Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Novi mladi članovi  (Pročitano 23464 puta)

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.777
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #60 poslato: 24. Oktobar 2010. u 22:15 »
Stefano, veruj mi da mi je ovih godinu dana prošlo najbrže u životu. :)
Hvala dikile i cTrL_AlT_DeleTTe!

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #61 poslato: 25. Oktobar 2010. u 08:40 »
Stefano, veruj mi da mi je ovih godinu dana prošlo najbrže u životu. :)

Kolega, videćeš, svaka sledeća godina ide sve brže. Evo meni prolete 11 godina k'o od šale, više i ne znam gde su. Život će ubaciti u treću, pa u četvrtu. A vas dvoje, vežite se da ne ispadnete na nekoj krivini.

I nemojte želeti detetu da bude forumaš. Neka dete o tome samo odluči. A mi ćemo biti posebno srećni ako ga ovaj forum privuče.
Ja detetu samo želim da bude slobodan i srećan, pa makar ga meteorologija ne privlačila. I neka sreća bude zarazna!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.777
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #62 poslato: 26. Oktobar 2010. u 13:45 »
Evo jedne rođendanske i kako smo proveli prelepo nedeljno prepodne sa punih godinu dana

moja prva rođendanska torta



žuto igralište







baš je veliki



na klupi u parku



name it newborn




Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #63 poslato: 26. Oktobar 2010. u 15:02 »
Pravi delija,nema sta!
Fantasticne slike Boce, jesenja idila. Kao i obicno vodis racuna na svaki detalj koji se nadje na tvojim slikama...


I nemojte želeti detetu da bude forumaš. Neka dete o tome samo odluči. A mi ćemo biti posebno srećni ako ga ovaj forum privuče.
Ja detetu samo želim da bude slobodan i srećan, pa makar ga meteorologija ne privlačila. I neka sreća bude zarazna!
Prince tema se zove "Novi mladi clanovi", a samim tim to "clanovi" vec ukazuje na clanstvo na ovom forumu, vise figurativno i onako sale radi.
Naravno da bih porucio i zeleo svakom detetu da bude clan ovakvog ili nekog slicnog foruma jer nas forum pre svega ima naucnu pozadinu sto je svakako dobra stvar a takvih je malo.
Naravno da je stvar izbora svakog pojedinaca sta ce da radi i kakav ce hobi da ima ali bolje da se bavi meteorologijom iz hobija nego da visi na fejsbuku ili se zaglupljuje raznim igricama i slicno.
« Poslednja izmena: 26. Oktobar 2010. u 15:15 ciklon »

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #64 poslato: 26. Oktobar 2010. u 16:25 »
Prince tema se zove "Novi mladi clanovi", a samim tim to "clanovi" vec ukazuje na clanstvo na ovom forumu, vise figurativno i onako sale radi.
Naravno da bih porucio i zeleo svakom detetu da bude clan ovakvog ili nekog slicnog foruma jer nas forum pre svega ima naucnu pozadinu sto je svakako dobra stvar a takvih je malo.
Naravno da je stvar izbora svakog pojedinaca sta ce da radi i kakav ce hobi da ima ali bolje da se bavi meteorologijom iz hobija nego da visi na fejsbuku ili se zaglupljuje raznim igricama i slicno.

U pravu si, ciklon. Ponekad preozbiljno shvatam sve alegorije. Šta ćeš, to ide sa godinama.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #65 poslato: 26. Oktobar 2010. u 18:32 »
u, ala se uozbiljio pred tortom, ko da razume da i on matori :)
a slike sa jesenjim liscem su predivne!

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.449
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #66 poslato: 26. Oktobar 2010. u 21:48 »
čestitke gvozdenu! :super: prelepe su fotke, značniće mu kada ih bude gledao kada poraste :)

Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #67 poslato: 26. Oktobar 2010. u 22:05 »
E super su fotke, Gvozden je prelijep i preveseo!

Ciklon, to kao da sam ja pisao :) Slazem se sa tobom skroz.

 


Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #68 poslato: 26. Oktobar 2010. u 22:15 »
a znate, ja vise nisam 'newborn'
/nesto mi i rukavi kratki/ -
bas sam veliki ;)

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.777
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #69 poslato: 26. Oktobar 2010. u 22:55 »
Hvala svima na lepim rečima i pohvalama za fotke!!

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #70 poslato: 27. Oktobar 2010. u 10:47 »
Meni Gvozden bas lici na tvoju Bojanu... svaki dan ti je sigurno interesantniji od prethodnog sa njim, mogu misliti kako ce biti kad progovori, pa prva rec...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #71 poslato: 27. Oktobar 2010. u 10:49 »
Meni Gvozden bas lici na tvoju Bojanu...

Ma nemaš pojma, Stef! ;) Pljunuti tata!
Dobro, liči i na Bojanu. Neće kruška da padne pod šljivu, nego pod krušku.

A ne brini, garant već nešto mrsi. Bar 'mama', tata', 'baba' itd. Ima još koji mesec do pravog govora. ne zamerite mi, ali to je ipak dečak.
Sećam se kada sam čekao da moj sin nešto progovori. Počeo je sa navedenim rečima, pa je sve kratio na jedan slog ('ba', 'ma', 'ta')... onda je rekao svoju prvu dvosložnu reč 's-se' ('srce')... do sledeće reči osedeh čekajući, a onda sam počeo da mu govorim (i dan-danas) 'ćuti, bre', 'dosta' i slično. Tako je to kada roditelj ne zna šta hoće, pa menja svoje želje. :D
Vidim, uskoro će i prvi samostalni koraci. Još ima pridržavanja, ali za Novu godinu nećete moći da ga stignete. Otkriće vam sve skrivene ćoškove po kući. ;D
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...


Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.777
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #72 poslato: 27. Oktobar 2010. u 11:08 »
O tome na kog liči neću ništa reći.
Kad se budem setio daću vam rane verzije Bojane i mene pa odlučite sami. :)

Mali brblja puno toga na nekom samo njemu razumljivom jeziku, ali popred toga kako reče ptprince govori mama, tata, baba, dede. Prvi koraci će doći vrlo brzo, nadam se kao i prvi sneg. :)

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #73 poslato: 27. Oktobar 2010. u 11:25 »
Mali brblja puno toga na nekom samo njemu razumljivom jeziku, ali popred toga kako reče ptprince govori mama, tata, baba, dede.

Svi mališani tog uzrasta ima neki svoj jezik. I svaki je posve originalan. Eventualno blizanci mogu imati isti jezik, čak ga mogu gajiti i poneku godinu, pa se domunđavati na njemu da ih niko ne razume.

Dok uče jezik roditelja, svako dete će imati neki svoj (pogrešan) način izgovora reči koji svakako nastaje pod uticajem tog njihovog jezika. Nema dva deteta, a da neku reč ne igovaraju pogrešno na isti način.

Kad nauče jezik roditelja, svoj jezik naprosto zaborave i više ga se nikad ne sete.

Ma, Gvozden liči na sebe. Videćeš, kolega, kad budeš za koju godinu video njega većeg kako se neprimetno promenio (jer ga gledaš svaki dan), pa pogledaš ove slike iz klinačkog doba. Fizionomija lica je već formirana i prepoznatljiva. Po čemu, pokazaće vreme.

Moja deca više liče na mamu nego na tatu, ali kako sinak raste, sve više liči i na oca. Bebeće fotke su pljunute mamine iz bebećeg doba. Ali, često se dešava da fizionomija lica bude na jednog, a narav na drugog roditelja (bar ja imam takvo iskustvo). Pa ti, kolega, biraj.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #74 poslato: 29. April 2011. u 16:50 »
Zdravo drugari, zovem se Sofija i rodjena sam 22.04.2011. godine, na rodjenju sam imala 2880 gr i bila dugacka 49 cm. Moja mama je htela da me vidite jer cu mozda i ja jednom postati clan ovog prelepog foruma.

Mooj taja i ja


Ja  uspavana


Izigravam princezu koja se baskari u svom malom zamku


Ja i dalje uspavana...eh slikuju me samo kada pawam, moracu da im kazem da sacekaju da malo progledam :)


Puno vas pozdravljam, a reci cu mami da okaci jos po neku moju slicku da vidite kako rastem :) Caooooooo



Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.575
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #75 poslato: 29. April 2011. u 17:25 »
Super Brandzi, mala Sofija je prava secerlema...

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #76 poslato: 30. April 2011. u 01:08 »
Brandzi cestitam ti na najvaznijoj stvari u zivotu. Neka je mala Sofija ziva i zdrava!!!

Inace je jako lepa beba i nadam se mirna.  :D
Super slike, uzivajte i ponekad okaci fotografiju da vidimo kako napreduje malecka.  :super:

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #77 poslato: 30. April 2011. u 02:04 »
Bas mi je drago zbog tebe i Srdjana... cestitke jos jednom..!!

Van mreže Joyss

  • *
  • Poruke: 35
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #78 poslato: 03. Maj 2011. u 08:31 »
Brankice, od srca čestitam!!! Neka je zdrava, vesela i nasmejana, a i vi sa njom!
Inače, pravi je šećer, pa iščekujemo mnogo novih slika :)

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Odg: Novi mladi članovi
« Odgovor #79 poslato: 03. Maj 2011. u 10:19 »
Hehe... extra sličice, prava je princeza :)

Ulepšašte forum! :)