Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Meteo chat  (Pročitano 1343861 puta)

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Meteo chat
« Odgovor #80 poslato: 03. Februar 2013. u 12:10 »
Ево ме и мене назад, мало сам се охладио и одлучих да се вратим на форум, нећу да се нервирам због других који су овде само да би неког омаложавали и да један од омиљених хобија стављам у други план.

Настављамо дружење.  :D

Van mreže marko79

  • *
  • Poruke: 366
  • Starost: 45
  • Lokacija: bečej
  • carpe diem
Odg: Meteo chat
« Odgovor #81 poslato: 03. Februar 2013. u 12:14 »
 ^^ :super:

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Meteo chat
« Odgovor #82 poslato: 03. Februar 2013. u 12:16 »
Tako je! :-*

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Meteo chat
« Odgovor #83 poslato: 03. Februar 2013. u 12:18 »
Dobro nam se vratio.

Van mreže astrogodra

  • **
  • Poruke: 580
  • Lokacija: Kragujevac-Loznica
Odg: Meteo chat
« Odgovor #84 poslato: 03. Februar 2013. u 12:23 »
Ево ме и мене назад, мало сам се охладио и одлучих да се вратим на форум, нећу да се нервирам због других који су овде само да би неког омаложавали и да један од омиљених хобија стављам у други план.

Настављамо дружење.  :D
Pa hvala bogu,niko nije vredan tog nerviranja. Samo cool i opusteno :super:
Astronomsko društvo Aristarh - Kragujevac

http://aristarh.rs/

Van mreže nele-niš

  • ***
  • Poruke: 3.799
  • Lokacija: Brzi Brod-Niš
Odg: Meteo chat
« Odgovor #85 poslato: 03. Februar 2013. u 12:38 »
Forum ponovo kompletan... :super:

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #86 poslato: 03. Februar 2013. u 12:54 »
Možda nije kompletan?
Zašto ste tako bezobrazni i ponižavate i omalovažavate druge ljude? A onda očekujete da vam neko ne uzvrati?

Očekujem obraćanje administracije meni i Raletu.

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #87 poslato: 04. Februar 2013. u 00:38 »
S' obzirom da mi je član zec, koji je ovde izgleda zadužen za preporučene pošiljke ovde na forumu poslao PP da imam postavljeno pitanje, ajde da odgovorim, jer ga "nisam video"...  :lmao:

Da li bi možda mogao da opišeš karakteristike zime na Balkanu?

Već sam napomenuo neke podatke u prethodnom postu. Takođe, nema potrebe da ja detaljišem pored podosta materijala na internetu, ali se zna da je zima na Balkanu relativna i promeljiva stvar. Naravno da se njene odlike znaju, ali da li si ti čuo za klimatske oscilacije? Ili nešto barem tome slično?
Područje, na kojem vreme ponajvišeee zavisi od baričkih sistema jesu upravo umerena područja, odnosno naše geografske širine. Nismo mi ni krajnji sever, ni ekvator...gde postoje stacionarni barički sistemi, i sasvim je normalno da jedna zima bude toplija, druga hladnija...odnosno da se zaređa npr. 4 snežnije, i 1-2 suvlje zime nakon onih snežnijih.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Meteo chat
« Odgovor #88 poslato: 04. Februar 2013. u 00:58 »
Један офф: Славке, пошто си се представио као радник Рхмз-а, ако можемо знати коју функцију обављаш у заводу и да ли си дипломирани метеоролог?


Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #89 poslato: 04. Februar 2013. u 01:02 »
Odgovorio sam ti na PP...mnogi ovde nemaju razlog da znaju u kojem sam sektoru, a bogami jedan od njih si i ti.
Pojedinci znaju.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Meteo chat
« Odgovor #90 poslato: 04. Februar 2013. u 01:02 »
Ima toliko rupa u ovome što si napisao,da sada kada bih počeo da prepravljam,pisao bih do kasno u noć.Ti mešaš neke stvari ovde,uplićeš neke klimatske oscilacije.Govoriš o baričkim sistemima...Znaš li uopšte šta je klima?Šta su klimatske oscilacije?
Kada su dve zime snežne i hladne,a kada je treća topla to NIKAKO nisu klimatske oscilacije kako ti to nazivaš!
Pitao sam te odlike zime na Balkanu.

Hajde pokažite znanje ti i Rale,a kada pokažete zaslužićete poštovanje,a ne da pišete nepovezane stvari.

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #91 poslato: 04. Februar 2013. u 01:06 »
Ima toliko rupa u ovome što si napisao,da sada kada bih počeo da prepravljam,pisao bih do kasno u noć.Ti mešaš neke stvari ovde,uplićeš neke klimatske oscilacije.Govoriš o baričkim sistemima...
Pitao sam te odlike zime na Balkanu.

Hajde pokažite znanje ti i Rale,a kada pokažete zaslužićete poštovanje,a ne da pišete nepovezane stvari.
Te stvari su itekako povezive druže moj, kada budeš imao samo opšti predmet meteorologja u svom školovanju, onda mi nešto reci...i nemoj me terati, da...okačim neku tvoju sliku tvoju ovde, koja će reći sve o tebi.  ??? Tvoje poštovanje, i poštovanje mnogih ovde, nije mi ni najmanje potrebno. Ne želim ga, samo što dalje.

Naravno, čast izuzecima kojih naravno ima i ovde... ;)


Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Meteo chat
« Odgovor #92 poslato: 04. Februar 2013. u 01:15 »
Vrati se na prethodnu stranicu i pročitaj moju izmenjenu poruku,i odgovori na pitanja.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Meteo chat
« Odgovor #93 poslato: 04. Februar 2013. u 01:16 »
i nemoj me terati, da...okačim neku tvoju sliku tvoju ovde, koja će reći sve o tebi.  ???
Kakve veze ima njegova slika sa poznavanjem meteorologije? Standardno, kad ponestanu argumenti onda se kreće sa kvalifikacijama. Odmah sad da ti kažem da možeš da okačiš samo svoju sliku i to u predviđenoj temi. Sve ostalo ću protumačiti kao uznemiravanje drugih članova.

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #94 poslato: 04. Februar 2013. u 01:17 »
Vrati se na prethodnu stranicu i pročitaj moju izmenjenu poruku,i odgovori na pitanja.
Dete, hajde mi se više ne obraćaj, najlepše te molim.  :-* Nisi zaslužio odgovore (svojim ophođenjem).

Kakve veze ima njegova slika sa poznavanjem meteorologije? Standardno, kad ponestanu argumenti onda se kreće sa kvalifikacijama. Odmah sad da ti kažem da možeš da okačiš samo svoju sliku i to u predviđenoj temi. Sve ostalo ću protumačiti kao uznemiravanje drugih članova.



Ima toliko rupa u ovome što si napisao,da sada kada bih počeo da prepravljam,pisao bih do kasno u noć.Ti mešaš neke stvari ovde,uplićeš neke klimatske oscilacije.Govoriš o baričkim sistemima...Znaš li uopšte šta je klima?Šta su klimatske oscilacije?
Kada su dve zime snežne i hladne,a kada je treća topla to NIKAKO nisu klimatske oscilacije kako ti to nazivaš!
Pitao sam te odlike zime na Balkanu.

Hajde pokažite znanje ti i Rale,a kada pokažete zaslužićete poštovanje,a ne da pišete nepovezane stvari.

Ti mene to pitaš? Alo bree, o čemu ti? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

I to je argument. I mene ti isti članovi uznemiravaju, i šta sad?
Shodno tome, to me ne zanima. Nikoga ja ovde nisam uvredio, makar ne u većoj meri nego pojedinci mene.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Meteo chat
« Odgovor #95 poslato: 04. Februar 2013. u 01:20 »
Pa naravno kada ne znaš,pa nećeš da odgovoriš,i nisam ja nikakvo dete.
Samo ne znam odakle tebi moja slika.

Pitam te koji već put da odgovoriš na pitanje koje su odlike zime na Balkanu!
Ako imam 16 godina,sada još malo 17 ne znači da se ne razumem u meteorologiju!

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #96 poslato: 04. Februar 2013. u 01:24 »
Kako nisi, kada imaš 16 godina? I ja sam bio u tvojim godinama.  ;) A za fotke, postoji internet.
Ne, ne želim da gubim vreme na to...zašto bi odgovarao? Jednostavno ne želim dalje da se raspravljam i svađam ovde kada to nema nikakvog efekta. Masa vas su samo navijači za sneg, koji svakog ko vam smeta, i ne složi se sa vama počne da proteruje sa foruma...i ta osoba biva diskriminisana i napadnuta, kao što sam ja...i još neki ovde. I sada ti, odnosno vi očekujete da ja ovde delim neke lekcije i odgovaram vama na pitanja? Da li biste vi to uradili na mom mestu? Samo se to zapitaj/te i tu je stvar gotova.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Meteo chat
« Odgovor #97 poslato: 04. Februar 2013. u 01:33 »
Ok,ne moras.Listam tvoje poruke sa foruma i ne nadjoh nijednu pametnu,pa da kažem sebi da si završio tu školu,da imaš znanje iz meteorologije,kao što kažeš.Sve neke poruke nedefinisane..


Ovo je poslednja poruka od mene.

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Meteo chat
« Odgovor #98 poslato: 04. Februar 2013. u 01:37 »
Uopšte se time nisam dičio, bukvalno sam jednom pomenuo gde radim, više radi upoznavanja...i svi ste se zalepili za posao i nekakvo znanje, i sad sam ja sveznalica, moram sve da definišem, a vi ne morate...uf, baš objektivno i pošteno. U redu je, drago mi je da je poslednja...jer je i moja poslednja makar u raspravi sa tobom. A ako je ovdašnja administracija voljna, zamolio bih vas da uklonite sve moje poruke napisane ovde, najpre jer nisu vredne što kaže vaš omladinac zec, a onda jer isti taj nije vredan trošenja vremena i živaca.  :zzz:

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Meteo chat
« Odgovor #99 poslato: 04. Februar 2013. u 01:45 »
Neka se obrišu i moje poruke,koje imaju veze sa članom Slavke.