Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program  (Pročitano 101901 puta)

Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.858
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)
Stvarno deluje nerealno da antene dovlače topao vazduh iz Afrike u Srbiju da bi mi imali ekstremno toplo leto , gluposti!

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
Ma, ja pričam o teorijama zavere uopšte.
-3C...32C

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Ja sam 100% siguran da postoje. Samo, problem je u tome sto onda niko ne zna za to, osim samih zaverenika :)
Zar neko stvarno misli da neko preduzima sveopsti poduhvat kontrole stanovnistva, a takav je amater da, recimo, zaboravi kanticu boje na prozoru, pa da provale po tome...

Van mreže SimonMK

  • *
  • Poruke: 17
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #63 poslato: 04. Septembar 2012. u 15:49 »
Прочитајте нешто занимливо за ХААРП антените. Статијата е објавена на еден македонски портал.

ЛИНК :

http://kurir.mk/svet/vesti/83278-HAARP-antenite-ke-donesat-zemjotresi-i-poplavi-vo-oktomvri-na-Balkanot

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #64 poslato: 05. Septembar 2012. u 11:25 »
 Talentovani osnovac iz nacrtne geometrije je resio zagonetku za nekoliko min; kada se od isecka kruga trazi centar kruznice dodje se ovde>http://www.redicecreations.com/article.php?id=9557. Odnosi se na Re odgovor i pitanje;http://i49.tinypic.com/24g4r3p.jpg

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #65 poslato: 05. Septembar 2012. u 11:48 »
Tekstovi iz Kurira, osnovci koji resavaju zadatke, tragovi rakete i slika necega?
Kada se sabere, sta dobijemo?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #66 poslato: 05. Septembar 2012. u 12:34 »
 Dobijemo jednacinu; (teorija zavere)+(chemtrail +haarp+mediji)=(pune cekaonice ambulanti + prazna gradska izletista + susu) + (dodaj sam...)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #67 poslato: 05. Septembar 2012. u 16:45 »
A šta misliš, recimo 1928, je l' isto HAARP delovao..?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #68 poslato: 05. Septembar 2012. u 23:54 »
  Nije te godine postojao haarp.Za susu se moze reci da je pod znakom pitanja obzirom na ciklicno ponavljanje, ali za zdravlje stanonistva sam i ranije postavljao pitanje da li je zadnjih 5-6god.( pogotovo ove god.) odgovorno npr. sunce tj. zracenje isl. ili nekakva vestacka stvar? Odgovor je bio da je; sve pocelo ranije (teorija zavere) i da nema  veze sa prirodom.Mada, uvek postoje informacije i dezinformacije na temu uticaja geoinzinjeringa na klimu, sto spada u rubliku; paranoja.Uzgred, u subotu i nedelju 1sep.2012. je na Adi bilo par hiljada ljudi po lepom suncanom danu, naspram proslih godina kada je u istom terminu bilo par stotina hiljada ljudi.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #69 poslato: 06. Septembar 2012. u 01:03 »
Citat
u subotu i nedelju 1sep.2012. je na Adi bilo par hiljada ljudi po lepom suncanom danu, naspram proslih godina kada je u istom terminu bilo par stotina hiljada ljudi.
Znači uzrok slabe posećenosti na Adi prvog vikenda u septembru je haarp..? Je l' imaš ti neke konkretne podatke, a ne odokativne procene, to mene zanima.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #70 poslato: 06. Septembar 2012. u 02:09 »
 Konkretno bi bilo da se napise poduzi spisak simptoma i bolesti uzrokovane radioloskim ozracivanjem ne znam od cega (pretpostavlja se da haarp ima tu moc da masovno intoksinira vecu povrs i stanonistvo) Ako hocete ja vam mogu napisati koji su to ocigledni simtomi i bolesti od kojih pati oko 95% ljudi, ali to je vec opisivano na vise mesta i uglavnom se svodilo da je u pitanju paranoja?Dovoljno je samo da pazljivije pogledate vase nokte koji su pokazatelj stanja u organizmu zadnjih 1 god. i bice vam jasno?

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #71 poslato: 06. Septembar 2012. u 07:43 »
Na koji nacin si povezao simptome (koji su pod znakom pitanja), sa HAARP-om?

Citat
Dovoljno je samo da pazljivije pogledate vase nokte koji su pokazatelj stanja u organizmu zadnjih 1 god. i bice vam jasno?

Pogledao sam. Sta mi je sad jasno, a sta mi nije jasno?


Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #72 poslato: 06. Septembar 2012. u 08:19 »
  Ako su vam nokti na palcevima ruku i nogu lepi, glatkih i zaobljenih povrsina kao na casi vi ste srecnik koji spada u onih 5% zdravih.Medjutim, ako imate uzduzne i poprecne pruge i brazde tj. tzv; staracke brazde, Reilove i Mesijeve brazde, spadate u grupu od 95% "paranoika" sa ociglednim simptomom akutne intoksikacije i hronicnog ozracivanja od nepoznatog uzroka koje traje zadnjih 5-6god.Zanivljivo je da su Reilove brazde uocene kod svih uzrasta na istom mestu sto ukazuje da su nastale u istome danu ( po med. literaturi relove brazde su; simptom trovanja organizma jakim otrovom poput arsena isl, predstavlja zastoj zivota). Staracke bore nokta su takodje vidljive kod vecine mladih ljudi sto govori o hronicnoj izlozenosti stetnom uticaju.Nadam se da je ovo dostatno ili hocete jos detaljnijih opisa konkretnih dokaza? Dat prilog bolesnog nokta slikan 20jan.2012god;http://wm51.inbox.com/thumbs/d8_16b650_a4b1166d_oJ.jpg.thumb

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #73 poslato: 06. Septembar 2012. u 08:30 »
Konkretno bi bilo da se napise poduzi spisak simptoma i bolesti uzrokovane radioloskim ozracivanjem ne znam od cega (pretpostavlja se da haarp ima tu moc da masovno intoksinira vecu povrs i stanonistvo) Ako hocete ja vam mogu napisati koji su to ocigledni simtomi i bolesti od kojih pati oko 95% ljudi, ali to je vec opisivano na vise mesta i uglavnom se svodilo da je u pitanju paranoja?Dovoljno je samo da pazljivije pogledate vase nokte koji su pokazatelj stanja u organizmu zadnjih 1 god. i bice vam jasno?

Ma daaaj,hajde lepo napisi KAKO to haarp utice na zdravlje,vreme itd.Daj dokaze,a ne tu da nagadjas neke gluposti.I u kom delu barajeva su te antene,da idem licno da ih vidim (ako uopste i postoje)??

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #74 poslato: 06. Septembar 2012. u 08:35 »
Medjutim, ako imate uzduzne i poprecne pruge i brazde tj. tzv; staracke brazde, Reilove i Mesijeve brazde, spadate u grupu od 95% "paranoika" sa ociglednim simptomom akutne intoksikacije i hronicnog ozracivanja od nepoznatog uzroka koje traje zadnjih 5-6god.
Problemi sa noktima su kod ljudi prisutni, pa otprilike od kako je nastao nokat. Na noktima se reflektuju sve promene u organizmu, od nedostatka minerala ili vitamina, pa do problema sa nekim unutrasnjim organima (kao posledica nedostatka ili viska necega).
Izjava da to traje poslednjih 5-6 godina je cista laz.

Zanivljivo je da su Reilove brazde uocene kod svih uzrasta na istom mestu sto ukazuje da su nastale u istome danu
U istome danu????
Odakle ti ova tvrdnja, jel imas neki izvor?

Staracke bore nokta su takodje vidljive kod vecine mladih ljudi sto govori o hronicnoj izlozenosti stetnom uticaju.
Bore kod mladih ljudi mogu da se jave iz milion razloga.
Jedan od njih je prirodno opustanje koze.

Nadam se da je ovo dostatno ili hocete jos detaljnijih opisa konkretnih dokaza?

Kako to mislis JOS konkretnih dokaza? Ovo su kao dokazi?
Pre svega odgovori mi na pitanje kako si ovo povezao sa harpom i zaverama?

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #75 poslato: 06. Septembar 2012. u 08:53 »
  Ako su vam nokti na palcevima ruku i nogu lepi, glatkih i zaobljenih povrsina kao na casi vi ste srecnik koji spada u onih 5% zdravih.Medjutim, ako imate uzduzne i poprecne pruge i brazde tj. tzv; staracke brazde, Reilove i Mesijeve brazde, spadate u grupu od 95% "paranoika" sa ociglednim simptomom akutne intoksikacije i hronicnog ozracivanja od nepoznatog uzroka koje traje zadnjih 5-6god.Zanivljivo je da su Reilove brazde uocene kod svih uzrasta na istom mestu sto ukazuje da su nastale u istome danu ( po med. literaturi relove brazde su; simptom trovanja organizma jakim otrovom poput arsena isl, predstavlja zastoj zivota). Staracke bore nokta su takodje vidljive kod vecine mladih ljudi sto govori o hronicnoj izlozenosti stetnom uticaju.Nadam se da je ovo dostatno ili hocete jos detaljnijih opisa konkretnih dokaza? Dat prilog bolesnog nokta slikan 20jan.2012god;http://wm51.inbox.com/thumbs/d8_16b650_a4b1166d_oJ.jpg.thumb

Kakvo trovanje?!Odmah cu ti reci da ti to nista nije tacno.Na nokatnoj ploci se mogu uociti promene.Modri nokti-oboljenja srca ili KVS.Nokti koji se perutaju-psorijaza.Nokti koji se lome,pucaju-gljivicna oboljenja.Fleke na noktima-tumor.Promena boje nokta-nedostatak gvozdja.ima jos,mrzi me da pisem.Ako si nesto nacuo nemoj odmah da dodajes neke neistine.A kakvi su ti ovo %?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #76 poslato: 06. Septembar 2012. u 08:59 »
Re;"Ma daaaj,hajde lepo napisi KAKO to haarp utice na zdravlje,vreme itd.Daj dokaze,a ne tu da nagadjas neke gluposti.I u kom delu barajeva su te antene,da idem licno da ih vidim (ako uopste i postoje)??"  Izgled nasih noktiju nije nikakva glupost vec lampica alarma da se nesto lose desava u organizmu. Ne znam uzrok (pretpostavlja se da haarp ima tu moc u sadejstvu sa chemtrals'om)? Takodje nisam nadlezan da se bavim uzrokom (postoje nadlezne sluzbe) vec se duze vremena bavim pokusajem zalecenja tog stetnog delovanja (detox, zdrava ishrana, sport itd.)Koliko je haarp mocan govori cinjenica da moze ako hoce da unisti zivot za 1 dan, dok ovako "srecni" smo izlozeni hronicnim dugogodisnjim blagim delovanjem? U Barajevu nema nikakvih antena, ali ih zato ima svuda oko vas (mobtel), dok je najbliza haarp antena udaljena 3650km severno od Beograda (manifestuje se svake noci od 1h15min na sat24 u visual modu)?
Re zaraza: "nedostatak vitamina i minerala","    Zanivljivo je da su Reilove brazde uocene kod svih uzrasta na istom mestu sto ukazuje da su nastale u istome danu

"U istome danu????
Odakle ti ova tvrdnja, jel imas neki izvor?"
Imate oci pa pogledajte sami, kod sebe , kod drugih.Kakav izvor? Kad udjem u gradski prevoz tj. autobus pun putnika ili posmatram na plazi vidim te ocigledne promene.Ako npr. svi imaju na palcu Railovu brazdu na istome mestu, noramalno je da su svi nesto gadno pojeli tog dana.Sto se tice starackih bora, normalno je da ih imaju stare osobe.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #77 poslato: 06. Septembar 2012. u 09:12 »
Re zec; imam razumevanja za Vas stav u smislu nepriznavanja (prvi stepen) necega ociglednog.Uostalom bavite se preciznim merenjem i posmatranjem prirodnih pojava u atmosferi, pa ne bi bilo zgoreg da na slican nacin obratite paznju i na znake na sebi i drugima uz edukaciju o datoj temi.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #78 poslato: 06. Septembar 2012. u 09:17 »
Izgled nasih noktiju nije nikakva glupost vec lampica alarma da se nesto lose desava u organizmu. Ne znam uzrok (pretpostavlja se da haarp ima tu moc u sadejstvu sa chemtrals'om)?

Na osnovu cega se pretpostavlja? Na osnovu cega se odbacuju UOBICAJENI razlozi za promene na noktima?

Koliko je haarp mocan govori cinjenica da moze ako hoce da unisti zivot za 1 dan, dok ovako "srecni" smo izlozeni hronicnim dugogodisnjim blagim delovanjem?

To nije nikakva cinjenica, to je tvoja zelja da bude tako. Cinjenica se zasniva na dokazu.

U Barajevu nema nikakvih antena, ali ih zato ima svuda oko vas (mobtel),
Da li znas u kom spektru zraci mobilni telefon? Da li znas kako to zracenje utice na coveka, tj. na zivi organizam?

dok je najbliza haarp antena udaljena 3650km severno od Beograda (manifestuje se svake noci od 1h15min na sat24 u visual modu)?
Sta se manifestuje? Da li si poredio HAARP izvestaje (dostupni online) sa tim necim sto se manifestuje?

Zanivljivo je da su Reilove brazde uocene kod svih uzrasta na istom mestu sto ukazuje da su nastale u istome danu
Izvor?

Imate oci pa pogledajte sami, kod sebe , kod drugih.Kakav izvor? Kad udjem u gradski prevoz tj. autobus pun putnika ili posmatram na plazi vidim te ocigledne promene. Ako npr. svi imaju na palcu Railovu brazdu na istome mestu, noramalno je da su svi nesto gadno pojeli tog dana.

Znaci ti tek tako, bacis pogled i zakljucis da su "svi nesto lose pojeli" u tome danu :)
Da li si svestan sta si napisao :)

Sto se tice starackih bora, normalno je da ih imaju stare osobe.

To sto ti zoves "staracke" bore nastaje starenjem, od sunca, od pusenja, losom hidratacijom, itd - znaci uglavnom pod uticajem spoljnih faktora, sto nije nikakvo cudo jer je koza najveci organ u telu i izlozena je 24 sata dnevno. Bore takodje mogu da nastanu i kao posledica nekih bolesti, sto nije tako cest slucaj.
Bore mogu da pocnu da nastaju vec sa 30 godina i to nije nista neobicno. Takodje, nije neobicno ni da ljudi od 50-60 godina uopste nemaju bore.

Odakle ti uopste da je to "boranje" masovna pojava?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #79 poslato: 06. Septembar 2012. u 09:28 »
Re zaraza;"Znaci ti tek tako, bacis pogled i zakljucis da su "svi nesto lose pojeli" u tome danu :)
Da li si svestan sta si napisao" Hej zaraza, razumem tvoje nedoumice ali stvarnost je takva kakva jeste.Uzgred, ne spadam u onu grupu ljudi sto bi zelela propast za 1 dan. Po savesti sam susta suprotnost i tezim ka zdravlju.