Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Voda za piće, ponuda zainteresovanima  (Pročitano 23618 puta)

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Voda za piće, ponuda zainteresovanima
« poslato: 20. Jun 2014. u 12:29 »
Uz odobrenje administratora za postavljanje teme, želim da vas obavestim da zainteresovani mogu da mi se obrate na PP ukoliko imaju želju ili potrebu da u firmi ili kući imaju aparat za vodu za piće renomiranog proizvođača i distributera.

Aparate sa balonima mogu uzeti samo pravna lica, a aparate sa filterima za prečišćavanje vode iz gradske mreže mogu uzeti fizička lica.
 
Nije problem ni da dođem bilo gde van Beograda, ostaviću dan vikenda za dolazak i potpisivanje ugovora.
 
Hvala svima koji budu mogli da me podrže i da rašire priču.

Želim još da naglasim da ovo nije oglas firme, na ovaj način želim da obavestim što više ljudi o mogućnosti da na elegantan i relativno jeftin način reše eventualni problem pijaće vode.
Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Re: Voda za piće, ponuda zainteresovanima
« Odgovor #1 poslato: 11. Jul 2014. u 13:39 »
Imate mogućnost da dobijete aparat na besplatnu probu na 7-10 dana, bez obaveza.
Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže p.e.dj.a

  • *
  • Poruke: 63
  • Lokacija: Užice
    • Peđina beležnica
Odg: Voda za piće, ponuda zainteresovanima
« Odgovor #2 poslato: 16. Jul 2014. u 10:57 »
Neverovatno mi je da je admin ovo dozvolio...