Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 697001 puta)

Van mreže popovica novi sad 1

  • **
  • Poruke: 1.355
  • Lokacija: Fruska gora,Popovica ,302 m/nm
Odg: Chat
« Odgovor #4320 poslato: 11. Decembar 2021. u 13:34 »
Malo zanimacije kada bi moglo da okrene na sneg .
Dosta su slozni za Novi Sad  6 ,7 ujutru



Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Chat
« Odgovor #4321 poslato: 11. Decembar 2021. u 13:42 »
Dzo koja je kultura u pitanju? Ne vidim nista sem ova creva za kap po kap... Lepa zanimacija za izlet u prirodu  :)
Više nikakva, bile maline. Ostavljam stubove samo u podnožju da posadim štogod, a na ovom mestu odakle sam slikao vadim stubove i hocu da posadim kuću i meteorološku stanicu :)

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #4322 poslato: 11. Decembar 2021. u 15:44 »
Nije lose to Dzo imas tu neki metar vise u odnosu na New Now sto znaci u ovakvim sneznim epizodama  :D

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Chat
« Odgovor #4323 poslato: 12. Decembar 2021. u 07:20 »
Da, koji metar više i dosta čistiji vazduh. Preselio bih se ja tamo oma da živim, ali mi ovako zgodno za sada zbog vrtića i škole

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Van mreže popovica novi sad 1

  • **
  • Poruke: 1.355
  • Lokacija: Fruska gora,Popovica ,302 m/nm
Odg: Chat
« Odgovor #4324 poslato: 12. Decembar 2021. u 07:34 »
Idi  u posetu tamo pogotovo ako je navretna strana .
Ovde je prelepo sneg je toliko suv da stvaraju se mali ,nosi sa krova ^^ ^^ ^^ Mecava .
Mislim da je sad ispod nule cim predjes most .

Van mreže Cedogares

  • *
  • Poruke: 147
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sremska Kamenica/Mišeluk, Srbija
Odg: Chat
« Odgovor #4325 poslato: 12. Decembar 2021. u 07:48 »
Da, koji metar više i dosta čistiji vazduh. Preselio bih se ja tamo oma da živim, ali mi ovako zgodno za sada zbog vrtića i škole

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Dušu dalo za ušuškanu drvenu vikendicu :) A-okvira, u budućnosti.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Mrzim kosavu.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Chat
« Odgovor #4326 poslato: 12. Decembar 2021. u 10:36 »
To bi bilo top. Građevinska zona, ima struje, vode, gasa, od nedavno i asfaltni put. Ozbilja priča može da se napravi.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4327 poslato: 12. Decembar 2021. u 10:45 »
Kuća za AirBnb rentiranje, kao što sam ti jednom i spomenuo dok su još bile maline. ;)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Chat
« Odgovor #4328 poslato: 12. Decembar 2021. u 11:59 »
Komsa napravio bazen, kosarkaski teren, zidani rostilj, sredio kucicu top i izdaje.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #4329 poslato: 12. Decembar 2021. u 12:13 »
Znas li Dzo po kojoj ceni? Inace opasan taj komsa... Jaka ti konkurencija  :)
A sto si odustao od malina? Mogo si neki strucni savet od BataSvete da trazis  :grin:

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4330 poslato: 12. Decembar 2021. u 15:04 »
Znas li Dzo po kojoj ceni? Inace opasan taj komsa... Jaka ti konkurencija  :)
A sto si odustao od malina? Mogo si neki strucni savet od BataSvete da trazis  :grin:
I ovo i prošlo leto nekoliko puta sam rentirao takve kuće iz zajebancije i cene se kreću između 150 i 500 eur/dan. Pričam o luksuzno sređenim kućama sa bazenom, a ne o nekim starim kućama sa montažnim ili bazenima na naduvavanje. Recimo da je u proseku cena jednodnevnog najma za lepo sređenu kuću sa bazenom oko 250-300 eur za 1 dan (naravno sa uključenim noćenjem), i računaj da moraš rezervisati solidno unapred jer su obično bukirane par nedelja unapred. Ako si fleksibilan sa radnim vremenom, onda možda možeš da ubodeš neki termin radnim danom, ali skoro da nema šanse da rezervišeš danas za sutra, čak i kada su radni dani. Check-in je obično oko 11-12, a check-out do 10-11... Drugara smo letos naložili iz zajebancije da stavi svoju kuću na Airbnb (ozbiljno napucana vila) za 800 eur/dan i u roku od 2 sata dobio je prvi buking. :) Naravno lik nije u fazonu da se bavi time i nije hteo da ide dalje, a nama je bila fora da mu dokažemo da može jer je bio u fazonu da nema šanse za toliko da je renta.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Chat
« Odgovor #4331 poslato: 12. Decembar 2021. u 15:12 »
Baš htedoh reći da je Stefano bolje upućen kolike su cene iznajmljivanja vikendica u Novom Sadu i okolini. Ja se nisam još raspitivao.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk



Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #4332 poslato: 12. Decembar 2021. u 15:22 »
Ocekivao sam da je preko 100evra a bas me zanima kako li izgledaju te vikendice sto su 500e na dan... Za kuce, vile itd to me ne zanima tu ima svasta i znam da cene idu visoko...Ne planiram nista jer je mnogo a i ovo sto imam zadovoljava za sada  :)

Dzo a sto odustade od malina? Vidis cena nikad veca bar ja tako nesto nacuo...  :D

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Chat
« Odgovor #4333 poslato: 12. Decembar 2021. u 15:36 »
Nema se vremena, a i nije mi nešto išlo

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #4334 poslato: 12. Decembar 2021. u 15:44 »
Bice bolje kad nasadis kucu i m. stanicu  ;) :tu:

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4335 poslato: 12. Decembar 2021. u 17:01 »
bas me zanima kako li izgledaju te vikendice sto su 500e na dan... Za kuce, vile itd to me ne zanima tu ima svasta i znam da cene idu visoko...
Pa to zapravo i nisu vikendice, već ozbiljno sređene kuće/vile koje se nalaze van gradova. Ima ih dosta po FG, Vojvodini, okolini BG-a, ali ih sve više ima u ponudi i po centralnoj Srbiji. Možeš ih lako naći na Airbnb-u, poigraj se sa malo filterima (uključen bazen, cena...) i lako ćeš naći šta ima u ponudi od tih luksuznijih kuća za provod i zajebanciju. :)

Često ih otkrivam i na Instagramu. Evo ti 2 primera za oko 500 eur/noć u sezoni: https://instagram.com/vila_valjevska_oaza_2/ https://instagram.com/wtf__house/

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #4336 poslato: 12. Decembar 2021. u 18:41 »
Pogledao sam, glavni filter mi bio cena... Na Zlatiboru cini mi se najvise ima i tu je i  najskuplja...  Stvarno neke izgledaju fantasticno, da ne poverujes da su u nasoj zemlji :worthy: A od ove dve nekako mi se vise svidja V.oaza  :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4337 poslato: 12. Decembar 2021. u 18:48 »
Koji retard moraš da budeš ako imaš tolike pare da smeštaj uzimaš u Srbiji..  :rotf: :rotf: :rotf:

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4338 poslato: 12. Decembar 2021. u 18:57 »
Mareram, ne znam šta da ti kažem, ali meni je prvi parametar da je full gajba, a da li je Srbija ili ne, svejedno mi je. Takve stvari priuštiš sebi i svojima da bi uživao, a ne samo da bi prenoćio. S druge strane kada sam negde gde samo želim da prenoćim, npr. kada sam na nekom road trip-u, onda biram smeštaj sa cenom nižom cenom (gledam da bude ispod 200 eur noć za hotel ako sam u zapadnoj Evropi, a u istočnoj Evropi hoteli slične klase su obično 100-120 eur, ako ću samo prenoćiti). I tada ponekad na dan-dva napravimo "pauzu" u nekoj predrkanciji, ali tada se potpuno posvetimo sadržaju u samom smeštaju. E sad možda sam po oba pitanja za nekog retard, ali me u principu baš briga - svoje pare trošim kako ja hoću. :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.331
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #4339 poslato: 12. Decembar 2021. u 19:04 »
Pa i nije bas situacija da uzmes pasos i zapalis :( Corkirani smo vec dve godine i treba da mislis i o sertifikatu i testu i vakcini i masci... ma batalite me :(

Sto se mene tice, ne videh da nesto bas tih para vredi sem ako neka busty/booty ekskluziva nije ukljucena u cenu  :grin:
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"