Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Prognoza za Sitoniju  (Pročitano 2607 puta)

Van mreže Todorovic

  • *
  • Poruke: 13
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd - Niš
  • Posle sunca ide obično kiša :(
    • Vremenska prognoza
Prognoza za Sitoniju
« poslato: 11. Jun 2013. u 09:36 »
Ćao svima, planiramo Neos Marmaras na Sitoniji, gledam vreme http://www.tt-group.net/vremenska_prognoza/Grcka/Neos-Maramras.php i ne izgleda baš idealno.

Da li imate neke preciznije alate za drugu i treću dekadu juna, tj. da li da idemo ili da odlažemo letovanje za post sezonu. Ogromno hvala svima!

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Prognoza za Sitoniju
« Odgovor #1 poslato: 12. Jun 2013. u 02:45 »
Od petka će biti 30 C, ponedeljak, utorak 32-33 C.

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Prognoza za Sitoniju
« Odgovor #2 poslato: 12. Jun 2013. u 07:12 »
Gledao sam i ja juče nešto, ali zaista ne znam ove gotove prognoze da li pokazuju ispravno temperature, mada gledajući temperaturu na 850hPa, i tamo će od ovog vikenda biti toplije. Tako da bi trebalo kao što je i Stefano rekao od petka da bude sunčano i toplo vreme. E sad je još jedino pitanje temperatura mora :)

Van mreže Todorovic

  • *
  • Poruke: 13
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd - Niš
  • Posle sunca ide obično kiša :(
    • Vremenska prognoza
Odg: Prognoza za Sitoniju
« Odgovor #3 poslato: 12. Jun 2013. u 09:31 »
U međuvremenu stigla dojava od jednog drugara sa lica mesta, da jutarnji oblaci nisu ništa strašno, kiša i ako se desi je kišica, prođe za pet minuta i kupanjac se nastavlja. Kaže da je super još sada, tako da nas čeka super sezona.