Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum

Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Jul 2017 - III dekada
« Poslednja poruka roki poslato danas u 13:21 »
Suncano i toplo T 31*C..Po Hercegovini krenuli slabiji razvoji koji daju grmljavinu..Nadam se da ce se nesta konkretnije dole razviti,narocito na podrucju Čvrsnice kako bi u kakvoj takvoj mjeri pomoglo u gasenju pozara..

EDIT:Upravo ono sto sam naveo..Čvrsnica trenutno u sredistu zbivanja..

2
Pričaonica / Odg: Muzika
« Poslednja poruka Naum poslato danas u 12:42 »
Jes' tragedija stvarno, veliki bend su bili  :(
3
« Poslednja poruka sale pn poslato danas u 12:00 »
Inače fin pljusak (sudeći po barama) je bio južno od Paraćina, odnosno u okolini Ćićevca i Stalaća.
Ides zaobilaznicom u svoje rodno mesto. ;)

U Paracinu suncano i vrelo, bice danas oko 37C po svemu sudeci.
4
« Poslednja poruka Bart poslato danas u 11:26 »
Sokiran sam... Sta, kako , zasto sad nebitno... Jednostavno nije mogao da pobedi... Kad sam kupio prvi komp Numb i Breaking the habit i Faint su bile one koje su mi ubacili ovi iz prodavnice, podseti me na to vreme i kolko je puta to preslusano stvarno ne znam... Rip
5
« Poslednja poruka Zika poslato danas u 10:32 »
Dan počeo mirno, očekujem kišu danas. 32°C već  :ranting:

Od ponedeljka ću biti u Temišvaru tako da očekujte padavinske bombe u Melencima.
6
Prognoze / Odg: Jul 2017.
« Poslednja poruka Zika poslato danas u 10:31 »
Gledam ovaj gfs 12z i stalno se neke padavine vrte u Banatu pa mozda sada i u Melencima kod Zike padne dobra kisa...Hahahaha volim post da pocnem salom, oni veca kr nego mi ;) :grin:

Daće Bog da padne nešto, usaglasili su se svi modeli tačno iznad Melenaca  :grin:
7
« Poslednja poruka Zika poslato danas u 10:02 »
Otišao je, po mom mišljenju, najbolji skrimer na svetu. Bio mi je glavni idol u detinjstvu, uz njegove pesme sam prošao sve bitne trenutke u detinjstvu. Nemam više reči, slomljen sam kao da mi je neki bliski rod umro  :cry:

8
« Poslednja poruka krstivoje poslato danas u 09:02 »
pa sta je sa ovim centralnim delom zemlje, po gfs-u opet nema kise za nas, prvo vojvodina, a zatim jugozapad i jug sa akcijom, ovde ne verujem da se crta par mm  :facepalm: ali zato se crta nova tura pakla od sledeceg vikenda, to se obistini uvek, ma u kom satu bilo
9
« Poslednja poruka Naum poslato danas u 08:52 »
Jutro obećava prženje danas, već 28,5 C, a ni ovo malo Kosave nije od pomoći ...
10
« Poslednja poruka Milosh poslato danas u 08:26 »
^^ Danas i za vikend slabo i nedefinisano, ali pretežno jugozapadno/zapadno. U ponedeljak i utorak već izraženije jugozapadno, pogotovo u ponedeljak.

Ništa se bitnije nije promenilo na kartama. Ponedeljak i dalje ima potencijala da bude jedan od najzanimljivijih dana ove sezone, mada mu i nije neka konkurencija. Ali kakva je sezona, ne bi me čudilo da i ta kiša misteriozno nestane sa karata. :)
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10