo je -2C. U toku dana su javljali da je padao i slab sneg na Zavižanu uz temperatutu +1C,  evo i slika sa Kredarice gde je palo čak 5cm snega. Slika preuzeta sa crometeo foruma.


Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Avgust 2006
« Odgovor #142 poslato: 31. Avgust 2006. u 21:36 »
Kad bi imali podatak da li je i na Kopaoniku i Zlatiboru pao sneg...

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Avgust 2006
« Odgovor #143 poslato: 01. Septembar 2006. u 01:49 »
Citat: "Stefano"
Kad bi imali podatak da li je i na Kopaoniku i Zlatiboru pao sneg...


Ne verujem da je bilo snega. Pratio sam situaciju. Oblaci su bili jako nisko. Na Kopu nije ni bilo padavina ili nešto jako malo. Samo je bila gusta magla tj. bio je u oblacima.

Van mreže zaklinaj

  • *
  • Poruke: 183
  • Lokacija: Niš
Avgust 2006
« Odgovor #144 poslato: 01. Septembar 2006. u 08:42 »
Dobro jutro iz , jos uvek, oblacnog Nisa.
Videcemo kada ce doci prognozirano razvedravanje.

Sto se tice grejanja , i mi smo se ovde grejali juce i prekjuce.

Meni licno i ne smeta ovo zahladjenje , jer sam jedva prezivela pakleno leto ( nemamo svi klimu- nazalost). :evil:

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Avgust 2006
« Odgovor #145 poslato: 01. Septembar 2006. u 10:59 »
U NS-u se bome razvedrilo i to skroz.  :D  Ima samo dva oblačića (cumulusa) na nebu. Sudeći po satelitu i u Nišu samo što se nije razvedrilo ako se već nije razvedrilo.  :)