Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Meteo chat  (Pročitano 1343837 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.287
  • Lokacija: Beograd
Odg: Meteo chat
« Odgovor #100 poslato: 04. Februar 2013. u 02:50 »
Slavke sram te bilo...koliko si jadan da pominjes da ces da stavis necije slike na meteo forum, jadnice jedan bolesni, leci se..

izbacite me posle ovog ne interesuje me, morao sam.ovo da kazem tom paceniku

I za Raleta nemam komentar zaista..  :-X tom coveku je toliko dosadno da je dosao ovde da komenatrise ko ima kakav nick..

Van mreže Fraka

  • **
  • Poruke: 821
  • Lokacija: Kotor - World wide
Odg: Meteo chat
« Odgovor #101 poslato: 04. Februar 2013. u 03:01 »
Sto se sekirate oko ovog lika  ;)
Neko ko je spreman da se raspravlja i da proziva osobe od 16 godina ne zasluzuje da se oko njega dize frka  :-*

Uostalom na meteo forumima treba imati lokaciju.. Ispuni to, pokusaj da se ponasas kao i ostali i ne glumi pametnjaka, jer budi siguran, ja ti kazem da nisi pametan. Probaj da se uklopis.

Da se vratimo na temu. Nekako iz iskustva mi se cini da naredni period nece proci bez jednog solidnog snjegopada. Konstantna hladnoca je tu, a formirace se vec nesto.. GFS to vidi nesto bolje od EC al imam neki osjecaj da ce 00z EC biti dobar, vidjecemo  :D

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Meteo chat
« Odgovor #102 poslato: 04. Februar 2013. u 09:33 »
Славке, питао сам те, јер ти уопште не верујем да радш у РХМЗУ-у.

Са којим правом ти некоме претиш да ћеш да изабациш слике, дечко има свој стил и познаје метеорологију сасвим добро, уосталом да видиш моје слике вероватно би изјавио да сам неки алкос или хулиган, али слике не чини човека и његову личност !!!  ;)

ГФС јутрос лошији, тј. нема падавина за викенд или их има сасвим мало, док ЕЦ без осцилација у односу на последњи излаз.

ГФС даје ледене дане од петка до недеље.

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #103 poslato: 04. Februar 2013. u 10:55 »
Uostalom na meteo forumima treba imati lokaciju.. Ispuni to, pokusaj da se ponasas kao i ostali i ne glumi pametnjaka, jer budi siguran, ja ti kazem da nisi pametan. Probaj da se uklopis.

Uopšte ne glumim pametnjaka. Već je kako stvari stoje napad najbolja odbrana, u tome je stvar. Tako da ja argumentovano "napadam" oni koji su mene, samo jer sam branio člana Raleta. Ali izgleda je to sve otišlo u pogrešnom pravcu, pa sam sad ja ovde glavno smetalo...ili kako to već da definišem. Neću da dozvolim obmane i napade - jer ne vidim šta sam zgrešio nekim suprotstavljenim stavovima.

Славке, питао сам те, јер ти уопште не верујем да радш у РХМЗУ-у.
Са којим правом ти некоме претиш да ћеш да изабациш слике, дечко има свој стил и познаје метеорологију сасвим добро, уосталом да видиш моје слике вероватно би изјавио да сам неки алкос или хулиган, али слике не чини човека и његову личност !!!  ;)

Sa kojim pravom vi mene prozivate i pravite halabuku oko toga gde ja radim? Zašto je to toliko bitno? I to nije RHMZU, ili THRMRHUT šta si već hteo reći...već RHMZ.
Kakve ste samo napade na mene izvršili, ako kažem i gde radim...otvara se mogućnost da me neko od pojedinaca ovde ubije. Eto takav se utisak stiče...

I još jednom da iskoristim priliku, s obzirom da se ja sasvim normalno ponašam, kada se tako i prema meni ophodi...da se uklone svi moji dosadašnji postovi, jer im ovde izgleda nije bilo mesto. Ne vidim problem da se to uradi, kada smo već kod poštenja i demokratije.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Meteo chat
« Odgovor #104 poslato: 04. Februar 2013. u 11:03 »
Нико тебе не напада, када немаш аргументе да се расправљаш, онда претиш да ћеш поставити слике на форум итд, питаш некога да ли је можда админ или модератор, схвати да се си својим понашањем заслужио да ти оштрије одговарамо  ;)

И пробај да се уклопиш, то није уопште тешко, качи слике у актуелним, пиши у прогнозама и лепо образложи то и нико те неће нападати, а ако нећеш, онда нема више сврхе водити расправку у недоглед.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Meteo chat
« Odgovor #105 poslato: 04. Februar 2013. u 11:13 »
Slavke je dobio "odmor" od 30 dana.


Van mreže Slavkone

  • Poruke: 1
Odg: Meteo chat
« Odgovor #106 poslato: 04. Februar 2013. u 11:29 »
Hehe, dobar si, ali je Slavke IT stručnjak...pa ne samo da ume da promeni IP adresu, već i mnogo više od toga.
Primera radi, hoćeš ti da ukloniš moje postove ili da se ja poigram sa bazom podataka, a došao sam iz Amerike?  ;)

Da ne dižemo frku. Nije bilo potrebe za banom.
Opušteno, ja ću svakako forum napustiti... ;) ali mi je žao što sam pogrešno protumačen i sprečen da popričam sa normalnim ljudima poput Frake i sličnih.
Nalog sam napravio samo da napišem još ovaj post. Opušteno, uživajte.

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
Odg: Meteo chat
« Odgovor #107 poslato: 04. Februar 2013. u 12:07 »
Ne treba ništa da se briše. :popcorn:
-3C...32C

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Meteo chat
« Odgovor #108 poslato: 04. Februar 2013. u 13:13 »
Hehe, dobar si, ali je Slavke IT stručnjak...pa ne samo da ume da promeni IP adresu, već i mnogo više od toga.
Primera radi, hoćeš ti da ukloniš moje postove ili da se ja poigram sa bazom podataka, a došao sam iz Amerike?  ;)
Priznajem, zaista si veliki stručnjak, međutim prilikom registracije si potpisao da prihvataš sve uslove, a među njima je i 15.pravilo. Tako da, žao mi je.

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Meteo chat
« Odgovor #109 poslato: 04. Februar 2013. u 13:27 »
Hehe, dobar si, ali je Slavke IT stručnjak...pa ne samo da ume da promeni IP adresu, već i mnogo više od toga.
Primera radi, hoćeš ti da ukloniš moje postove ili da se ja poigram sa bazom podataka, a došao sam iz Amerike?  ;)
A ti si onda radio u Americkom RHMZ-u , e sad tek kontam, pa sto ne rece odmah covece...   ???
Mozda si strucnjak za kompjutere i znas sa njima ali definitivno ne znas da lazes.
A u lazi su kratke noge Slavke...  :-*

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Meteo chat
« Odgovor #110 poslato: 04. Februar 2013. u 13:44 »
Hidrometeoroloski zavod United States of America   :histerija: 
« Poslednja izmena: 04. Februar 2013. u 13:59 Srbin »

Van mreže danijel

  • **
  • Poruke: 1.494
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Meteo chat
« Odgovor #111 poslato: 04. Februar 2013. u 23:31 »
Videcemo sta ce biti ne treba se nervirati...Da bih iole raveselio zimoljupce evo jedan mali podsetnik proslog februara vidjeno mojom kamerom ;) uzivajte bar malo...;) http://www.youtube.com/watch?v=W9CzLUdTEUE a ova druga je tog istog februara jednog mog prijatelja novinara... http://www.youtube.com/watch?v=LlMgrZiav-s :) a ovo samtek i ja video sad...http://www.youtube.com/watch?v=X5dEjqmmGW8


Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.146
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Meteo chat
« Odgovor #112 poslato: 04. Februar 2013. u 23:47 »
Evo i ja da postavim snimak jedan od proslog febuara iako mozda nije mesto,ali da se nadovezem na danijela.Da nisam imao ispit taj dan bolje bi ovo bilo zabelezeno. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=D7r-EStir80&list=UURxsffg_tcNczoC5AmAcQ4g&index=5


Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Meteo chat
« Odgovor #114 poslato: 08. Februar 2013. u 15:22 »

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.167
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Meteo chat
« Odgovor #115 poslato: 08. Februar 2013. u 15:29 »
^^ ^^ Naravno,novinari samo gledaju da što više preuvelilčaju događaj da bi što više pažnje privukli.

Pa i za onaj sneg kod nas u februaru (koji jeste ruku na srce bio zaista velik) moji iz Švajcarske su često zvali da pitaju kakva nas je to elementarna nepogoda zadesila jer su  na TV-u tamo ko zna šta sve napričali.

BTW biće snega čini se ovde već od sutra ujutru,ali ne treba očekivati ništa konkretnije do kasnih večernjih sati.

NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Meteo chat
« Odgovor #116 poslato: 08. Februar 2013. u 15:40 »
 ^^

Al najjace novinari ono opet istorijska oluja,a jedna takva vec bila krajem 2012 xD pa ne dogadjaju se istorijske oluje 3 x godisnje :)

Ali amerikanci ispraznili rafove i prodavnice itd kao da ce pasti 5 metara senga pa nece moci iz kuce da izadju,kod Mene u Ivanjici prosle godine palo 1m snega,a kod njih evo verovatno ni toliko nece pasti ,mozda negde,pa je sve normalno funkcionisalo,a kod njih ce biti katastrofa :). . . haha ali novinari preteruju. . .

EDIT: Sada vidim u Bostonu trpa :D

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.690
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Meteo chat
« Odgovor #117 poslato: 08. Februar 2013. u 16:14 »
 ^^ Srbine jel možeš da mi pošalješ live cameru za Boston ja celo vreme guglam, i ništa ne nađoh???  :sos:

Van mreže danijel

  • **
  • Poruke: 1.494
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrsac

Van mreže vladetaj

  • Poruke: 1
  • Starost: 53
  • Lokacija: Bela Voda, Krusevac
Odg: Meteo chat
« Odgovor #119 poslato: 08. Februar 2013. u 18:12 »
Live cam Boston ali se nesto ne vidi da se beli
http://www.boston.com/yourtown/boston/downtown/blizzard_2013_cam/